Zpetná vazba Skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jan42, 8/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan42

    jan42 User

    Zdravím, chci se zeptat jestli nechcete opravit skylab aby šlo díky videu přeskočit 45 minut čekání jako to bylo dřív, nevím jak ostatním ale mě to nejde i když si vypnu blokování reklam, napíše to že žádné reklamy nejsou momentálně k dispozici zkus to prosím později.
    Rád bych kdyby to zase fungovalo pokud je chyba u mě omlouvám sem pokud ne tak to zkuste navrhnout vývojářům aby s tím něco udělali díky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - zobrazuje sa to len ked su k dispozici reklamy, pokial nie su, tak nie je mozne si kratit cas posielania surovin zial.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ale tie reklamy niesu k dispozícii nikdy, a ked si otvorím okienko a napíše mi že nieje k dizpozicii reklama tak mi strhne tu jednu (ne)pozretu reklamu aj ked som ju nevidel a bonus som nedostal,ale to je vedlajšie.
    Bol by som rád keby opravia aspoň názvy surovín.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    gembler11111 - davnejsie bolo mozne pozriet reklamu, ale je to dost ojedinele. Zrejme nie su ziadne k dispozici a my mozeme informovat vyssie miesta o tom, viac nemozeme robit.
    Su este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Svarrix

    Svarrix User

    taky se mi to stávalo, na prohlížečí Opera mi to ukázalo že není k dispozici ale všim jsem si že sem měl už zabudovaný AD Block v něm takže sem to musel ručně odstratit a teď už to jde v klidu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. jan42

    jan42 User

    nemam ad block. nešlo by to zařídit aby ty reklamy nebyly ojedinělé ? myslím že by to mohla být věc kterou by se vývojáři mohli zabývat :) snad by neylo težké zvýšit produktivitu reklam ne ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. jan42 na reklamu taky potřebuješ sponzory jejichž reklama se bude přehrávat. Pokud zrovna o tu "reklamní plochu" zájem není, nebude ani co přehrávat, proto žádné reklamy nebudou k dispozici, či pouze ojediněle.
    A osobně jsem i rád že BP nemusí úplně spoléhat na reklamní partnery kteří by firmě zajišťovaly výnosy. Je spoustu her které se postupně přeměnili na jeden velký reklamní banner, a v nich vážně není o co stát. :)
     
  8. Není problém ten doplněk, jen se s ním musí umět pracovat. Kdysi to tady mě naučil snad Kubino, a blokuji jen co chci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.