SMS Platba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kamarád2000, 5/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, lze si za sms koupit uridium? Nějak v sekci uridium pomocí telefonního čísla?
     
  2. Dříve se dalo platit SMS, ale vzhledem k tomu, že tato nabídka není již k dipozici (bylo tam uridium za 79kč a teď to tam nevidím) předpokládám, že už ne. Velice dlouho jsem SMS neplatil, PSC má výhody a je vůbec mnohem lepší, tak jsem na něj přešel.
    Trochu jsem se ti tady porozhlédl a našel Platební systém
    Jestli to nejde, budeš muset počkat na odpověď moderátora.
     
    Naposledy upraveno: 5/2/22
  3. Kamarád2000 SMS platba je možná až do libovolné částky 1200 Kč, lze za to koupit premium,předměty,uridium stačí si rozkliknout platební možnosti na pokladně a vybrat platit mobilem
     
  4. MasterCard..., Asi bych rozlišoval pojmy?
    SMS platba a platba mobilem ne?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kamarád2000 - ved ked si otvoris payment v hre, tak sa ti zobrazia vsetky dostupne platby, ktore mozes vykonat a akym sposobom a kolko uridia zato dostanes.
     
  6. Na pokladně máš podrobný návod k samoobsluze a inskruce při platbě, sorry jako ale přečti si to, moje peníze to nejsou :D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.