Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Potom asi nerozumím této větě, kterou napsal Punisher v pondělí : Vytvorim neoficialny oznam aspon pre hracov.
    Proč jste tu informaci tedy nezveřejnili dříve, když jste o ní věděli ?
    P.S. Pokud máte ještě chuť něco řešit, nebo mi i odpovědět, tak by mne zajímalo, jak BP bude řešit zakoupené 50% boostery, protože je nemohu využívat a ne mojí chybou a kdybych tušil, že server nepůjde, tak bych si je logicky nekupoval.

    Je jen zajímavé, že každý jiný spojovaný server obdržel tuto informaci 4-5 dní před samotným spojováním a český v podstatě jen pár hodin dopředu?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 19/9/18
    Stanleeey tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - zrejme si nikdy nepracoval niekde, kde platia urcite smernice, ktorymi sa musis riadit alebo si sa nimi neriadil? Pretoze boli vypnute aukcie (boli vypnute len na serveroch, ktore sa mali udajne spajat), z tohto dovodu som sa rozhodol napisat aspon neoficialne. Od BP zial nedosla sprava, ze bude skutocne to zlucovanie v case pisania toho neoficialne oznamu odomna.
    To asi zle vidis, pretoze CZ1 nie je jediny server, ktory bol upozorneny pod hranicu 4-5 dni ako uvadzas.
    K balickom plati tato informacia:
    Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent). Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu společnosti Bigpoint.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    A kdo tedy ovlivnil to, že server není dostupný a není na internetu, když ne BP?
    P.S. Nekontroloval jsem opravdu všechny ofika ohledně spojování.
    A pokud tedy tomu rozumím správně, tak jsi porušil interní směrnice?
     
    Stanleeey tohle ocenil(a).

  4. V tom pripade si BP zase *** do huby. pretože toto spada pod "vliv BP" ;-)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/9/18
    Stanleeey tohle ocenil(a).
  5. Abych pravdu řekl, tak jsem z toho, eufeministicky řečeno, rozladěn a musím ve všem souhlasit se Zohanem. Tím vůbec nic neříkám proti moderátorům jako takovým. Nejedná se vůbec o to, kde se zpráva zobrazila, ale o to, že takovou zásadní informaci si BP dovolí zazdít. A rozhodně je mi milejší, když se napíše, že spojování serverů se bude konat druhou sobotu v dubnu těsně po kafi a pak přijde dementy, že se něco polámalo, protože došlo kafe a programátoři u toho usnuli. Osobně to považuji za lepší info, než se o půlnoci od moderátora na chatu dozvědět, že ve tři ráno startuje slučování a oficiální oznámení od BP přijde v čase, kdy je slučování rozběhlé na plné pecky.
     
  6. Vážení spoluhráči, opravdu se udivuji,že se stále pozastavujete nad počiny BP,které si z Nás dělá dobrý den nonstop.
    Celé společnosti je u zádele jestli jsou zde b.o.t.e..ři, squateři nebo sabotéři, jediné o co jim jde jsou peníze, protože je to výnosný byznys,ale jednostranný.
    Není to tak dávno co nastal nedělní kolaps paymentu a světe div se, během necelé hodiny to šlapalo bez problémů :p. Ale vyřešit problémy se hrou je opravdu mimo galaktický úkon hondý leda tak pro Plejáďany nebo Anunnaki o_Oo_O:eek:.

    Přál bych si aby Ti nahoře měli možnost se s Námi setkat osobně...:rolleyes:.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - v com boli porusene interne smernice? Nerozumies tomu evidentne, ale rad si to precitam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    ZOHAN, ale prosím tebe. Já myslím, že si VOP dokážeš najít sám a přečíst si onen odstavec celý. Kolega pro zjednodušené hledání zkopíroval část odstavce, ale zřejmě je tady nutno, dávat vše až pod nos.:rolleyes:

    Poslední větě v uvedeném textu určitě dokážeš porozumět a pojem integrita sítě, si jistě dokážeš najít sám. A i v případě, že jsi v tomto směru laik (stejně jako spousta z nás), tak věřím, že to dokážeš pochopit a smířit se s tím, že i na tento případ se vztahují VOP. Koneckonců jsme s nimi všichni souhlasili.

    Ub€r_FŁaxa, vyjadřuj se prosím slušným způsobem. Abychom nemuseli přistoupit k tomu, že se po nějaký čas nebudeš vyjadřovat vůbec.

    »†prchlik†«, Věř, že děláme co je v naších silách. Jen se to bohužel některým hráčům zdá být málo. Řídíme se tím, čím je potřeba a proto jsou informace uveřejněny takovým způsobem, který je možný. Podstatné je, aby zde informace byly, o což se taky snažíme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Arya nakolko som stal na oboch stranach barikady je moje vyjadrenie este slusne ;-) ked ma to ma stat pauzu od fora tak nech. poznam aj ine hry ako DO a koniec koncov aj realny zivot :)
     
    -baghira2- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  10. Potrestej BP a příště si je nekupuj.
     
  11. To mom být co to spojení CZ1 k nám.. Děkuji moc. První nakliváčky jsou tu. Mimo jiné mě
    setřelit s nickem #BotOrbit výborná práce jen tak dál..

    Ani už nemám chut hru hrát.. Chápu spojení málo hráčů, ale přidávat k nám kolotočáře, dobrá práce, tleskám ...:mad:

    Další důvod proč to nehrát
     
  12. Alyctro

    Alyctro User

    no takže som sa konecne nalogoval :) po spojeni serverov . pre mna zatial nehratelne fps8 :(((
     
  13. jaritko

    jaritko User

    Pre mňa štandard fps 2-20. Je to o zvyku:D
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Proč je vyházená kompletně všechna výbava z lodí do inventáře?
    servr: cz1 To skutečně musejí naštvát všechni hráče z cz serverů?
    - Jenom kvůli pitomému spájaní serverů?

    P.S.:
    Ať si hráči konečně vstoupí do sebe, hromadně na BP pošlou žalobu,
    sbalí si své kufry a dají této hře definitívně sbohem.
    Protože, tohle je již skutečně, poslední kapka trpělivosti.
    - Hlavně že všechni kolotočáre z GE2, nám tu budou lítat popod nos.

    EDIT:
    Protože toto, normální stav, scela jasně není.
    I vlastní pes tě kousně, pokud mu sebereš jeho kost.
    A že se na to, nemohou ani hráči ohradit, je víc než morbídní.
     
    Naposledy upraveno: 19/9/18
  15. Tina

    Tina User

    Už mi to nedalo, ale musím tu připojit svůj názor. A nedá mi to, když čtu co se tu píše. Kolegové na fóru hry se snaží Vám tu odpovídat a řešit Vaše dotazy (upřímně obdivuji jejich nasazení a trpělivost). Prosím Vás pochopte, že se některé věci nedají ovlivnit, ale celý tým jak na chatu tak i na fóru hry se snaží dělat vše co můžou. Tak snad budete mít pochopení, že se pro Vás snažíme dělat co můžeme. Děkuji Tina :)
     
  16. Alyctro

    Alyctro User

    jj, snažiíte , snažiíte , len tie odpovede su take nijake :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Nick206

    Nick206 User

    Precoo nejde server ge3? Ostatne uz asi spojili tak preco tento nejde?
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tino? Upřímně a od srdce jsem se po přečtení tvého příspěvku zasmál. Zvedla jsi mi tím velmi náladu. Server GE-2 je po spojení pro můj účet zcela nehratelný. Nalogovat je malinký časový zázrak a použít port kromě toho, že mi naskočí nové spojení, tak je to taky nepoužitekný funkce. Jednou nejde změnit konfigurace, podruhé nejde emp ani mask a když se už přepne konfigurace, tak je prázdná? Těším se na neděli, jak se bez náhrady zaseknu v bráně. Doufám, že na víkend na podpoře máte zvýšené počty adminů na řešení problémů?

    P.S. Koukni se prosím do vlákna Bitva o vliv. Od ponděůí čekám na odpověď. díky moc Z.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. Honzin

    Honzin User

    Já zase co jsem nalogoval jsem docela spokojenej hraji na acer chromebook R11 os. až naportování mě vše šlape dobře a jestli jedeš na Windowsu tak bych se ani nedivil.
     
  20. Mna hlavne vytáča ten prístup BP k nám.. už od druhého spojenia GE2 serveru (s CZ2 ) boli lágy a v nedelu sa nedalo poriadne ani hrať.. dokončil som bránu a mohol som 30 minut čakat kým sa budem môcť nalogovať na x-1 pretože ma to na základnu nehodilo ale čakal som v bráne až do doby než mi padlo spojenie, po 15 minutach skušania nalogovať som mohol pokračovat v hre.. prvý port z x-1 na druhu mapu - dalši lag v porte.. vážne užasné.. Dost hráčov sa vam stažovalo v chate a dokonca aj tu napríklad Baghira písal o tom istom.. hlavne že sa k tomu nikto nevyjadroval.. ale banány na chate ste dávali jedna radosť ked už hráči strácali trpezlivosť.. to vám ide... ale aby aspoň jeden z vás posunul alebo nejak dal vedieť na vyššie miesta v BP to že server GE2 je už po druhom spojení nie moc stabilný a sú tam lágy.. tak to nie.. to je na vás moc hlavne že tu píšete ako je vo vašom zaujme nám pomáhať.. však možeme si spravit nazor sami.. o tom že informaciu o spojeni s CZ1 som sa dozvedel o 23:30 pár hodín pred začatím spojovania v chate od moderatora to snad už nestojí ani za reč.. to je výsmech do očí pre nás hračov.. takto na nas doslova S... Ja doteraz nemôžem uveriť že nás zase spojili.. momentálne sa to neda poriadne ani hrat.. včera v Invázke to sekalo a nedalo sa poriadne ani hrat.. nechcem vidiet čo príde v nedelu.. ale očividne na to BP kašle pretože oni svoju hru nehraú tak nevedia o ničom a od vás tiež nebudú mat zrejme žiadne informacie.. Som uplne sklamaný z tohoto prístupu a to som si povedal ked som pred 4 mesiacmi znova začal že už sa to zmenilo.. botiek je menej a BP už neni take lakome.. vidím že som bol dosť naivný.. :) Samolteky si lietaju beztrestne BP kašle nanás a dalej spája servery ako keby to bola jedina vec čo vedia.. Som zvedavý čo budu robiť ked si uvedomia že im odišlo veľa hráčov pretože sa nedá poriadne ani hrať... všetko z mierou a aj to spojovanie malo byt max medzi 2-3 servermi (zaleži podla počtu hračov ) ale to je pre BP asi práca na vyše tak proste to nejak nahádžu do seba a budu dúfat že to pôjde.. som proste znechutený a sklamaný...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.