Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pekný deň prajem , dlhšie som nehral tak sa chcem informovať ohľadne spájania CZ serverov ... Prvá info na chate bola o tomto že to má prebehnúť v blízkej dobe ... je to reálne alebo len ďalší fám ako pred rokom ? ak by sa niekto vedel k tomu vyjadriť a bližšie špecifikovať vopred ďakujem

    Info je tu: Novinky ohladne spájania serverov
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/6/18
  2. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahoj, mluví se o tom, kdy to bude přesně, tak to nevíme. Ale určitě dají předem vědět, protože by to mělo vyžadovat, podle mě, nějaké restarty. Musíme se nechat překvapit, ale mělo by to být brzy. :)
     
  3. Chuck

    Chuck Guest

    Nedávno som sa na to pýtal vývojárov a tí ešte sami nevedia presne kedy to bude. Pôvodné informácie boli, že by to malo byť do konca roka hotové. Prvý script na spájanie serverov bol už spustený, ale nikto ešte netuší koľko to celé zaberie. Keď sa dozvieme nejaké nové informácie ohľadom spájania serverov, tak vás budeme informovať. :)

    EDIT: spájanie serverov bude až budúci rok :)
     
  4. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. myslím si že to asi nebude jen tak spojit nekolik servru bude tezka prace a na dlouho jen tech uctu co pretahnout atd do konce roku myslim ze to nebude
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -Birks-

    -Birks- User

    spojení je otázka pár hodin, nebál bych se toho,že by to nevyřešili během půl dne až na to dojde, není to první hra kterou budou spojovat, už musí mít zkušenosti.
     
  7. lorduriel

    lorduriel User

    hmmm nazor odborníka :D skoda ze nejsi v BP :D
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    -Birks- kdyby to bylo tak jednoduchý, jak píšeš, tak by ty servery spojili už dávno. Asi nepůjde jen o spojení ale taky o to, aby tom zásahu hra fungovala a hráči se dostali na účet. I když s tím asi počítají, tak nějaký komplikace určitě nastanou.
     
    Naposledy upraveno: 5/10/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -Birks- - ano spojia to len tak a ked budu problemy, tak nic sa nedeje, ze? :rolleyes: Rozdelili to niekolko etap, pricom ako kolega pisal, prva uz prebehla a postupne aj dalsie, kym to bude vo finalnej faze a servery zjednotia. Navyse je tam mensi zadrhel s tym, ze niektori hraci maju jeden ucet a viac serverov, ktore sa budu spajat, tak to bude zaujimave este :)
     
    mikesbezbot a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Vasil35

    Vasil35 User


    Spojování servrů jsem zažil na více hrách. majitelé více účtů z 1 email adrresi dostávaly na vybranou který účet si pro další hru vyberou.
    V této hře by bylo lepší i pro vývojáře kdyby na výběr dali předem. nemuseli by převádět tolik dat.
    Nej problém vidím v propočítání ranků. jen vše zprůměrovat na 1 servu po druhém a pak způměrovat dohromady aby vyšli správná čísla a nikdo nebyl poškozen zabere dost času.
    jen cz 2 má myslím 8000 hráčů kteří z většiny už nehrají a nezapočít je nebylo poctivé. co když se po spojení znova vrátí.
    Držím pěsti aby jste to do konce roku stihli, čeká vás ještě dost práce.



    -Birks- možná to jeddnuduché je ale nezapomen že budou převádět cca 30.k účtů pokud budou chtít zachovat všechny.
    i V jeddnuché hře jako je Nadace a Říše kde byli 2 servry, farm a válečný je jednalo o práci na 8 měsíců pro 3 lidi.
    a šlo přitom jen o 5.k účtů.
    Tahle hráčská komunita je trochu větší a hlavně má složitější postup ohledem přepočtů když tu každý serv exxistuje různě dlouho, i proto propočty budou horší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -Birks-

    -Birks- User

    Pořád nevidím problém v ničem co tu píšete, jde tu to jen o sloučení databází , a je to sloučené, to že předtím, dělají nějaké menší kroky je jenom dobře.Bude to aspoň rychleji hotové, až na to převádění dojde. Normálně budeš moct mezi účtem přepojit, vybrat si s kterým chceš hrát, tak už to vyřešilo bp u jiné své hry ,nevidím důvod proč by to tady dělali jinak a ano , kdo to nepochopil , bude to tak, že může mít jeden hráč na budoucím cz serveru 3 lodě, z cz1 ,2 a 3 .

    Vasilcz , od toho bude nový systém výpočtu,aby nemuseli nic převádět a vyrovnávat tak rovnou vymyslí nový výpočet.Tím si ulehčí práci a podle mě to takhle nebude jen u ranků.
    ------------------------------------------------------------
    BP už zvládlo spojení u hry, kde je ještě více aktivních hráčů než u DO , nějaké chyby tím spojením vznikly, ale během dne vše vyřešeno. Jsou to všechno borci , kteří to ví lépe a kdo v takovém branži nepracuje tak mě tu na foru ani chápat nebude a pořád budou mít zbytečné obavy,že spojením vzniknou chyby a takové věci. Další chyby vznikají opravou jiné chyby , nejde udělat ,aby byl kód 100% funkční. Takže když nahradí starou věc novou tak vzniknou chyby, ale to moc chlapci z bp ví, proto bych i řekl, že těch spuštění skriptů probíhá kvůli novinkám které přijdou spolu se sloučením a nahrávají do hry všechny novinky ,až to bude bez velkých chyb tak "jenom" spojí servry . Tohle si o tom myslím já,co jsem napsal v posledních dvou mých příspěvcích. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/17
  12. Vasil35

    Vasil35 User

    [QUOTE="-Birks-,
    kdyby to bylo tak jednoduché tak už by servry spojily dávno.
    klesli by jim náklady a zvedli zisky.
    Rozumnej podnikatel což by měl být i tento případ by nečekal a ušetřil tam kde to jde.
    Takže tak jednoduché to asi nebude jak tvrdíš
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -Birks- - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit.
    Multipost spojeny.
    Keby to bolo jednoduche, tak to spojenie nespravia do etap, ale hned. Chcu minimalizovat problemy s hranim po spojeni serverov a preto to treba dokladne pripravit, aby to co najlepsie fungovalo, kedze je jasne, ze chyby sa vyskytnu a cim mensia priprava, tym viac chyb. Ja som rad, ze uz zacala prva etapa a postupne pridu dalsie, az bude vsetko pripravene na spojenie serverov. Snad sa to podari do noveho roka :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    No nevím, proč debatovat o tom, jak dlouho jim to bude trvat, spíš by mě zajímalo, jak vyřeší názvy stejných cechů... když jsou třeba na cz1 *** a také třeba na cz2... jak budou řešit toto..??? Nejspíš budou muset jeden klan zrušit, nebo přesunou hráče do toho druhého :D :D :D :D :D
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PandoraCZ - v inej hre to fungovalo tak, ze ten, co mal dlhsie ucet, tak si ponechal nick a druhy s rovnakym nickom si ho musel zmenit. Tak uvidime ako to poriesia ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    JJ ale jak pořeší klany :D
     
  17. a co teprve mapy x-6 cubikon to bude mazec pamatujete na starem klietu jak nas derlalo 30 hracu panelak . ted to proste už takove nejde za prve cubikon se nerodi okamzite kdy byl sestrelen ale po delsi dobe narocnost hry co se tíče finacne vzrostla o 500% .tak už neni mozne aby se to tocilo o 30 ti hracu a jsme u dalsiho problemu kvuli tomuto myslim ze mapy budou stejnak prazdne ze spojovani to nevyresi ba naopak to uskodí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Jenže dříve nebylo tolik akcí jako teď. Rozhodně je dnes možností, jak získat výbavu mnohem více. Jen si vzpomeň, jak jsme se několik měsíců těšili na nějakou akci a ona nepřicházela. Dnes jedna akce stíhá druhou. Rozhodně se nedá říci, že by se finanční náročnost zvedla o 500%. Dříve hráči neplatili o nic méně než dnes, spíše naopak. ;) A spojení serverů určitě nebude na škodu, neb když jsem přiletěl ke cubě před lety jako začátečník, tak jsem si do ní ani nevystřeli a hned jsem šel dolů a bylo jedno, kolik bylo hodin. Dnes jsou chvíle, kdy cuby nestřílí nikdo.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden jsou chvile kdy nikdo nestrili cuby no a proc samozrejme ze ubylo hracu ale hlavne ze silni hraci je chteji pro sebe uz nekolikrat se mi stalo ze moje vlastni firma me vyhnala z mapy jen aby meli cuby pro sebe a to ja nemam zapotrebi tak na tu mapu uz ani nelezu a furt budu tvrdit ze co je ted pro novacky je taky spatne protoze to nejdulezitejsi ten novacek nedostane bude muset bud hafo litat ale bude sestrelovan bud svou firmou nebo jinou prestane hrat nebo bude muset solit a jsme u toho nemas nehraj.ted ta hra je pro rozmazlene fracky co tahaj mame a tatovi prachy a vyhazujou je za pip. nebo znuzenej podnikatel kterej uz nevi co z prachama. a ty tuhle hru nicej . kdyby bylo jen jako na zacatku lf3 nic vic tak furt mas sanci dneska vubec ale vubec ja si pripadam jak *** pro takove neubranim se a ze mam nazbirano za tech let schr nu to tato hra je prekombïnovana preplacana.tezkoé bude hledat nove lidi v jednoduchosti je sila ;)
     
  20. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Možná by ses divil, kdo by hrál hru, která by byla ve stavu jako před 10 lety, ale asi to nemá cenu rozebírat. Každý člověk může mít svůj názor, jen ho nesmí za každou cenu vnucovat jiným. Asi bychom tuto diskuzi měli ukončit, neb již se netýká vůbec spojování serveru. Pokud bys mi chtěl ještě něco k tomuto napsat, prosím piš do mého vlákna v sekci Kdo je kdo - tým. Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.