skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄WILD][STAR►, 30/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 31/10/19
  2. Trapny tvl jak mám dělat vortex bránu bez šutrů ? Tahle hra je jeden velkej bordel a musím říct ,že jak to sleduju těch 10 let tak se těším až to zkončí a jen proto ,kolik jsem tu strávil času je mi líto ten účet zahodit ....
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechci vám brát iluze, ale i surovina ABR (při posílání surovin ze skylabu) blokuje nákladní prostor.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. zefix77

    zefix77 User

    Dík fakt to pomohlo
     
  5. no co kedy bude opraveny ten skylab stale mi to nejde a nemam uz seprom ako mam hrat
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  7. dufam ze to uz bude :) ale diky
     
  8. Arya

    Arya User

  9. leosacek

    leosacek User

    Stále řeší kraviny .. prostě dejte něco upgradovat a pak to urychlete za Izochromin .. a pokud už nemáte ABR, tak se přihlašujte, a za přihlášení bohatě stačí 20-30 ABR na nějaký levný upy a pak to urychlete za Izochromin a máte skylab prázdnej .. ez jak facka.
     
  10. Arya

    Arya User

    Neaktivní téma uzamknuto. Přeji pěknou cestu vesmírem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.