Sleva na uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ddavidd11, 12/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Zdravím,rád bych se zeptal že jak mi při přihlašení vyskakuje ta nabídka na urko se slevou,zda to platí i na helix že se mi urko znásobý.
     
  2. Borat

    Borat User

    Áno platí to aj pre helix.
     
  3. ddavidd11

    ddavidd11 User

    a když tu nabídku koupím ta nabídka se změní nebo tam bude furt ta samá?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - niekedy sa zmeni a niekedy ostane rovnaka. To sa neda dopredu povedat. Moze sa stat, ze sa po case zmeni popripade.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Ja to mam tak, ze kdyz mam premko, tak mi to ukazuje nabidku na 330k urka a kdyz nemam premko aktivni tak mi to nabizi 66% slevu na premium :). Takhle to ma hadam kazdy tedy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    Co se táká slev na uridium, tak s každou nabídkou, kterou hráč využije (opravdu si uridium koupí) je další nabídka na vyšší částku uridia. Například nabízí mi to 75.000 uridia, koupím ho a začne mi to nabízet 150.000 uridia. Pokud ale dostatečně dlouho vytrvám (nic nekoupím) nabídne se mi opět ta nabídka, ktorou jsem naposledy využil. Nabídka na menší množství se již nenabídne. Jakmile si hráč koupí uridium bez nabídky např. kvůli boosterům, nabídku po určitou dobu nedostane. Pokud ale dostatečně dlouho žádné uridium nekoupí, nabídka se opět objeví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - nie je to vzdy tak. Napriklad na jednom malom ucte som mal ponuku na uridium, vzal som ju a hodilo mi dalsiu ponuku na uridum. Na dalsom malom ucte som mal ponuku na uridium, ale na nom som mal uz premko a po kupe mi hodilo este ponuku na uridum, ale zmenilo sa to po vyprsani premka na ponuku na zlacnene premium. Avsak po case mi to opat skocilo na ponuku na uridum, lebo som si premko nekupil. Na dalsom mi stale ukazuje len ponuku na premium ako mi premium vyprsalo a predtym som mal ponuku na uridium. A este dalsi ucet je tiez zaujimavy, kedze tam mi ukazuje velmi dlhu dobu stale tu istu ponuku hadam aj roky a pritom tam bolo uz aj premko a neskocila zlava na premko, stale len ponuka na uridium ;) No a na hlavnom to mam tak, ze ked mi vyprsi premko, hodi mi to zlavu, ja to vyuzujem a potom az do dalsieho vyprsania nemam ziadnu zlavu na uridium, len mi pride dalsia zlava na premko,ked vyprsi :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. No tak ted jsem trochu zmaten :D.
    Ale mel jsem prevazne pravdu, protoze jak pises Punishere, tak na ucte si mel premium a nabizelo ti to slevu na urko, kdyz ti vyprselo premko, tak ti to dalo slevu na premko. :) Je mozne, ze na jinych uctech to mas jinak, ale je jasne, ze kdyz hrac nejakou dobu nema premko, tak mu to po case nabidne slevu prave na nej.


    Wardene, to s temi castkami jsem nevedel. Uz mam dlouho tu na 330k, tak jsem zapomnel, ze to obcas nabizi ty levnejsi. Ale dava to smysl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tahle nabídka co tam mám tam je roky,nikdy sem jí nevyužil pravě,a nikdy se nezměnila,je tam furt ta samá.
    Slevu na premko sem tam za celé roky co hraji nikdy neměl.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - to ano, po vyprsani premka mi skocila zlava na premko, ale na jednom ucte sa vratila zlava zasa na uridium po nejakom case a na dalsom malom ucte mi ostalo na premko aj ked som to nevyuzil uz par mesiacov :) Ale ako kolega pisal, to navysovanie moze byt, pretoze ked som kupil 75k uri so zlavou, potom mi dalo zlavu na 150k uri. ;)
    ddavidd11 - neviem, ci robis piratov, ale ak ano a ziskal by si premium za umiestnenie jednotlivca, ci klanu, tak po vyprsani by sa ti mozno tiez zmenila zlava na zlacnene premko. Alebo po jednom zakupeni a vyprsani by sa ti mozno uz zmenila zlava.
    EDIT:
    Alebo este vyuzit kupony, o ktorych sa pise tu Kupóny. Mozes obdrzat tiez premium na urcitu dobu. A po jeho vyprsani sa uvidi, ci sa nezmeni zlava.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Punisher, já mám premko stále,kupuji si ho pravidelně.
    A jak sem psal už,nabídka se za celé roky nikdy nezměnila.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - to si mohol uz skor napisat, ze si kupujes premko. ;) Skusil si aj to, ze take dva dni nekupit premko po jeho vyprsani a pockat, ci ti nenabehne nan zlava?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Myslim, ze jemu nejde o slevu na premko, jen se ptal, zda ta nabidka plati na helix.
    Je jasne, ze kdyz ma premko stale aktivni, tak mu to nebude nabizet slevu na nej. Takze to je cca tak, jak jsem psal nahore. Tzn. pokud kupujes stale premium a mas slevu na 330k urka, tak ti to bude ukazovat stale tuto nabidku a zadnou jinou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ano premko kupuji,ale né třeba hned jak dojde,prostě za pár dní.
    Nedá se tvrdit že mi nejde o premko ve slevě,kdo by nechtěl že :D.
    Jelikož urko nekupuji skoro vubec,tak bych uvítal tu slevu na premko spíš :).
    Myslím že odpovědi sem dostal,tak asi mužete uzavřít ;).
     
  15. MINNORIT

    MINNORIT User

    mne nezobrazuje po prihlaseny už žiadnu zlavu :eek:, využil som nakup uridia v zlave z nadejov že sa dostanem až k zlave na premium a ono nicht :p , tak škoda vyhodených penez za učko asi :mad: ale čakam že sa system uvedomí a prideli mi vytuženu zlavu na premium :D:confused::)
     
  16. Mne nezobrazuje absolútne žiadnu zlavu. Ani po skončení premka, ani počas premka. Nevyhadzuje mi žiadne zlavy
     
  17. Warden

    Warden User

    ddavidd11: Osobně si myslím, že nabídka se slevou na prémko se nabízí jen těm, kteří u BP již něco více utratili. ;) Pokud tedy člověk kupuje jen prémko, pak asi neutrácel dost a tedy mu asi ani slevu na něj nenabídnou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Warden to je nesmysl,znám dost lidí co do hry nedaly ani korunu a premko ve slevě mají.
     
  19. Warden

    Warden User

    Já ne. Ale je pravda, že to je jen moje doměnka. Samozřejmě, že to může být jinak. Tak tedy na tvoji žádost uzavírám.

    Vyřešeno

    LOCK
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.