Skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-Jelimáánek-), 3/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Přeji všem krásné odpoledne,

    Píšu ohledně Skylabu, kde si nevím rady. Můj aktuální účet nějaké ty roky již starý je a nějaké upgrady na Skylabu již jsou, ale nejsou tam žádné jiné zdroje, než-li Terbium. Nevím si rady, jak přesunout zdroje z lodi do skylabu, nebo jak je vytvořit, jelikož potřebuji vytvořit Seprom na upgradování schopností. Pokaždé, když udělám nějaký krok, napíše mi to, že nemám dostatek Prometia a Enduria, a to je ten problém, že netuším, jak vytvořit či přesunout tyto zdroje. Ano, četl jsem, že přesouvání zdrojů z lodi je zrušeno, ale netuším, jak tyto a celkově všechny zdroje v Skylabu vytvořit. Předem se omlouvám za tuto "hloupou" otázku, ale nehraju tuto hru tak často, takže jsem v nějakých věcech, třeba jako Skylab nezkušený, hraji ji spíše pro zábavu. Předem děkuji za jakoukoli radu. :) Krásný zbytek dne.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    (-Jelimáánek-) kolektory na prometium, endurium a terbium by měli mít o lvl výš; než rafinerie prometidu a durania.
    Pak by Ti měla naběhnout jejich výroba.

    Je dobré že upgradovat kolektory umíš, ale díval si se také na jejich produktivitu?

    screeny:
    https://gyazo.com/1404f313eeb300fc9dd874718642e976 produktivita kolektoru prometia
    https://gyazo.com/511b08db05f3aabb99746e2a78767761 produktivita kolektoru enduria

    zde máš možnost k zakoupení: za kredity /nebo za urko, robota aktívneho na skladě, který Ti pomůže tvou produktivitu urýchlit.
    záleží jenom na Tobě, čemu dáš přednost: kreditům nebo urku? Rozhodnutí leží jenom na Tobě. Přeji poklidnou hru a krásny den.
     
  3. Vše je vyplé, pouze Terbium se stále vyrábí.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    (-Jelimáánek-) když je vše vyplé, pak kolektory prometia a enduria zapni nanovo.

    Pokud ti svítí jako bílé, máš je zapnuté. Pokud svítí jako šedivé, máš je vypnuté.

    Když otevřeš kolektor, vlevo nadolu nájdeš tohle [​IMG]. Kliknutím na něj kolektor aktivuješ a zapneš.
    Pokud je máš opravdu vypnuté, pak je musíš zapnout. Protože bez toho, bude produktivita na bodu nula.
     
    Naposledy upraveno: 3/6/20
  5. Díííky!! Přesně tohle jsem hledal, už je vše v pořádku, díky moc radu.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.