Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **DUCH**67 tak přesně tak arogance kde se dá. Já vím, že se hra hraje na mapě ne na chatu. Dobré ale arogance některých hráčů z globálu nemá hranic.

    Nevážet se do české komunity toho zbytku nevím no, hrajte ale asi nikdo se nedívá situaci na globále.

    Mě je to jedno, hrajte to a za měsíč piště jak jste to přestali... Že jsme měli pravdu ve všem.

    mějte se fajn.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Hodnotil som komunitu na bývalom CZ3 a Cz a Sk chatu,
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  3. Bambino

    Bambino User

    Takže budu multiklany cz/sk vs global? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2- , mě cz3 jde, jde teď a šla i ráno. Reaguji na tvůj příspěvek #3 .
    Ale houby, mapy jsou furt prázdné, i kdyby spojili 5 serverů dohromady.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/18
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    cz2 už taky jede, jakto že se nespojuje? :D
     
  6. Vasil35

    Vasil35 User

    Je hlášeno spojování na 14,8 což je zítra, dnes jedou přípravu, z toho důvodu nešel dopoledne servr a ted nejde aukce.
    Takže se neplaš :)
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    Aha, jen připrava? Škoda :D :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Cruenta†Ultionem, odvtedy čo spojili Ge2 a Cz3 som ťa stretol 1 raz....

    Musím ti oponovať v tom že mapy sú prazdne, hrám pravidelne každý deň a vždy je na mapách niekto, či už silný alebo slabý, od spojenia sa to zvýšilo ;)

    Edit: Vasil35, aukciu mozno vypli pretože pri poslednom spojení sa dali lacno získať veci ako napriklad aegis za 10.000 kreditov atď, kto posledný prihodil ten vyhral.... ostatní su tak znevýhodnení.... alebo to iba zabudli zapnúť :D
     
  9. Jsem na "svojích" mapách, na cubi se necpu, když farmím nebo sbírám nepotkávám moc lidí :D. Občas lovím na 4-X mapách a to aby ses ulítal...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. no budeto zlomove jsem vlk samotar tak jestli to nepujde hrat tak skoncim na to moje hranoi jednou za 3 dny a po 2 hodinach to stacilo no uvidime do klanu se mi nechce pac nejsem aktivni hrac
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Alyctro

    Alyctro User

    no ja osobne som zvedavy na 14.8. ked sa cz2 spoji s ge xDDD . akurat si už asi neskrtnem pri cubach xDD a ukol na ne takto dokoncim za par let xDDD ,konecne zmena bo dookola pocuvat to iste od tých istých už bolo vela xD pokial to nebude sekat bude tu aspon nejaky zivot a zmena .konecne ked preletim mapu snad niekoho aj stretnem a mozno aj puknem xDD
     
  12. -baghira2- napsal: To ne. Ale sem moc vděčný, za založení této petice.
    - Doufám, že ještě na to, není příliš pozdě. ;)

    A že se několik hráčů z cz2, předce jenom a tady, alespoň dnes ohlásí.

    nebesák je asi cizinec a pomatený.... Do toho bych nešel :D
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  13. tak za par hodin to vypukne.Ale porad tomu nemuzu uverit že zrovna GE2 fakt jsem tam prestal hrat a sel jsem na CZ2 bylo mi těžko pac jsem tam nechal hodne Kamošu ale cas je pryc roky plynoua stejnak se tam zas vratim sice ne dobrovolne .ale divim se proc neudelali pruskum kdo kde skym:p.Proste to spojej a basta a kdo na to vubec prisel a proc stacilo Globaly po spolu a CZ po spolu tak jsem to i myslel logika
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    Y*o*D*i*A*k* asi většina lidí si myslela že cz servery půjdou dohromady samostatně, no jak vidíš BP má jiné plány. :) Ale určitě si neřekli jen tak že bácnou náhodně dva servery dokupy, určitě tam jsou nějaká kritéria, například podobnost ranků, rozložení hodnost, počet hráčů, časové pásmo, celková aktivita během dne, atp. ;)
     
  15. ne vážně, co je to za blbost..

    Ano BP má jiné plány a to jak rozhádat hráče napříč servery a tím ukončit tuto hru..

    No však počkejte jak jsem mluvil pravdu.. a jak Vás hráči z ge2 budou urážet a hatovat na chatu a pak umyslně střílet.

    Velmi špatný krok...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlasím se •ŞĦΘCK▪, stejně jako já, také budě mít v této věci pravdu.

    Vidím to scela jinak: kritéria nula, podobnost ranků rozdílna, rozložení hodnosti nejednotné,
    počet hráčů nesedí, časové pásmo nesouvisí (od Anglie po Řecko), celková aktivita během dne
    není tá jistá a logika BP ???. o_Oo_Oo_O

    Spíš chaotická, než aby si uvědomili, že tým půjdou scela jasně proti svým vlastním ziskům. :rolleyes::rolleyes:
    P.S.: Přestaňte již konečně financovat tuhle hru. Byl bych Vám za to, opravdu až moc vděčný. Omg.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/18
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  17. tak tak děkuji za doplnění.

    nesouhlasí nic.. kolik je aktivních hráčů, rozdílné ranky ...

    navíc do české komunity dávát německý server ... já nevím to je fakt divné..

    zatímco dnes si ještě normálně zalítám na mapách a dohodnu se českými hráči, at mě nechají střílet cubikony či plnit úkoly.. tak po spojení to bude nemožné..

    a jak říkám nebudu se hádat s němci na chatu hry, a doprošovat se at mě nechají hrát..

    je to sice hra.. ale každý by si ji měl zahrát normálně..ne že Vás bude ge2 hatovat či během hodiny skončím 10 na základní mapě (ty setřelu příklad)

    druhý den hru nezapnu už... nebude se hádat s nabušenými účty které mě mají na ránu.. a ještě mě hatují na chatu hry...

    ge2 nejhorší server.. když už tak bylo víc serverů na výběr.. ale toto je to nejhorší..

    ještě jednou radím neplatte BP ani korunu..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. G-EL1

    G-EL1 User

    Moc píšete a málo se činíte... Strčte si kecy pod zem a smiřte se s rozhodnutím BP, ať už je jakékoliv. To, že neumíte fightit 1v2/3 není náš problém, ale váš, že ve střílečce si neškrtnete ani za nic. Já například na cz3 x-6/7 vidím plné neustále na ge2 od 10:00-23:00 a na pvp mapách jich je taky dosti... Co se týče ostatních map, to moc lidí s full účtem nezajímá, dokud nebude nějaký event. Ranky jsou rozdílné, protože existují nolifeři a hráči, co hrajou 1h denně, či méně...

    Nikde na ge2 nevidím hate, stejně do all chatu se píše jen česky, tak tam není třeba řešit národnosti.

    Naposledy... Jestli neumíš střílet, tak se schovej do LoWky a buď ticho =)

    Děkuji
     
  19. G-EL1 ne ne nesouhlsím s tebou smířít je jedna věc.. ale celou dobu mluvím o nesnášelivosti německých hráčů vůčí české komunitě.

    Tak já nevím jak už to jinak napsat.. Nejsem lowka ... co už..

    mluvím o nesmyslném tahu BP to je vše ... žádná statistika nic..

    prostě tam dáme ge2.. ale to jaké to bude peklo je každému jedno..

    a jedno jestli full nebo low.. když na tebe půjde celý klan.. tam nevím.. jen proto.. že chceš hrát slušně.

    střílečka jo souhlasím.... nicméně není to od toho, aby ta střílečka vedla k hate z ge2.

    snažím se psát jaké to bude...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Avira221

    Avira221 User

    Neustále plačeš ako male decko.
    Azda ti Tí nemci píšu po česky a urážajú ťa ?
    Pokiaľ viem, GE2 - Globálna Európa.
    Ty tu cece čas píšeš o nemeckom serveri.
    Však toto je zmes hráčov z celej Európy, Turci a ktovie kto ďalší.
    To nieje nemecký server.
    Najprv si zisti poriadne info a potom hodnoť.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.