SpaceBall a ostatni vesmirne hry !?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 9/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imperio

    Imperio User

    Dobre odpoledne:)

    Zase jsem tu!..

    Tenokrat predtim nez jsem jdu neco psat tak jsem se podival do Tech.Oznameni a Oznameni tak vubec .. Ted k otazce u me i u meho znamenho ze hry DarkOrbit(samozrejme) se zobrazuje Invaze od 22:00 - 00:00 a SpaceBall od 02:00 - 05:00h ranni ! Tak to fakt bude nebo se jedna o nakou chybu ? nebo je to neco v ramci akce domimance..

    Diky za odpovedi a preji krasny sobotni den :)

    Imperio
     
  2. milý pane imperio to bp pripravil pro nas starší co ještě pamatují komunismus aby děti už spali a my jsme si mohli hrát :D
     
    Cruenta†Ultionem a Imperio tohle ocenili.
  3. -kosicek-

    -kosicek- User

    HUstý :D já si toho ani nevšim :D tak to je mazec :D to budou obrovský odměny z boxu když na spaceballu bude jen pár vyvolenců :D jestli to tak bude a BP to tak skutečně udělá :D budu štastnej jako blecha :D
     
  4. Imperio

    Imperio User

    Husty nehusty :D pro me je to taky jedinne dobre :D ale me zajima jestli se to fakt kona nebo ne ? :D protoze to zazivam prvne ...

    Ach ano Pane Klofan zlaty komunismus :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Neviem čo bolo na komunizme zlaté , ale to sem nemiešajte.

    Akcie ktoré sú uvedené, by mali byť. My o tom informácie nemáme.
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  6. Imperio

    Imperio User

    Diky tak doufejme ze vse bude jak je napsane a ze se neco nezrusi (cehoz jsem byl svetkem uz mnohokrat :)) )...
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.