Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher, bol by som za to veľmi vďačný. Ďakujem.
    - Nakoľko už teraz je tam, tento stav hlavne pre začínajúcich hráčov neúnosný. A veľmi dusno, pre bezohľadnosť UFE hráčov GE2.
    Elitní z GE2 ho dajú na ranu dole, a ak sa to viackrát opakuje; tak toho nového hráča, to čoskoro omrzí, tam aj hrať. Bohužiaľ. :rolleyes:

    P.S.: Ak si toho BP včas nevšimne, príde o platby nových hráčov, ktorých to prestane baviť pre viac-násobné zostrely.
    - A budú to mať vďaka tomu, omnoho ťažšie s financovaním súčasných serverov. Pre lepšie pochopenie. ;)

    Keď sa nebudú starať aspoň o nováčikov, tak táto hra čoskoro zanikne. Už teraz mnoho hráčov
    odišlo, vďaka kontraproduktívnej Iniciatívy spravodlivého banovania, odbanovaním tých 658 účtov.
    - A vďaka tomuto spájaniu, budú odchádzať ďalší. Majú toto skutočne zapotreby?

    Sami sebe pília konár na ktorom sedia. A tým je, zdroj ich príjmov. Nakoľko ani všetci autopiloti
    by nedokázali utiahnúť chod všetkých serverov. Len toľko k tomu, na zamyslenie. Howgh.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/18
  2. Stejně se všichni sejdeme na GE-1 ;).
    Ale souhlasím s názorem -baghira2- o nově příchozích do hry a možnosti budoucích zisků pro BP a rozvoj hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

    Mám malý dotaz - mám si pro jistotu nafotit vše, co mám v inventáři? Kdyby se stala nějaká chyba a něco mi zmizelo? Už se něco takového stalo? Nebo vše jede 100%? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Fotit vybavu byl pozadavek jeste ve fazi testovani spojovani, momentalne uz je to overeny proces a vybava by nikomu kvuli spojeni zmizet nemela. Ale pokud ti to doda jistotu, klidne si ji nafot. :)
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira2 napsal(a). :
    A ty jsi pragmatik, statistik a ekonom BP, že máš takové informace?
    A že někdo příjde o zisky po spojení serveru a nováček po několika puknutích přestane hrát akční střílečku?

    A spíše by měl BP přemýšlet nad úpravou cen některých tzv. chytře vymyšlených výhodných balíčků a nějak transparentně zviditelnit
    možnost ve hře a konkrétně, jak získat slevu na premium na měsíc za 46 Kč?
     
  6. hih to je radost je to nekolik let co jsem z Ge2 vlastne utek do cz2 a hele zas budu z5 mazec
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jaká radost? Jediné co přinesli hráči Ge2 na cz3, je jenom skáza. To samé čeká cz2.
    Další zle přemyslený krok z dílny BP. Za tohle by se měli opravdu stydět.
    Nakolik cz server měl být jen jeden (všychni tři spolu). A né tento špatný zlepenec!

    Velice zlý krok, týmhle tempem pochovají tuhle hru ještě dřív, než úplně zanikne.
    Na metr štvorcový Ti nejhnusnější hráči z GE2. Je to ještě mnohem nehratelnejší,
    nežli dosud. To již lépe budě, také cz2 přestat hrát a jít k vodě, nebo k moři. :rolleyes::rolleyes:

    P.S.:
    Ještě dobře, že sem pusat na cz2 neřešil. Nakolik ničení zlaté pusat, bych asi spíš neunesl.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/18
    Y*o*D*i*A*k* a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  8. -baghira2- ano za dva dny spojí cz2 a globalní evropu 2. Očekávám zkázu této hry po tomto spojení.

    Občas se lognu na uvodní stránku, projedu žebříčky, ale to jistý konec cz2. Bohužel RIP.

    Nemáma s té hrstky na cz2 schopné hráče které se vyrovnají globální evropě 2.

    Bohužel si myslím, že po spojení to bude hardcore.

    Doporučuji jak jsem již psal dát své přítelkýní toto nemá smysl.

    Očekávám jen den a datum kdy napíšou, milí hráči hru jsme museli uzavřít..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Chapem, ze nie kazdy je tymto krokom nadseny, ale aspon pockajte do konecnej fazy spojenia serverov a potom vyneste ortiel ;) Mohlo to byt aj horsie, keby CZ servery roztrusili medzi viacero globaliek :D
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  10. storm128

    storm128 User

    Furt sa vam nieco nepaci raz chcete aby spojovali servery a teraz len hundrete nechajte tak a uvidi sa jak to dopadne.;);)
     
  11. No ja jsem na to hrozne zvedavej jak to bude vsechno probíhat. Tak snad to nebude tak horke :D:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. A teraz mi povedz čo znamená to že sa hráči z cz2 nevyrovnajú globálnej európe. Stále nechápem o čo ide. Veď predsa spoja servery, tzn. len viac hráčov. To neznamená to že vznikne cz2 vs ge2 :D. Keď nás spájali s cz3, tiež to tak fungovalo. Asi 2 dni sa bojovalo "medzi servermi" a potom sa to premiešalo a už sa nerieši cz3/ge2 proste nezájem. Každý hrá svoje, neriešia sa servery.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  13. 123812

    123812 User

    Mohl by mi někdo, kdo už spojení zažil dát informaci? Jak dlouho jste se cca nemohli přihlásit do hry? Celý den?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. U nás to boli tuším necelé 2 dni?
     
  15. -••ÐełteN••- no myslel jsem to tak, jak psal -baghira2-, že díky síle komunity hráčů na globální evropě a jiných národností budou na chatu spory a nadávky s českou komunitou hráčů na cz2.

    Dále si určitě hráči obsadí na globále určité mapy a nikdo s cz2 si neškrtne.
    Začínající hráči můžou ten den skončit rovnou.

    Dle mě se měli spojovat české servery cz1 a cz2 a cz3 v jeden server. Takto bude vznikat nesnášenlivost a hate na mapách.

    proto bych hru po spojení jako hráč co se nechce se hádat ve hře nehrál nikdy už..

    velmi špatný krok od BP a uvidíš časem že se ještě víc hráčů na hru vykašle.. a bude to jistý jistý rip..

    Měj se fajn
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    •ŞĦΘCK▪ dávam Ti scela jasně za pravdu. Protožo to vnímam, úplně stejně citlivě.
    To co prováděli hráči GE2 včera na cz3, to vůbec nemělo období. Jenom arogance a zloba.
    - Stejně to pak dopadne na cz2.

    To budě ten nejhorší krok ze všech: spojovat GE2-cz3 s cz2.
    Jakoby nestačilo skazit hru hráčům cz3, tak jí stejně třeba skazit i hráčům z cz2.

    Byl bych opravdu rád, kdyby alespoň každý poctivý hráč znal svou soudnost & už nikdy víc, nedal do BP vůbec žádne real peníze!
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  17. -baghira2- no přesně tak, ta nenávist vůči české komunitě bude fakt horor. Nicméně z cz2 to hraje už jen hrstka hráčů..myslím že dominantní hráčí z globálu to zhusí hrání na max.

    Určitě nechceš hrát hru, kdy ti hráč cizí firmy umyslně stojí na portech či tě střílí na úkolech. K tomu se ještě vysmívá na chatu hry.

    Doporučuji hru nehrát !!! a nebo jak píše-baghira2- nedávajte do toho ani korunu..

    aspon to dřív skončí. Už je ted hra zkáza, spojení s jinými servery je tak akorát další hřebík do rakve..

    Rozhodně kdo ce chce hrát hrajte ale musíte se smířit s hate po spojení, a že Vás bude jistý hráč setřelovat 20 x za den.
    Pak třeba se rozmyslíte vůbec jestli to má smysl hrát..

    Měj te se. Nechci hatovat spojení ale každý rozumný hráč pochopí.
     
    goodman88 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Shock napsal :
    Je vidět, že nehraješ na globálním serveru a i kdyby ti někdo nadával, tak to můžeš řešit, ale tato hra se nehraje na chatu, ani na foru, ale na mapě. Prý je to akční střílečka, tak tu neplakinkejte pořád neustále. Nevím, jak se pozná český hráč na globální mapě?
    Dále píšeš, že ti hráč cizí firmy stojí na portě? V čem je problém? Pochopím, že ti vadí hráč tvé firmy, ale cizí?

    Spojují se tři servery a už brečíte? Pokud ještě budou házet třeba i cz1 na ge2 a třeba ještě i jiný server, tak nepůjde dalších 48 hodin třeba i 5 původních serverů? To bude nadělení? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. Avira221

    Avira221 User

    Baghira ?
    Nejde mi do hlavy, prečo píšeš raz po slovensky a raz po česky. Máš 2 identity ? Alebo ?
    Toto je akčná strieľačka a nie Super Mario.
    Vždy som ťa videl len na X1, nikdy na inej mape. Ako potom môžeš z chatu vyčítať akoto vyzerá na mapách ?
    Vždy sme predsa chceli veľa hráčov na serveri, a teraz tu vyplakávaš ?

    A k adminovi čo mi to zmazal. Prepáč mi, ale ľudí čo v živote logicky nemyslia ja nemusím. Tým som myslel baghiru.
     
    svi1 a ZOHAN tohle ocenili.
  20. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Neviem čo predvádzali hráči GE2 na CZ3, ale zrejme urobili veľmi dobre.Pretože arogancia niektorých hráčov a ich správanie pri hre a v chate už nemala obdobu. Takže zrejme dostali príučku.
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.