Návrhy Snížení BZ a Čest - Hodnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 30/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si o tom myslíte je to dobré či ne?

  1. ANO

    44.2%
  2. NE

    53.5%
  3. NEVÍM

    2.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak dneska opět. Chci dělat cuby a co vidím na serveru.

    Klan co je z tagem NOPE má hráče z firmy VRU a EIC a MMO
    MMO po mě začal střílet a co ten hráč z klanu NOPE je EIC?
    začal mu jak ubožák pomáhat tak kde to do háje jsme..

    Mě opravdu taková hra nebaví skutečně, učíte nás BP abychom neobcházely systém ale sami to děláte s tím že povolujete hráčům aby měli klany z jiných firem a tak ničili firemní dominanci všech firem opravdu s touto negativitou jdete doslova do háje, mínusu a ztrácíte další hráče co chtějí hrát..

    A co jsem slyšel tak prý bude akce pirate hunt asi, ale opět s klanem nemám šanci protože zase tato akce opět pro ALL klany a Multiklany které to vyhrají takže pro mě tato hra končí protože mě to skutečně nebaví jen vymyšlite kraviny a furt dokola to jen opakujete ty akce místo toho aby jste opravily věci na které lidi nadávají to vy nic.
    Vy se s toho máte dobře ale nevíte že lidi končí na serverech a prodávájí své účty proč asi?
    Zjistili že to nemá smysl hrát že jste s tím trapní už pořád jen dokola a furt se nic neděje co se týče problému na všech serverech!
    Tak s tím laskavě něco udělejte.
    Člověk aby byl pořád jen denně v low mapách protože na klasických mapách se nedá hrát protože všude samý hráč co má klan ALL nebo mutliklan co musí jak ubožák pomáhat svým členům z klanu aby si dokázal že má nej EGO. Ale nemá je to trapné bohužel!
     
  2. Zajímavá úvaha :rolleyes: Nikdy mě u střílení vlastní firmy nenapdalo myslet na své EGO... vlastně je mi úplně jedno jestli někomu mám pomáhat, střílet cozí firmu, a nebo hráče sestřelit do mínusu. Mám takové pravidlo "Každý, kdo není s námi, je proti nám." a nevidím důvod, proč bych se kvůli tomu měl cítit nějakým způsobem nečestně. Je to způsob hry, stejný jako každý jiný a je na každém hráči, aby si vybral. Další zajímavá úvaha.. kdyby BP chtěl bránit multifiremním aliancím, proč by vytvářel něco jako skupinové boostery? Troufnu si tvrdit a klidně bych se o tom i vsadil, že členové multifiremních klanů jsou největší částí příjmu společnosti z této hry a BP si je toho moc dobře vědom. To je ten důvod, proč se snaží najít řešení "aby se vlk nažral a koza zůstala celá", protože okamžité zamezením multifiremních klanů a trestáním hráčů těchto klanů by byla čára přes rozpočet. Možná by jste měli myslet na tohle, místo volání po vlastní spravedlnosti a otázkám proč s tím nic nedělají ;) a těch pár hráčů co skončí? Jen kapka v moři dávno neaktivních účtů.
     
  3. Perňa

    Perňa User

    Vždycky mi udělá úsměv na tváři když si někdo 100x stěžuje a 100x oznámí, že končí, ale pořád hraje, radši nebudu konkrétní :D

    DARTH-SIDIOUS-LORNE

    Multifiremní klany se neřeší z nějákého důvodu buď je to složité vymyslet nebo s tím BP nechce nic dělat. Hold multifiremní klany si určili hráči sami, tak se tomu hold budeš muset přizpůsobit nebo přestat hrát nic víc nic míň.

    Střílí tě hráč stejné firmy multifiremního klanu ? Dej tomu klanu WAR a sestřel ho taky a nejlépe několikrát.

    Nemáš na to ho sestřelit ? Tak nic neuděláš a budeš se s tím muset smířit

    Já se s tímto taky často setkávám a buď to ignoruju nebo to tomu hráči vrátím trojnásob ( domluví se 2 lidi v masku nahodí lyže hodí pod něj minu a má po srandě a ty o čest nepřijdeš a věř mi, že to je fakt nepříjemné :D)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.