SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -juve69-, 16/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -juve69-

    -juve69- User

    Hrac: Juve 69 Server:CZ1
    Ahoj dne 16.unora 2014 v 19.03,19.03 a 19.06 jsem poslal SMS pri MHH,
    prislo mne jen 15 000 Uridia,hraju na CZ1
    a me ID je 54629882
    Dekuji za pomoc.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Já mám ten stejný problém.
    Hrac: Κύκλωπες
    Server: CZ3
    ID: 86390990

    Poslal jsem 2x sms v časech: 19:58 a 19:59.

    Základní množství za 79,- Kč bez zvýhodnění je 7500 jednotek uridia. Při MHH je hodnota uridia 3x vyšší, což při mé matematice 22500 jednotek a já dostal pouze 15 tisíc a 15 tisíc, což odpovídá né MHH, ale HH.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No ja som vychadzal z tohto: FAQ - Jak nakoupit URIDIUM (SMS) tam je uvedene 5000 uridia,co by aj sedelo.Kedze vyuzivam platby za €,tak tie hodnoty mame ine,ale musi dojst na odoslanu sms aj odpoved,ze platba bola uhradena,inak sa uridium nepripise.
     
  5. No, pokud se opíráš o FAQ, které podle mě není úplně nejnovější aktualizace, tak pak ano. Ale když otevřu sekci uridium a nákup U. přes sms, tak to vůbec s FAQ nesedí, je to starý údaj, který platil asi před rokem, když to tak střelím od pasu. Ale také si můžeš povšimnout, že je to i za starou cenu, která už dávno není. Dnes je sms za 79,- Kč a dostaneš 7500 jednotek, ale to se už jen opakuji dokola.
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Ano, přesně tak, nakupoval jsem U 2x přes SMS službu.
     
  8. Korben

    Korben User

    Koľko spätných sms ti prišlo ? Koľko urídia sa ti pripísalo ?
     
  9. Vše je popsáno hned v první odkazu, ale zopakuji to:

    Poslal jsem 2x SMS v době, kdy byl MHH (viz čas zmíněný nahoře). Poslalo se mi 2x 15000 jednotek U (celkem tedy 30 tisíc U.). namísto obvyklých 22500 jednotek U (celkově tedy 45 tisíc U). Tím pádem se nedoručilo za obě SMS celkem 15 tisíc U.
     
  10. Korben

    Korben User

    Tu to nevyriešime , napíš na platobnú podporu. Vypadá to že ti nebolo pripísané urídium za jednu SMS.
     
  11. ahoj jen pro informaci mě nebylo z 5 sms připsáno uridium za 3 sms na podporu jsem už psal a poslal i obrazek z bilance kde je vše jasně vidět . Toto se mi stalo poprvé doufám v nápravu . Tady s tím asi nic neuděláte že ano ?
    ID 41030960
    GE2
     
  12. Korben

    Korben User

    Ak si písal na podporu hry, tak to si robil zbytočne. Musíš napísať na platobnú podporu.
     
  13. No asi jo vyplnoval jsem tam čas ,počet sms apod je to ono ?

    ----------------------

    Zdravím je možné si někde stěžovat na platební podporu hry ? Poslal jsem sms i obrázek s neobdrženym bonusem při MHH a odpod že měna mi byla připsána což neni pravda . Na normální podpoře hry se se mnou nebaví odkazuji mě na platební podporu a na platební podporu mě formulář už znovu nepustí s tím ,že už jsem ho poslal . Začarovanej kruh bez řešení .S tímto přístupem mě to opravdu nebavi . Kdybych sem vložil obrázek s bilance pomůže mi zde někdo prosím ??
    Díky .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/2/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    †«$ĈĦ€J№»† keby bol problém v urídiu pri MHH dostal by si základ, nie x2. Nepomýlil si sa náhodou a nekupoval si to počas HH miesto MHH?

    Nakoľko ty si urídium obdržal len podľa teba nie v správnom množstve, to je problém čisto platobnej oblasti hry a tým pádom sa musíš obrátiť len na platobnú podporu, nikde inde.

    Poprosím o ten výpis z bilancie.
     
  15. nene včera při mhh a dostal jsem jen 7500 za sms nic kašlu na to nebudu hrát to už je jen bombonek na dortu Sms bych jinak neposilal nejsem blázen .Škoda jen že člověk nemá nikde dovolání :
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som ťa o niečo žiadal, doložíš to sem alebo končíš a tému uzamknem. Ja záujem niečo riešiť mám, ale ak ty nie stačí povedať.
     
  17. Zafod

    Zafod User

    †«$ĈĦ€J№»† musíš číst co ti moderátor píše, ne hned plakat a stěžovat si. Musíš problém řešit, jde o to že, modi potřebují tvou spolupráci ;).
     
    • 17.02. 01:00 Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny. + 200 U.
    • 16.02. 20:59 Banking (T427836133) + 7,500 U.
    • 16.02. 20:59 Banking (T427836042) + 7,500 U.
    • 16.02. 20:59 Banking (T427835957) + 7,500 U.
    • 16.02. 20:59 Mega Happy Hour + 15,000 U.
    • 16.02. 20:59 Banking (T427835827) + 7,500 U.
    • 16.02. 20:58 Mega Happy Hour + 15,000 U.
    • 16.02. 20:58 Banking (T427835679) + 7,500 U.
    Omlouvám se jsem v práci tak to chvili trvalo .
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Moja chyba, splietol som si vás chlapci :)

    †«$ĈĦ€J№»† 2 SMS sú v poriadku, 3 SMS si obdržal len základnej hodnote. Nakupoval si ich tesne pri konci MHH, t.j. buď systém vyhodnotil príchod platby už po MHH alebo ti jednoducho do 48 hodín bude mena dodatočne pripísané. Viac informácii už len na podpore, ja na účet a platby nevidím.


    Κύκλωπες nepomýlil si sa len v čítaní záznamu? Ono to najprv pripíše základ a až potom dodatok MHH, t.j. v súčte to dá x3.
     
  19. Psal jsem na platební podporu a tam mi obratem napsali, že jsem nedodal výpis od operátora. Já měl minulý týden vyúčtování a to mám ted měsíc čekat, až mi pošlou výpis nový? Nebo po mě chcou jen ručně napsat, kdy to bylo zasláno?

    Kubino: Nespletl jsem se v ničem. Co jsem napsal, tak to platí. Prostě systém mi zaslal v době MHH hodnotu odpovídající HH. Takže stav konta před byl cca 60 tisíc U. (na jednotky to nevím, jen tisíce), a po poslání dvou SMS bylo celkové konto 90 tisíc, tudíž mi bylo připsáno pouze 30 tisíc namísto 45 tisíc.

    PS: Urko si kupuji cca každý 2. týden, takže vím, jak to chodí a určitě sem nic nedomotal;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.