Slevy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hvězda, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hvězda

    Hvězda User

    Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat :
    Využil jsem už asi všechny slevy na uridium..
    poslední jsem měl 33% slevu na 330 000 uridia.
    Ted' mi už nic nenaskočilo tak měsíc. mohu se zeptat po jaké době se mi ukáže zase sleva?
    učet mám asi 6 let . Ale až ted' jsem to začal hrát .
    Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    To nikto netuší. Tieto ponuky sú systémovo generované.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Hvězda

    Hvězda User

    Takže je možné že mi vubec nenaskočí?
    zajímavé je že na jiném serveru mi skočí další den nová sleva... a na hlavním serveru ted' 14 dní nic
     
  4. Korben

    Korben User

    Čo je na tom zaujímavé, ak sa jedná o iný server?
    Na inom servery, je aj iný účet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Hvězda

    Hvězda User

    Zajímavé je to že mám jeden učet a řekněme že hraji Česko 1 a Česko 2 ( příklad )
    A na česku 1 se mi neoběvila sleva už 14 dní.. ale na česku 2 se mi hned další del po vyčerpání slevy oběví další.. hned po půlnoci další den... ,
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Hvězda: I když se jedná jakoby o stejný účet, ve skutečnosti máš pod touto hlavičkou skryty dva účty. Jeden na herním serveru CZ1 a jeden na CZ2. Systém se o oba dva účty stará individuálně. Na jednom účtu (serveru) jsi nabídky vyčerpal, na druhém ještě ne.

    P.S.: Pokud nebudeš na daném účtu opravdu dlouho nic platit (ani prémko), je pravděpodobné, že ti systém dá nějakou nabídku.
     
  7. Hvězda

    Hvězda User

    Aj takhle.. premko je levny.. ale to další učko jen se slevama.. zkusím to dát nekam bez premka.. palladko se dá a npc taky.. Díky za pomoc )
    Pokud kdokoli jeste poradí budu jen rád )
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.