Návrhy Sortování modulů na lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 11melidan11, 16/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mám návrh na to pozměnit inventář ohledně modulů na lodě , třeba tak že pokud si dám že chci "spravovat" loď orcus , tak se mi v malém inventáři budou ukazovat pouze moduly které jdou na tuto loď dát , a všechny moduly by se mi ukazovali jen v tom velkém když si rozkliknu tou dvojitou šipkou "<<" .
    Je velice nepraktické když vybavuji loď kde nemám uloženou konfiguraci hledat ve všech modulech pouze ty které na tuto loď jdou namontovat.
     
  2. MINNORIT

    MINNORIT User

    to maš tak moc tych modulov?? :)
     
  3. MINNORIT

    MINNORIT User

    tak to predaj na čo ty to je ?? ja som mal tiež hafo som sa toho zbavil len to tam zavadzalo :D tie čo maš na lod na ktorej nelietaš tak ich tam daj nech ti to tam nesvieti :):):) ale čim toho maš viac tym maš pomalejšie DO :p treba mat skoro prazdny hangar potom DO vraj ide rychlejšie , sice mam aj male acc kde mam poctatne menej toho v hangary ale rozdiel v kvalite hry nevydim :D:D:D
     
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Klidně to prodej. Minorit má pravdu, 1 stačí.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.