Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MuadDib85[CZ], třeba se na to vykašlali, jako brzy já, nebo je vzala první vlna.
    [​IMG]
     
    -baghira2- a misiu2203 tohle ocenili.
  2. Zdravím nevie sa kedy bude spájanie serveru CZ1 lebo ja lietam po všetkých nepriateľských aj PVP mapách a stretnem tak priemerne 2 hráčov na všetkých mapách to ako mám potom robiť PVP misie keď tu nikto není
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Arya

    Arya User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    To CZ3 na GE je vtip? Nebo to tak fakt je? Jsem čekal, že spojují CZ servery spolu...

    A ty bany co jsem slyšel, taky zajímavé. :) To se vážně tak zvedly tresty? Nebo teprve zvednou?
    Nějak se neorientuji, tak ohledně sloučení by mě zajímalo jak to je, abych nemusel číst půl roku přspěvků nazpět...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Vasil35

    Vasil35 User


    tresty se zvedly ale bohužel většinu známích booterů BP opět odbanovalo, stejně jako v roce 2012. Hlavně to chce vydržet u ppoctivé hry, jednou se nám snad splní přání na čistou hru kde poctivci budou mít po zásluze to co chtěly:)
     
    -baghira2- a Som_Čarovný tohle ocenili.
  7. HECARIM

    HECARIM User

    tak to je v *** ked sa prihlasujem každy den aby som dostal tu lf4 za denne prihlasenie a na 25 den nejde DO a potom zrazu novy kalendar ??????
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/8/18
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HECARIM - prosim bez nadavok. Kolko dni ma jul 25 alebo 31? Z tohto dovodu bol kalendar nastaveny na 25 dni, pretoze ak by hracom nesla hra z dovodu vypadku servera pri spajani a podobne, stale by mal sancu na zisk plneho bonusu v mesiaci. ;)
     
    -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  9. HECARIM

    HECARIM User

    noačo že je tam 25 dni ja som videl že sa treba 25 dni prihlasit čo som aj urobil dokonca mi to nešlo 2 dni prihlasit
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HECARIM - noato, ze ak dva dni nesla hra, tak stale je to 27 dni z 31, co si mal moznost sa prihlasit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 123812

    123812 User

    Punisher (31-2 = 29 :p)

    PS: Omlouvám se za OT.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Zdravim mna by radsej zaujimalo ci mne niekto vráti booster na experience 50% respektivne hodiny, ktore ubehli pocas spajania sa serveru ge3 + sk1 ?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - ach ta matika ze? 25 dni ti treba na prihlasenie a pokial dva dni nejde hra tak je to kolko dni? 25+2? Ja myslim, ze 27 nie? :D
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    HYDROGENIUM_FIGHT nezlob se, ale oznámení s datem spojování serverů tu visí od 23.7. a v pondělí se to ještě připomínalo. Oznámeno to bylo hodně dlouho dopředu, takže stačilo trošku se předem informovat pokud si hráči dělali nějaké plány do hry.
     
  15. no a co ked bolo datum spojenia bola nedela branovalo sa vo velkom :D ja som to kupil v sobotu na 5 dni :D, ale tak vedel som ze sa bude spajat server znova
     
  16. Alyctro

    Alyctro User

    ..................
    Kolko dni ma jul 25 alebo 31? Z tohto dovodu bol kalendar nastaveny na 25 dni
    ..................
    ty si riadny pako xDD ,sorry, ked nevies narat ani do 30
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  17. HECARIM

    HECARIM User

    pako si tu akurat ty :D
    a čo ak som sa zaregistroval 5. den v mesiaci ? a vidim že možem ziskat lf4 tak každy den sa prihlasujem ako taky .... a nakoniec nejde DO ? logika bigpoint :D a vaša asi tiež mali by ste sa zamysliet :)
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    HECARIM pochop, mal si sa prihlasovať poctivo; hneď od prvého dňa v mesiaci a v každý deň po ňom.
    - Nestalo by sa Ti to. Snáď Ti to vyjde v tomto novom mesiaci, teda v auguste 2018. Aj tak už minulý mesiac nevrátiš.

    P.S.: Veď život ide ďalej. A až taká veľká tragédia, to rozhodne nebola. Čas sa taktiež, už nedá vrátiť.
     
    Naposledy upraveno: 2/8/18
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HECARIM - skus napisat na podporu hry, oni tvoj pripad preveria a vyhodnotia situaciu, kedze sa spajali servery a novi hraci mohli stratit sancu na plny bonus. Na fore ti s tymto nevieme inak pomoct.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  20. 123812

    123812 User

    Já to bral z jiného pohledu - když hra 2 dny nejela, tak pořád měl 29 dní na přihlášení ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.