Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzin

    Honzin User

    Škoda že jsi reagoval na akci dvojité odměny v branách tak rychle od 21 zář. do 24 zář je tam 50C nabídka boosterů a 22.zář. den BZ, následující den je tam den cti vše je to napsané v kalendáři.Já jen že jsi je mohl koupit o týden později.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Akoby to nestačilo, tak aj cz1 bude pozajtra nehrateľná.

    Punisher post #38
    Dalsie zlucovanie serverov by malo nastat zajtra 18.9.2018.
    CZ1 -> GE2

    Až potom sa niektorým hráčom konečne rozsvieti, keď budú konečne prehodení z TOP10.
    [​IMG] :D

    P.S.:
    Pri momentálnom stave, bol by si len 4 v poradí TOP10.
    A nemyslím si, že by sa Ti to, zrovna páčilo.

    Aukce nepůjde, pokud to nespojí.
    To už je lepší, pobalit si kufry a opustit cz1 nadobro.
    Neboť se můžeš rovnou rozloučit s 1, 2 a 3 místem v TOP10!
    Pokud nenaženeš ranky natolik, aby si se udržel alespoň na 3 místě.
    Moc bych Ti to přál. ;)
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vždy jsem si myslel, že jsi alespoň díky své víře schopen potlačit lidské pudy jako je třeba závist?
    Kdyby jsi lidi nesoudil jen podle prezentace na foru, tak by jsi věděl, že na topku nehraji a ve hře po spojení na ge2 nebudu hrát.
    Po spojení serverů budu řešit zcela jiné věci a pokud nevíš, tak topku tvoří BZ a ne ranky.
    P.S.Zase jen honíš nesmyslné posty a příspěvky bez výsledku na můj stav. Stále jsem zcela klidný a jen jsi zase dokázal, že jsi hloupá závistivá kočka a jen mne mrzí, že tě zde nemohu pěkně od plic poslat tam, kde sluníčko nesvítí.:p:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. Koho zaujíma rebríček? :D.... to kde si v rebríčku neurčuje ako hráš, aké máš skúsenosti...

    A inak, áno ako ZOHAN napísal rebriček dávajú body skúsenosti... Pre info, ten Auťák je teraz cca na 81. až 85. novej misii, pričom každá dáva s dobrými boostramy tak 3 miliardy BS. :rolleyes:
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    POVEDZTE KTORY *** NAVRHOL SPOJIT CZ1 S GE2 ? AKO SA VRAVÍ LEN HORšIE už to pomaly vypínam uplne a nechávam hru napospas cz2 spojite ako *** s globalkou ach total *** v DO teame..ako sa vraví kým zákazník kríči že je niečo zle je ešte v poriadku horšie bude ked už nebude :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/9/18
  6. tak tak namiesto cz1 cz2 pripadne cz3 spájania spojite odveci servery.. pch nechávam napospas účet taktiež
    [​IMG]**612461
    [​IMG]22
    [​IMG]12.850.674.355
    [​IMG]90.246.751
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Honzine? Proč bych si měl kupovat boostery za 50 centů, když tady řeším boostery 50% na BZ zakoupené před nikým neavizovaným spojováním serveru cz1? Já ten booster potřebuji od 15- tého září a ne se spoléhat na nějakou neověřenou informaci v kalendáři ne?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Njn. to je zase ta povaha, ať by se české servery připojily kamkoliv, pořád by to bylo špatně. :rolleyes: Většina národních serverů se připojuje k nějaké globálce, a dokonce i dvě globálky se spojily, tak to asi žádné mířené spiknutí nebude. :rolleyes:
    Jinak Septarzx klidni svůj projev a titulování, jinak se na fóru často vídat nebudeme.
     
  9. Alyctro

    Alyctro User

    .................................................................................
    tomuto nerozumiem.sorry:) ,,
    Z darku definitívně odcházím až 28.12.2019.
    Jak avizoval Cruenta†Ultionem, tak já také
    ..............................................
    to ako vieš že koncis prave vtedy? ved najskor musime dožit toho casu a dovtedy sa toho tolko udejeeeee
     
  10. Dobrý den,

    ok spojte to klidně s deseti servery..

    Ale vyřeště ty kolotoče na mapách 4-3, 4-1, plus ti co točí VK na mapách.. Ráno je to nehratelné..

    Krom toho mě mrzí že se hra laguje furt...jednou nefunguje chat, poddruhé aukce, jindy se seká hra apod...

    Hele jestli to půjde dál tak to nechám taky napospas asi...

    Ještě, že jsem hrával za časů ACE tak trochu mě ta hra baví.. ale dělejte s tím něco sakra !!

    Děkuji Vám.

    PS. děcka jdou do školy a nechají to pušteně, na mapě je víc kolotočů než online hráčů. To se fakt nedá hrát...
     
  11. Mňa osobne by tiež zaujímalo ako to bude s balíčkami a boostrami za nákup U. hlavne čo sa balíčkov týka.

    Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent). Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu společnosti Bigpoint.

    Proto se naskytá otázka: Ako to bude s balíčkami sleva dvounasobek a premium. Nakolko to ze nepojdu servry ma moc neštve. Ale to že nemožem kvôli " vlivu BP"ktorý sa rozhodol spájať servry, využiť balíčky po celú dobu ich predplatného by ma samozrejme riadne nakoplo. Preto ma zaujíma ako to bude.
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  12. Jedna velká prosba na moderátory ohledně spojování serverů.
    Prosím, sdělujte tyto informace do Vašeho vlákna Novinky ohledně spájanie serverov, které je pod Technickými oznámeními a v případě přihlášení na forum je ihned vidět, že se tam něco dělo. Dávali jste tam informace celou dobu od začátku spojování a nyní jste to vypustili. Když to dáte do druhého vlákna Co se v DO stalo, tak je to schované v nějakém diskusním koutku a špatně se to hledá. Navíc tam jsou zapletené další informace, které se spojováním nemají nic společného.
    Předem děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

    »†prchlik†«, Všechno má svůj důvod. :) Není možné zveřejňovat informace do oficiální sekce, pokud nám oficiálně nepřišly. Ale i v těchto případech dbáme na to, aby informace na foru byly a hráči byli o průběhu informování, i když v jiném tématu a v jiné sekci. Bohužel jinak to udělat nelze, je mi to líto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Arya tím ovšem sděluješ, že spojování serverů CZ1 -> GE2 není oficiální. :eek:
    Pokud jste tu informaci dostali, tak snad je oficiální. A slučování serverů je velký zásah do hry.
    To že to dáte jinam je matoucí a zavádějící. Svým způsobem si sami děláte nepořádek ve forku. Nevím, jaká máte pravidla, ale v tomto případě by Vám nikdo nic špatného neudělal, kdyby to bylo v technickém oznámení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†prchlik†« - ziadny neporiadok nerobime. Avsak my tiez mame urcite smernice, ktorymi sa musime riadit a to su nase oficialne zdroje a ich zverejnovanie. Obcas moze samozrejme dojst k nedorozumeniu a vtedy sa snazime hracom aspon takto ´´neoficialne´´ poskytnut informacie, ale zacinam mat pocit, ze sa najdu taki, co si najdu vzdy nieco, aby mohli vyjadrit nespokojnost a je im jedno, ako velmi sa clenovia timu snazia. Niektorym hracom sa zrejme neda zavdacit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak tu napište veřejně, od kdy tuto neoficiální informaci víte a proč jste ji nezveřejnili neoficiálně dříve ve vláknu- co se kde objevilo
    a pak se nedivte, že se do Vás hráči naváží a Vy máte nějaké interní směrnice a na hráče kašlete.
    P.S. Nechtěl bych mít službu na supportu, až se spustá servery zase.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    proč? To je jednoduché, nemůžeme si dělat co chceme, a musíme čekat na email od BP, který zveřejnění schvaluje. Kdyby jsme si vesele postovali všechno co může být, a BP to změnil, jako například přeložení spojování z 11.9., bude tu zase potok slz že dáváme špatné info. V podstatě si odpovídáš sám, vlákno v diskuzním koutku se jmenuje Co se kde objevilo, jenže dokud se to něco někde neobjeví, tak si to sem asi nepřičarujeme. :rolleyes:

    Kdyby jsme tu na vás kašlali, tak žádné téma jako Co se kde objevilo+diskuze, tu v první řadě vůbec není, a oznam o spojení by ses dozvěděl 2 dny potom co by s ním začali, pokud vůbec.
     
    -baghira2- a Tina tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zajímavé je, že mi Punisher v jiném vláknu napsal toto :
    ZOHAN - oficialne nam zial nic neprislo. Vytvorim neoficialny oznam aspon pre hracov.
    Potom už tady vůbec tomu nerozumím asi?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ano oficialne nedoslo potvrdene, ze bude to spajanie, pretoze dobre vieme, ze spajanie serverov bolo minuly tyzden presunute a od tej doby sme nechceli pisat nic o spajani, kym nam nepride oficialna sprava, ze skutocne bude to spajanie serverov. Pretoze ak by nebolo a mi vyhodime ofiko, tak by bolo zasa zle, ze preco sme to vyhodili.
     
    -baghira2- a Tina tohle ocenili.
  20. Arya

    Arya User

    ZOHAN, čemu nerozumíš na tom, že nelze dávat informace do kterékoli sekce nás napadne, ale je podstatné, skrz jakou cestu se k nám informace dostala a zda ji BP potvrdilo jako konečnou a tím ji tedy můžeme/nemůžeme vydat do oficiální sekce. Jinak slovíčko oficiální v tomto případě znamená vyjádření přímo od BP a tím tedy i konečné potvrzení, že daná věc je ve fázi (ať už se bavíme o řešení problémů, vytváření akcí, nebo informovanosti), kdy je méně pravděpodobné, že by došlo k její změně.
     
    -baghira2- a Tina tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.