Návrhy Sledování HP a štítu NPC nikoliv hráčů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤°X°¤, 26/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Hodí se ?

  1. Ano

    71.4%
  2. Ne

    39.7%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1juraj1

    1juraj1 User

    za mna ANO , páči sa mi tento návrh
     
  2. Takže proč bytě to mělo zajímat? Důvodů je nespočet

    1)zlepšení tvého návrhu na kterém tu pracujeme

    2)chráníš si udaje ok tak třeba jsi zapomněl na dmg a stav tvého hp místo nicku by jsi mohl dát něco lepšího než bílý pruh

    3)proč jsi nemohl obrázek lépe oříznou vůbec nepotřebujeme ostatní okna ze hry etc...

    Jo a myslím, že jsem tě vyzval, ať si obrázek stáhneš do pc a hodíš ho tam místo svého aktuálního a já pak tohle všechno smažu-

    Kdyby něco návod máš u obrázku.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Crystal

    Crystal User

    ¤°X°¤ prepac ale ja to hram od leta 2009, a chces tvrdit ze to hras dlhsie ked nevies ani poriadne prispievat na forum a tvoris multiposty :) presne ako povedal zafod.......

    ale prosim uz na toto neodpovedaj...radsej uz ku mne nic nepis a k teme uz som sa vyjadril a nechcem tu tvorit dalsie OT, povazujem to za zbytocnost...

    a moj mili tato hra ma cez 7 rokov takze tych tvojich par let ako si napisal je nic.... :)
     
  5. EnZet

    EnZet User

    budte hodni na slecnu :D nazor si piste, ale netreba urazet ne?:) bavte se o tom navrhu, ne o tom kdo ma vetsi ego :)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně bych tuto možnost doplnil, neb ona už za určitých podmínek ve hře existuje. Přesné údaje HP a štítů lze zjistit pomocí skupiny a komunikace s ostatními členy této skupiny např. pomocí TS. Když nakliknu hráče nebo NPC, ostatním členům se ve okně skupina zobrazí info o HP a štítech mého protivníka. Stačí když mi je řeknou a já mám ihned představu o tom co mohu asi očekávat. Takže pokud se to dá zjistit oklikou, proč nepodpořit zobrazení informace přímo? Za mě ano, ale neomezoval bych to jen na NPC, ale použil bych to i u hráčů.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    nevím jak přesně je tento návrh myšlený.

    Po kliknutí na NPC nebo hráče by se mi úkázalo kolik má štítů a hp v číslech. A když do něj budu střílet tak se v tabulce budou ty štíty a hp odčítat? Popřípadě když se budu opravovat a někdo si mě naklikne tak se budou hodnoty přičítat?

    Nebo to bude tabulka,která mě bude pouze informovat o tom kolik kdo má štítu či hp?
    Vlastně něco na principu skupiny


    A jak by to fungovalo,když si nějáký npc nastřelím. Nebo když budu překlikávat z jednoho NPC na druhý,aby se zobrazovala správná číselná hodnota. Myslím,že tohle by bylo docela náročný na zpracování.:)

    A nevím jestli je dobrý nápad aby ostatní hráči viděli kolik kdo má štítů,hlavně o akcích jako je třeba BoB atd...
     
    Naposledy upraveno: 7/2/14
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Sentiero nemyslím si, že by to bylo náročnější než teď. I dnes se v okně skupiny informace mění podle toho co si dotyčný naklikne. Je to úplně stejná funkcionalita jako nyní, akorát by se netýkala spoluhráčů ve skupině, ale přímo tebe, podle toho co jsi naklikla ty.
     
  9. Určitě ANO já bych tuto funkci rozhodně pužíval a hodila by se mi...
    Jen bych doplnil možnost vypnutí této funkce pro ty kterým se zdá zbytečná...
     
  10. Zafod

    Zafod User

    ☺♫HERU–UR♫☺ tak to tedy ne! S tím nemohu souhlasit! Žádné vypínání. Jediná možnost se kterou bych souhlasil, by bylo zapnutí této funkce, pokud by se někomu zdála užitečná. Obrácený postup není akceptovatelný :D:D
     
  11. Podle mě by se to mělo ukazovat a to i u hráčů. A to právě za účelem toho abyste mohli odhadnout co má kdo v lodi atd. Byla by to další věc jako je třeba EMP, SMB a pod., která by hru obohacovala a přispívala by tomu, aby se hra jako taková co nejvíce vzdalovala od "klik + ctrl". Hra by pak byla i trochu víc o přemýšlení a zvažování svých možností. Na druhou stranu by se toho zase dalo využívat pro blafování, např. na jednu konfu by jste si daly slabou výbavu, někdo by vás naklik a řek by si "jo, tak toho dám" a pak, když by na vás začal útočit, tak by jste si to přehodily na silnější konfu a sundali ho, ale zase by vás to znevýhodňovalo proti někomu kdo by měl obě konfy silné (jako ta vaše silnější).
    -
    To si myslím já.
     
  12. ¤°X°¤

    ¤°X°¤ User

    Prosím uzavřít toto téma děkuji..
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.