snizeni stitu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 30/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj mam dotaz pred nejakou dobou bylo na kruh 120% sily stitu a ted je jen 85% a jine korekce co se delali kvuli tomu si to hraci kupuji a kupovali a vy nam delate takove cary pres rozpocet, je to hlavne kvuli prachum a ne ze vyhovíte hracum proc se delaji takove markantni korekce fakt.



    dekuji to jne vse co jsem potreboval vedet
     
    Naposledy upraveno: 31/12/18
  2. svi1

    svi1 User

    No a ten dotaz je tedy jaký? Zatím to je vše jen konstatování a dotaz žádný ...
     
  3. Četl jsi VOP?
    1.2.13 Veškeré hry a služby jsou průběžně aktualizovány, upravovány, rozšiřovány a obměňovány. Uživateli je tedy uděleno právo využívat pouze tu verzi hry či služby, která je v danou chvíli aktuální.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pionyr66 - v okamziku nakupu si predsa mohol vyuzivat dany predmet a ako uz tu vysiel tvoj spoluhrac dal vypis z VOP, BP ma pravo upravovat a robit zmeny v hre v ramci ferovosti, aby nebol nejaky predmet prilis OP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. právě proto nepoužívám už kruh...nebo to ztratilo svůj význam jako hvězda....a tatranka a minesis....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Obcas je potreba na nerfy a buffy, pretoze takmer kazdy lietal na kruhu, este aj teraz lieta pri subohoch tym zacinaju v podstate a to bolo moc OP 120% stitu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Zloduch™

    Zloduch™ User

    A v čem to bylo OP? Začínal a začíná na tom každý boj a dříve bylo akorát víc štítu tzn. víc spotřeby munice. Když jsem na kruhu a někdo jiný je na srdci (nejčastejší záměna za kruh), tak nemá šanci... Jelikož možná má víc hp, ale štítu mám o kupu víc já. Pokud kruh upraví a štít sníží tak, že se přestane vyplácet, tak na tom nikdo létat nebude, protože je ta furmace k ničemu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher já chápu že tu jsi plně vytížený, ale tohle jsi snad nemyslel vážně :rolleyes: a to že se různé neférovosti ve hře obhajují pokřivenými pravidly VOP, BP je stránka druhá ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zloduch™ - v com to bolo OP? Vsak si si na to aj sam odpovedal, ze hrac mal viac stitu. Slo o vybalancovanie formacii tak, aby boli aj ostatne lukrativne a nie skoro kazdy hrac na kruhu.

    *Firefox1* - je to kryte VOP, ked cosi kupujes, tak sa moze stat, ze casom nastane uprava. Ja som si kupoval mechanizmy, ked este neboli na stalo a ini, co si ho kupili neskor ho mali uz na stalo. Je to tak a my to nezmenime, tak co je na tom, ci nieco myslim vazne, ked je to raz fakt hm?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Píšeš tu o dalších možnostech, ale pokud na mě někdo vyskočí na jiné formaci než na kruhu, tak je na 95% dole :) a stejné to bylo i před tou úpravou... Jediné, kdy má hráč co na kruhu nezačal šanci je pokud ten s kruhem špatně přehodí...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. podle meho se ted nelita na kruhu ale zas na nicem jinem a zas se to bude upravovat a tak do kola az budeme litat i bez letounu .tak kdyz neco takoveho se da do hry tak by se melo dat i neco proti tomu aby se dal smahnout a i ubranit:p tak a do me
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zloduch™ - lenze teraz na tom kruhu nevydrzis tak dlho ako predtym a to bol ciel vybalancovania. Ja som si vsimol, ze niektori hraci lietaju aj na srdci odvtedy. Ked sa nieco zavedie do hry, tak sa caka aj na odozvu hracov a pokial je taka, ze skoro kazdy je len na kruhu a maju hraci hrozne vela stitu, tak pride po nejakom case nerf.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Pokud na tom ale létá téměř každý, tak dovod k nerfu snad není ne? V době, kdy byl kruh na starých hodnotách jsem také potkával hráče na surgeonech co létali srdce a nestěžoval si nikdo. Navíc pokud lovím sám nebo jdu vs, tak stejně létám na kruhu a pak až měním na další formace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisherku, omlouvám se, chci jen přímo tobě (tzn.mimo téma) :
    těsně, než mi Kobenek LOCK "Novoroční...?", chtěla jsem o to sama požádat = to už nebyly polemiky o loučení,
    ale prapodivná "bitka" - škoda, čekala jsem něco jinýho:)
    nicméně zdravím, děkuji všem a tuto PROSÍM z tohoto tématu smázni DÍK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Predstav si , ze si kupis auto. Na prvej servisnej prehliadke Ti zablokuju jeden valec, odmontuju dva sedadla, a jedno koleso vymenia za mensie. A ty stale budes spokojny, lebo v okamziku nakupu si predsa mohol vyuzivat to za co si si zaplatil?
     
  16. a presne o to ide - ak si kruh nemal, musel si si ho kúpiť, lebo na tom lietal každý a bez neho si bol v nevýhode...120% štítu (ktorý základ máš vyšší ako hp) oproti 20% hp a 10% štítu je nič, hlavne pokiaľ nie si fullka...pričom srdce sa dá použiť na farmu, kruh veľmi nie...teraz je to 85% vs 20% hp a 20%, čo je stále o 45% viac, čo však nie je také drastické a preto lieta viac ľudí na srdci...formácie by mali byť (tak ako vybavenie, lode atď) viac menej rovnocenné, aby bola v hre variabilita...tu to žiaľ tak nie je a v 90% prípadoch stretneš cyborga ktorý prepína kruh/srdce/vrtačka/motýľ a bicykel a končí variabilita...

    v prípade že jedna vec tak vyčnieva, sú 2 možnosti - znížiť danú vec na úroveň ostatných, alebo zvýšiť ostatné na úroveň daného predmetu...jednoznačne ľahšia je prvá možnosť...a som rád že kruh už nie je tak výrazne op, keďže som skôr srdcový hráč :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (GRIBAR) - ak to bude zakotvene v kupno predajnej zmluve, tak to budu moct spravit, tak ako moze spravit BP tieto veci, kedze to maju osetrene vo VOP. Dufam, ze som ti to vysvetlil jasne a strucne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    a mohol by si odpovedat aj na moju otazku? Otazka znela: ci budes spokojny a nie ci to budu moct spravit.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (GRIBAR) - a ty dokazes pochopit, ze ked je nieco osetrene v pravidlach, tak to spravit mozu? Treba sa naucit citat VOP, viac a nie je o com bavit. Pokial by clovek pristupil na take podmienky, tak si nema co stazovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    To pochopit dokazem. Nedokazem pochopit, ze ani na druhy raz si nie schopny odpovedat na jednoduchu otazku. Budes spokojny alebo nie?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.