Chyby Snižení DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ЀХ●MЯΛZ, 18/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč se mi od doby, kdy jsem pouze upragoval letouny snížil DMG? Nepoužívám žádné boostery a výbavu mám stále stejnou.
     
  2. Korben

    Korben User

    Základom sú čísla, tak že počítaj. Tu nikto nieje veštec. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ЀХ●MЯΛZ Zober kalkulacka zrataj si aku by si mal mat dmg a potom to porovnaj s realnou hodnotou. To musis urobit ty, kedze my nevieme aku mas vybavu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tak jsem to vypočítal tedy přes internet a vyšlo mi tohle: http://prntscr.com/bi0zdz je to pouze s obyčejnou formací a takový dmg nemám ani s vrtačkou, přestože, než jsem měl upgrady. tak jsem měl dmg, přibližný tomu, který byl vypočítaný na stejné stránce, bez upgradů. :)
     
  5. Zaujímavé, našiel som si tú kalkulačku a vypočítaný maximálny dmg s x1 na základnej formácii bez boostrov a štítov je o zhruba 400 väčší ako ten ktorý reálne dosahujem.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ЀХ●MЯΛZ tak zrovna přes různé tabulky na netu bych nepočítal, nakolik v nich mohou být chyby. Ruka, hlava a kalkulačka jsou jistota.

    Popiš sem svoji výbavu a vše ostatní co má na DMG vliv.
     
  7. surgeon, 8 iris, apis, zeus, vše 9lvl upgrd. a exp level 6. 10 havoc, 16LF4 lvl1, 2LF4 lvl2, 1LF4 lvl3, 16LF3 lvl1, žádné boostery, kvantová optika na max., seprom v laserech.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak z toho by mohl výpočet vypadat takto: (19*200*1.232+150*1.232+15*150)*1.12*1.06*1.6=7.973 municí x1.
    V závorce jsou letouny s 19LF4 a 1LF3+15LF3 v lodi, to celé vynásobené profilem pilota, bonusem surgeonu a sepromem. Ty 2 LF4 na druhém levelu nepočítám, ty přidají k celkovému DMG 00 nic.
    No maximálně bys tedy měl dávat x1 zhruba 7.973, nejméně cca. 6.378 a reálně něco mezi. Samozřejmě čím lepší munice, tím budou odchylky větší.
     
  9. Dobře, je sice hezký, žes mi vypočítal DMG, ale o to nejde.. jde mi o to, že než jsem začal upgradovat, tak jsem měl DMG na x4 pouze se sepromem vyšší o 10k, než mám teď se všemi letouny na 9lvl.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ЀХ●MЯΛZ tu nejde o upgrady, ale o to jakou DMG mas realne mit. Sedi ti s vypoctem nebo ne?
     
  11. ahoj nechapu jakto že mi nepřišlo 30 000u když jsem si ted před 1 hodinou poslal sms a pořad nic a kontroloval jsem to ještě po sobe jak jsem to posilal nechapu proc mi to ještě nepřišlo ?
    ------------
    budu rad když mi nekdo poradite co mam delat a nebo nejak pomužete jinak dekuju
    -----------
    budu rad když mi nekdo poradite co mam delat a nebo nejak pomužete jinak dekuju
    jo jsem jinak na cz 3
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/6/16
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -AVANTASIE- přečti si prosím odkaz od spoluhráče a nepiš více příspěvků pod sebe. Také si propříště založ vlastní téma.

    Jinak pokud ti přišla sms s potvrzením, ale uridium ne, můžeš se zkusit obrátit na platební podporu. Pokud ti nepřišlo ani potvrzení, zkontroluj si zda máš dostatek kreditu, a informuj se u svého operátora zda tyto služby neblokuje.
     
  13. Ak môžem doplniť tak mohlo sa stať že daný hráč napísal zle BIG číslo. Jedno číslo a problém je na svete.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dmg je velmi kolisavy a hlavne u LF4, preto odporucam testovanie so zapnutym zameriavacim CPU, co sice spotrebuje xenomit, ale tie cisla su ovela blizsie k dosiahnutelnemu dmg s danou vybavou. ;) Dalej tu nevidim nic na riesenie.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.