Spadnutie hry pri bráne

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CZE-N1k3, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CZE-N1k3

    CZE-N1k3 User

    Dobrý den 18.6.2014 som robil som gammu a spadlo mi pripojenie internetu (nie moj modem ) ale v hre. da sa to nejak nahradiť? Dakujem! v tu cvhilu to spadlo aj kamošovi
     
  2. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Mě se stalo totéž...vípis deníku - stále mě to nehalo V GG i po zničení...tudíž brána v háji...Stalo se to samé i náčelníkovi klanu ve skupinovce...Neměl jsem ani možnost GG opustit...:_(((
    18.06.2014 - 20:48[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    18.06.2014 - 20:48[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu Kristallin.
    [​IMG]
    18.06.2014 - 20:45[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu Kristallin.
    [​IMG]
    18.06.2014 - 20:43[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu Kristallin.
    [​IMG]
    18.06.2014 - 20:40[​IMG]Zakoupil/a jsi palivo pro P.E.T. (31.882)
    [​IMG]
    --------------------------------------
    Na podporu jsem psal a prý mám čekat 48 hodin...opravdu supr...kvuli branám koupím 50ti%boster a ten mi zatím vyprchá...toto je opravdu super přístup...Takže boster k ničemu,bránu mi stejně nevrátí (už jsem to ákrát zažil)...a dál psát nebudu nebo bych se zbytečně rozčílil...:-((
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  3. Korben

    Korben User

  4. neboj... musiš bohužel počkat nareakci moda určitě ti jí vrátí BTW: Korben napsal předemnou ;) Jinak jj když se něco stalo u BP tak to máš zpět ale jestli tobě třaba spadla wi-finebo něco jiného je to problém na tvé straně a bohužel se to nevrací

    No promiň ale já si jen pamatuji ze starého fora jak se to tam řešilo,mám domění tak sry
     
  5. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Korbene když to padne několika lidem naráz ve stejný okamžik,tak to asi nebude chyba lidí...naví když se podíváš na výpis z deníku,tak bych tam měl mít záznam o tom,že bych se po zničení opravil...což neám,páč jsem ani nemohl,když mě t tam nechalo v GG samo od sebe že? a navíc mám prý čekat 48hodin zda jí vrátí...A kdo mi vynahradí boster,který jsem kvuli branám zakoupil?
    P.S. Vím,že ty za to nemužeš ani s tím nic nezmužeš,ale jukni se na tu kopii z deníku:) zde máš i moje ID,kdyby jsi se chtěl juknout na originál v dníku...[​IMG]53053176 servr CZ1
     
  6. Korben

    Korben User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ na starom fóre sa to riešilo rovnako, brány sa už pekne dlho nevracajú a na starosti to má čisto systém.

    DJ-METRIX aj keby to padlo prezidentovi ameriky, tak si počká 48 hodín. Aj keby sme ako chceli, tak bránu vrátiť nemôžeme. Ak by to išlo, tak ver tomu že by si mal bránu späť. Lenže je to tak ako to je a my s tým nič neurobíme.
     
  7. Funky9519

    Funky9519 User

    Korben tým prezidentom ameriky som si neni istý! :D a fakt počkaj mne to viac krat padlo a vždy mi ju vratili do 48Hod.. :)
     
  8. Korben

    Korben User

  9. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu možná GG vrátí,ale těžko mi znov dají 50ti% boster...takže zase smolík pro mě...Aspon vím,že se na nějaké 50ti% bostry příště mohu vytento...kyž mi pak bdou k ničemu no :-( :-( :-(
     
  10. Korben

    Korben User

    DJ-METRIX Práve preto polietam len pre zábavu :)
     
  11. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Njn...ale ostr vem čert...jen doufám,že mi tu bránu vrátí se všemi životy a v čáti kde jsem skončil...:-/
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. Jenom se přídám k prvnímu příspěvku. U mně to takové následky nemělo prtože s 500k štítu mně v zetě jen tak nesejmou a tak jsem stihl relog. Spadlo mi to během půlhodiny asi 5*. Zajimevé je že mi nespadl internet ale jenom spojení na vesmíru.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pri vypadkoch odporucam klikat na minimapu a co najdalej od NPC a skusit teda ten relog,ak to nenabehne behom par sekund.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.