Spaceball

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Daemonizer, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Daemonizer

    Daemonizer User

    Dlouho, předlouho (víc než 2 roky jsem DO nehrál),
    může mě někdo vysvětlit proč na Spaceballu(CZ2) VRU sestřeluje vlastní? po mapě jsem lítal chránil jsem míč a pak najednou 9x za sebou pokaždé jen co doletím na tu mapu (potom co se opravím) se najde někdo FullElite kdo mě ihned po portnutí trefí jednou raketkou ok.. jdu po míči ne on stejně vyšije celej zásobník RSB75,UCB100 jen proto aby sejmul vlastního. Za celou dobu co jsem online jsem strávil víc času dolétáváním na 4-4 a opravováním než hraním spaceballu, NE nekempil jsem jen u portu mám sestřely 2 P.E.T. někoho z EIC a jednu sundanou Vengu měl jsem čerstvě danej seprom na laserech tak jsem si to nechtěl vyšít všechno do míče. Za dvě a půl hodiny jsem sebral jen 3 spaceballový carga a 7x opravil svého P.E.T.íčka za krásných 50U tahle akce ten spaceball je upřímě nejhorší zážitek za posledních několik měsíců.

    Dřív jsem býval hrdý (2012) na to že patřím k VRU jedné v té době z nejslabších frakcí dokonce jsem měl hodnost šéf kapitán teď si ale uvědomuji že ty hodnosti už nejsou to co dřív a lidi co maj štítek by se měli stydět obzláště za těch několik jedinců co se dneska nádherně na Spaceballu předvedli.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    A to jsi si sem přišel vybít vztek? Je to pořád stejné, jak se chovají někteří hráči na mapě, BP nebo admini těžko ovlivní, to přece chápeš chlape, nebo ne?

    Btw: dlouho jsi DO nehrál a ze spaceballu máš nejhorší zážitek za několik měsíců? Zvláštní...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Daemonizer

    Daemonizer User

    No přestal jsem hrát lolko kvůli špatné komunitě ale vidím že je to všude stejné
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Ale tady nejde přímo o špatnou komunitu. Bohužel najdeš všude tupounky, kteří prostě nehrají fér. Nevím jak ten sestřel probíhal, nemohlo se třeba stát, že tě jen nastřelil a sejmul tě někdo jiný?

    Btw: za sestřel vlastního obdrží mínusovou čest. Ono jeden mínus nic neznamená, ale pokud je jich víc, rychle to narůstá. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Daemonizer -tiež som v minulosti na fore žiadal pomoc pre odstrel vlastnou firmou.Bolo mi povedane -niektorý hráči sú proste paka a na servri si musíme urobiť poriadok sami.Zveladuj svoju lod a kludne ich daj dole,ved začali oni
    Postupom času som už elite a bez výčitiek dám paka dole a potom ho strielanie do svojich prejde
    Poviem Ti aj ja som hrdý,že som VRU ale je jedno v akej som firme,cítim sa hrdý pretože som čestný hráč
    Povznes sa nad to,ved v živote okolo seba tiež nevidíš len ideálnych ludí a bud stále hrdý na to,že si čestným človekom a nezanevri pre pár hlupákov na DO
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Drift1

    Drift1 User

    To je právě problém spaceballu...místo aby ho hráli tak se šijou mezi sebou a honěj si ega....měla by to být hra a společná,taktická,týmová..ne o tom kdo si tam nahoní ranky a rychle pro boxík..fuj na ně.!..nechodím na něj,a tak to i zustane....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. baty77

    baty77 User

    Nejlepší je v době Spaceballu se vydat na palla... Nikdo tam není a sbírání tam je jako v půl třetí ráno... Fůra palládka pro vlastní potřeby ;)... Já na Spaceball séřu od doby, kdy jeden nejmenovaný klan (L*D :D) vyhlásil válku všem EIC klanům, které se tam vyskytovaly, aby nedostával mínus čest a pak je tam všecky shootil hlava nehlava... I ty, co tahali míč... Docela sviňárna...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.