sleva na uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem osobnost, 1/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. osobnost

    osobnost User

    Zdravim mám otázku ohledně slevy na uridium. Když se přihlásím poprvé za den do hry, vyskočí na mě okno, že si můžu koupit nějaký balíček uridia se slevou x%. Zajímalo by mi zda se daná sleva dá najít i třeba v průběhu odpoledne nebo večera. Nebo se to ukazuje jen při prvním přihlášení do hry. Děkuji za odpověd.
     
  2. Tomas91

    Tomas91 User

    Stačí ked sa úplne odhlásiš z hry,vypneš prehliadač.Potom zapneš prehliadač a opeť sa prihlásiš do hry a ponuka ti zase naskočí.
     
  3. -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. osobnost

    osobnost User

    ok díky já jsem zkoušel jen odlognout a to mi nefungovalo :)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    osobnost Ta ponuka ti tam ostane dokym ju nevyuzijes. Da sa skombinovat aj s MHH.

    Odlogovanie v rovnakom prehliadaci nepomoze, bud sa prihlas cez iny browser alebo prebehni pc cleanerom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. **RIMORA**

    **RIMORA** User

    nevim do jake sekce mam jit klikal sem brany po 100 nasobku klikal sem je 3x celkem to je 300 ee a nepadl mi ani jeden dilek na branu jak je toto mozne dekuji za vysvetleni
     
  7. svi1

    svi1 User

    Můžeš třeba sem
    Klikání GG ..?

    Jinak, pokud Ti padaly multiplikátory, znamená to, že Ti padaly dílky. Jen si je holt už měl. je to o štěstí a o trochu uvažování. Projdi si fórum a dočteš se, že dost hráčů se přiklání k tomu, že klikat po 100 je neekonomické a je to mrhání uridiem. Tento názor mám i já :)
     
  8. dobrý den, dnes je speciální nabídka na 330k uridia za 1700 kč a mě zajímá zda se to vztahuje na mhh, nikde jsem nenašel doslovně řečeno, že ano, proto bych se chtěl raději ujistit, děkuji za odpověď
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj, »»»ΛbεΣxοddus®«««

    o akej presne nabídke hovoríš? O tabuľke ktorá ti vyskočí na začiatku keď sa prihlásiš?

    Ak áno, tak áno ak kúpiť to uridium počas MHH tak dostaneš 3x.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ano přesně o této nabídce mluvím, děkuji
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    »»»ΛbεΣxοddus®«««
    nie je zač

    osobnost
    Ako už bolo zodpovedané, je potrebné prečistiť cache pamät prehlaidača a tabuľka sa ti tam objaví znova :)

    Má autor tejto témy ešte nejaké otázky alebo môžme tému uzavrieť?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hrac sa viac nevyjadril, takze povazujem za vyriesene.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.