Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. *SATKO*, o tom žádná. S venomem jsem vyhnal z 2-1 cyborga jak rusové Wermacht od Moskvy :D.
    09.07.2018 - 20:50[​IMG]Sestřelil jsi astronauta THE,PRESIDENT_TomSVK (VRU).
    Punisher, jak tak sleduji moc výkonnou u vás tak i v Čechách, tak jedinou spravedlnost, ve kterou začínám věřit je "Poslední soud".



    V pátek ještě posbírám bedny a jestli nepadne celý zeus, tak to zredukuji ze 4 účtů na dva.
    A to musím ještě zítra k doktorovi:
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Cruenta†Ultionem dívím že spojení serverů to ještě hraješ.. jako tohle ti zavidím..měl jsem taky hru rád (2 roky zpětú.. ale doporučuji ti radši to nehrát.. protože hrát s boty, ty já ti nevím jestli toto je ještě hra.

    Strašná škoda, kde takhle hra skončila. Zažil jsem staré časy na darku, a ty nikdy nezapomenu.

    Dnes už je tato hra jen troska.. zmizeli top hráči.. a to spojení je fakt nesmysl..
    zvýší se počet botek místo hratelnosti hry..

    myslím že už to udělali jen ze zoufalosti zachránit mrtvou hru.

    škoda to je..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. PanMajster

    PanMajster User

    Sice hodnost nie je vsetko, ale akoze nehnevajte sa aby som ja travil nedele v hadeskacha potom sa spoijili servery a ja derankol o 2-3 ranky? To vazne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nedávno sa spomínal nový systém bodovania hodností,tak uvidíme
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    PanMajster nezlob se, ale nejsi v té hře jen ty ty a ty, očividně ty neděle v hádeskách trávili i další lidi a někteří více. Spojením se žebříčky sloučili a ranky vyrovnaly tak jak na novém serveru měly. Nevidím tam žádnou újmu, pro vysokou hodnost bylo vždycky třeba soupeřit. Jinak až ranní restart opravdu ukáže jak bude vypadat nové rozdělení hodností.

    *SATKO* menší úpravy hodností už jsou na spojených serverech zavedené, například pro každou firmu nová hodnost šéf-generál, 2 generálové, 3 generálové začátečníci, 2 šéf-plukasové a 20 plukasů.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  7. Aký názov ma server,ktorý vznikol spojením CZ3 a GE2? Cas aukcie ostáva 10 minut pred celou_ napr.04.50hod.......?
     
  8. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Nový server nevznikol. Stále sa do aukcie prihlásuješ ako predtým. Servery sa iba zlúčili. Ak si pozrieš hore vľavo SERVER pod ID číslom sú tam obidva servery. A čas si až tak nevšímaj. Zapamätaj si podľa hodín kedy asi končí aukcia a podľa toho hraj.o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tielkman

    Tielkman User

    CZ3 spojí s globálem xDDD Vítejte v Bigpointu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Na čas sa pýtam kvôli nočnej aukcii. Možno len chyba.Označenie servera som si nevšimol.
    [​IMG]
    19.07.2018 - 04:30[​IMG]Vyhrané aukce: PLT-2021
    [​IMG]
    19.07.2018 - 03:30[​IMG]Vyhrané aukce: MCB-25
    Ďakujem za odpoveď.
     
  11. ge7 a it2 sa zmenilo par dni aktivny hraci a potom zas mrtvo klasika :D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. **NAUTILUS**70, jestli jsi na spojeném serveru, pak jsou dočasně dokonce dvě hodinové aukce dle časů spojovaných serverů.
    2018-07-19 13:30:00
    2018-07-19 12:50:00
    2018-07-19 12:30:00
    2018-07-19 11:50:00
    2018-07-19 11:30:00
    2018-07-19 10:50:00
    2018-07-19 10:30:00
    2018-07-19 09:50:00
    2018-07-19 09:30:00
    2018-07-19 08:50:00
    2018-07-19 08:30:00
    2018-07-19 07:50:00

    Pak to určitě sjednotí.

    Pokud máš rozdíl o hodinu, mohlo by jít o to, že letní čas má v EU jen pár států, ostatní mají jen jeden čas celý rok. Nebo se aukce načetla do další hodiny, pokud si to tam dával okolo půl...
     
    Naposledy upraveno: 19/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Hodnost šéf generál :D ... Když jsem před dvěma roky o tom dělal srandu na ts, říkali mi že jsem asi upadl :rolleyes: a hle, dnes už je platná.
    Vsadím leonova,že bude i generál generálů :D do dvou let.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Škoda jen, že nikdo z BP nebyl v armádě,
    Nebo u amerického letectva, škoda.
    Insignie[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    NázevSecond LieutenantFirst LieutenantCaptainMajorLieutenant ColonelColonelBrigadier GeneralMajor GeneralLieutenant GeneralGeneralGeneral of the Air force
    Český ekvivalentPoručíkNadporučíkKapitánMajorPodplukovníkPlukovníkBrigádní generálGenerálmajorGenerálporučíkGenerálGenerál Letectva
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dockal si sa, banovanie uz zacalo ;) Vravel som, ze to chce trpezlivost. :cool:

    Iniciatíva spravodlivého konania (banovanie)


    Zrejme po spojeni serverov aj tie ranky klesnu, kedze sa zacnu trestat podvodnici uz.
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  16. Banování sice začalo ale opět je to jen takovým způsobem aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

    Odečet 75% zkušeností a cti...pro mě osobně zkušenosti a čest jsou jen bezvýznamná čísla.

    Odebrání krystalů, scrapu, oleje a extra energie... pokud si samochodi stihli udělat výbavu tak je tohle opravdu moc nezabolí.
    Odečet 90% UCB a RSB...když jim nechají uridium tak je to také k prdu.

    Účty měly být permanentně zablokovány ale to by byl moc velký trest za ty nakoupené dvojnásobky a bůstry na BZ a čest že? Odebrání výbavy a lodí by byl taky moc tvrdý trest a hlavně kdo by se s tím odebíráním crcal...

    Tohle je prostě výsměch všem kteří hrají čistě a živí tuhle hru. Dobře odvedená práce, jako vždy od Bigpointu :).
     
  17. Punisher,
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=5oeP2&profileCheck=4Gyrv&lang=cs
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=26bVQ&profileCheck=3QBn7&lang=cs
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=3vzMi&profileCheck=80qJw&lang=cs

    Něco se děje, super. Tady se nic nezměnilo. Nechápu to, nebo ne zcela. Jasný lump. Nebo to vidím blbě? Hlavně mi netvď, že je čistý. A další ze sloučených cz3- ge2.
    Punisher, otázkou je, jestli je pro BP výhodnější zachovat platící botaře, nebo málo platící slušné hráče. To už odpověděl Korben.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/18
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  18. Sice nejsme sloučeni,ale právě jsem zjistil,že z tabulek zmizel TOP-1 hráč Generál MMO :eek:. Taky Generál-začátečníci MMO a VRU. A další TOPky o_Oo_Oo_O.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jaritko

    jaritko User

    Ak ide o GE1, tak minimálne 1 ,,farmár" z 2-7 tam stále je.
     
  20. Nějak nám to prořídlo, na GE-1 jsem nepotkal ani jednoho starého známého:D
    Ještě že úkol na 10 000 lodiček už mám:D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.