Návrhy SpaceBall

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rapper7★ČR★, 9/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete tento návrh přidat do hry ?

  1. Ano

    76.9%
  2. Ne

    11.5%
  3. Ano, ale s úpravou (více v diskusi)

    11.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, na cz2 se při každém spaceballu setkávám stím, že na portu stojí půlka firmy a půlka dvou jiných firem kradou firmě "tahající".
    Přišel jsem s menším návrhem (který nejspíše neprojde ale zkusit se to může) který by trochu řešil tento "problém".

    1) Boxy které se zobrazí po brance uvidí pouze firma která "tahá míček".
    -Je to z důvodu krádeže boxíku jiné firmy, tím pádem by se i jiná firma snažila tahat míček a vybojovat spaceball pro svojí firmu aby měly zisk.

    2) Boxy uvidí pouze hráčí kteří střílí do míčku (minimálně 10 salv laserové munice do míčku).
    -Z důvodu stojících hráčů na portu. Většina těchto hráčů je bez klanu a tak je za ně mínusová čest z opakovaného sestřelu. Tím by se i míček tahal rychleji než jednou čárkou.

    1. +Hráče - Více gólu, větší aktivita jiných firem, méně zlodějů kteří nehnou ani prstem.
    +Klany - Asi žádný, to jak klany budou nalétávat na jiné firmy atd nesouvisí s tématem.
    +BP - Vyšší aktivita na SB, někteří hráči si budou kupovat premko, munici (přes uridium) atd..


    2. Bohužel nedokážu přesně určit tak bych řekl, že střední dopad na hru.

    3. -Hráče - Pokud se nedokažou sjednotit a vyhrát nad cizí firmou příjdou o možnost sbírat, hráči pod sepromem budou muset vystřelit pár salv aby viděly boxy.
    -Klany - Žádný.
    -BP - Žádný negatíva mě nenapadají, možná tak klikačky apod.. ale to je věc systému.

    PS: Poprosil bych omluvu za případné gramatické chyby po 1,5 l energy drinku jsem trošku ... :D
    Ed: přidán další
    - pro hráče.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Já osobně si myslím že na spacebal chodí hraci jednou krást boxíky stejne tak jako střílet pokad jsi nedokaže ta firma ktera taha mícek vystřílet tu mapu řekl bych že je to docela jejich smula vystřílet to jde.. a navíc hromada hracu tam nechodí kuli spacebalu ale střílet prave ty hrače takže timto návrhem by si přišel i o dost sestřelu :) jen muj nazor
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Já osobně tam chodím sbírat, každopádně každá firma chce vyhrát, získat bonus a další..
    Ze začátku jsou největší bitvy, ale co pak ? pak už jen rudý a rudý mask kam jen klikneš. To že tam někdo chodí lovit, to může i na jiné mapy a na ty masky musíš mít spear jinak to nedoženeš. S tím ale co jsi napsal souvisí i trochu můj první bod a to je, že hráči budou muset střílet míček pro svojí firmu, přeci jen jsi taky z cz2 a myslím že kdyby se všechny 3 firmy utkaly na 4-4 o sb tak se o ranky bát jen tak nemusíš. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. to ano vím jaky byli bitvy minulí rok o sspacebal to za neco stalo ale taky sme se to snažili střílet ze spírkama a jde to EIC jsou na to šikovní dost když se jim chce a je munice a rozhodně by mě osobně neseděla tahle uprava občas jsem rád že tahá neěkdo jinej a ja mužu čekat jen u portu neříkej že ty to neděláš :) ale třeba tak ty to vydíš z jiné stránky jasně že je nefer že si to vybojujete a někdo vám krade boxíky ale je to hra a když máš chut hrát tak hraj a střílej patří to k tomu to je vše co ti ktomu dodám :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Máme jiný styl hraní téhle hry, já taky rád střílím hráče, ale většinou jen ty co si začnou. Ty čekáš u portu, mě by to nebavilo já se v té hře musím hýbat pořád někam lítat. Spaceball je věc při které se prakticky skoro nikdy nezastavím a dost mi ji znechucuje to, že nějaká fullka která si na mě otevírá "hubu" si stojí na místě a jen čeká až jeho petka posbírá boxy. Mě tenhle návrh připadá dočasné řešení problému s stáním hráčů na portu a kradení cizích boxů. Pokud to ty tak nevidíš tak ti to rozhodně rozmlouvat nebudu, oba máme jinou firmu, jiný pohled na tuto věc. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Za mě osobně bych to udělal tak, že boxy uvidí jen firma, která míček vyhraje. A uvidí ho hráči ti, kteří do něj střílí asponˇ 30 sekund nebo nějaký takový časový usek. Ale jinak je mi to celkem jedno, když už totiž občas zavítám na SB, tak jen proto abych sestřeloval hráče.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    Souhlasim tady s Warmenem to by bylo uplne idealni.Ostatni firmy by sa moseli snazit vic aby meli micek :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -Neptun- o tom má taky tenhle návrh být, aby se jiný firmy snažily bojovat o spaceball pro sebe a ne se na něho vykašlat a krást firmě jiné.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. 123812

    123812 User

    555m555 Je tam, že by boxy viděl tne kdo do míče střílí ...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Dobrý návrh. Sice tuším, že už tu něco takového bylo od Crystala (tam byly všechny akce). Jednoznačně ano. Když jsem si kdysi řekl, že už jsem dost silný a šel zkusit SB, dost jsem koukal. Do míče nás střílelo pár a pak hrozen petkařů na portu. Myslím, že nebylo v plánu, aby SB vypadal takto. A když přišly novinky, které hráči začli využívat a SB se pokazil, měl by se upravit podle aktuálních potřeb.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Ja by som to upravil tak, ze ako odmenu by som nechal boxiky, v ktorych by bola iba polovica toho co je tam dnes, a kazdy kto by tahal loptu, a splnil by nejaku podmienku, ktora sa nadefinuje, by dostal automaticky odmenu rovnajucu sa polovici obsahu jedneho boxiku. Tou podmienkou by mohlo byt napriklad sposobenie urciteho DMG lopte.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -xghost- pokud tu už něco takového bylo tak o tom nevím, je to čistě z mé hlavy.
    C*H*U*L*I*G*Á*N To už je jen práce pro BP kteří by to musely naprogramovat, ale musím říct že tvůj návrh se mi líbí víc než ten návrh o určitých počet salv který jsem navrhoval já. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. baty77

    baty77 User

    DMG míči? Toť blbost. Slabí hráči budou muset ten míč tahat přes půl cesty, aby splnili DMG, a silní do toho pár metrů od portu 3x vystřelej a mají splněno. To se mi spíš líbí s tím počtem salv.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. baty77 další věc co mě nenapadla, díky za info. :) :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.