Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    YellowFlash4, presne. Jediné čo vedia, je len strepávať servery bez ladu a skladu.
    A hlavne, bez toho, aby to nejako medzi nimi súviselo; čo rozhodne, je veľmi úbohé.

    Čo však je nutné na tom najhoršie a nevyhnutné vytknúť, je hrubosť a podlosť vývojárov BP
    počas tohto posledného spájania serverov
    . Toto im nikdy neodpustím a dúfam, že sa nájdu aj
    ďalší hráči, čo to budú urgovať a žiadať vedenie BP o to, aby ich náležite potrestali prepustením
    .

    Dôvod, je snáď každému jasný. Vyhádzanie výbavy všetkým cz1 hrajúcim hráčom zo všetkých ich
    lodí. Čomu napovedajú prázdne konfy. A zmenenie nastavení herného okna na továrenské.


    Osobne, nepoznám jedinú hru; kde by veľmi hrubým spôsobom siahli na hangár a odtiaľ kompletne
    vyhádzali úplne všetkú výbavu, nevynechajúc ani jedinú loď z hangáru hráčov
    .
    - Očividne, týmto bezcitným počinom a mafiánskymi metódami, celkom jasne postrádajú
    od čoho ich firma (teda BP) vlastne je. Majú byť rozhodne pre zákazníkov, a nie podlo proti nim!

    Tým že zničia všetko dobré, čo bolo pred týmto spájaním. Myslím na damage hráčov, čo sa s tým
    celé roky trápili. A oni to zničia za 48 hodín. Na to rozhodne, nemali žiadne morálne právo!

    - Ale vrátiť pôvodný stav hangárov hráčov cz1, ako to bolo pred spájaním serverov; tak to už nie!

    Dúfam, že hráčom cz1 to nie je jedno, a postarajú sa o to, aby bol oheň na streche.
    - Pretože pre takúto zákernosť a zlomyseľnosť zhora, nemám ani toho najmenšieho pochopenia.

    P.S.: A keďže vždy nazývam veci pravými menami, tak toto bola jednoznačne: podlosť & bezcitnosť
    voči samotným hráčom cz1.
    Nechápem, prečo by som si mal dávať servítku na ústa & rozhodne si
    ju dávať nebudem.: cz1 bola síce doteraz detský server, ale rozhodne bola čistá a bez samoletiek.

    Touto poslednou negustióznosťou, tým spôsobili len to; že úmyselne a vedome poškvrnili čistotu
    cz1 a umožnili autopilotom, aby znečistili aj posledný z českých serverov, čo kóšer určite nebolo!


    Preto apelujem na to, aby zverejnili mená tých vývojárov BP; ktorí majú konkrétne toto na svedomí.
    A o ich exemplárnom potrestaní, trvalým prepustením z firmy BP. Pokým tak neučinia, zastanú sa ich;
    nech vedia, že ich na internete očierním tak, že k ním už žiadny nový hráč, nikdy ani len nepríde!

    Rozhodne, bude to však mimo stránok BP a ich portálu. Pretože, toto bola posledná kvapka mojej trpezlivosti.
    Nakoľko sa voči vlastným zákazníkom, nemajú správať ako ku vlastnému psovi, ktorý sa vráti aj keď ho zbiješ!

    Pre kompetentných, nikomu sa nevyhrážam, len ich naposledy varujem.
    Ešte jedna takáto bezcitná surovosť voči hráčom, začnem to osobne riešiť.
    A rozhodne, sa im to páčiť nebude.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/18
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zhrniem to asi takto: Spojenie serverov je jeden z najvacsich zasahov do hry, aky moze byt. S tym je spojeny vyskyt roznych problemov. Tie problemy nie je az tak narocne odstranit, lenze vy opravite jeden problem a vytvorite dva dalsie nechtiac. A si vezmite, ze kolko serverov sa spaja, cize je jasne, ze to zabere dlhsie obdobie. Ja tiez tuto situaciu neprezivam nadsene, pretoze aj moj ucet je absolutne na nic, lebo sa na nom neda takmer vobec hrat. Maximalne na jednej mape, portnem a mozem ist do sprchy, kym sa objavim na dalsej mape. Momentalna situacia nie je priazniva, ale pozrite sa na pocet hracov. Predym bolo tak 10 000 hracov na servery a teraz je 30 000. Az dane problemy opravia, bude to raj lovit a bojovat. Takze este raz, chapem vsekych hracov, pretoze v hre som taktiez len hrac a prezivam to iste, ale viem, ze si momentalne nijak nepomozem, lebo takmer kazdy vyvojar je nasadeny na spojenie serverov a zvysok riesi tie najzavaznejsie problemy, ale po spojeni by sa mala situacia zlepsit. Musime vytrvat a verim, ze to prinesie vytuzene ovocie :) Kritizovanie tento proces neurychly ;)
     
    •ŞĦΘCK▪, -baghira2- a *pursuer* tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher rád by som mal Tvoj optimizmus.
    Píšeš, že to potom bude raj loviť a bojovať. Opýtam sa: proti komu?
    Proti autopilotom? Veď to je nemožné! Nakoľko v hre podvádzajú, si na ranu dole.

    A ako vysvetlíš, že 745.393.197 BZ je menej ako 482.777.627 BZ v rámci hodnotenia.
    Tak prečo mám potom horšie bodové umiestnenie na cz1 než na cz3? Toto by som rád chcel vedieť.
    O úmyselnom znižovaní hodnosti ani nehovoriac.

    A to vyhadzovanie výbavy z hangárov hráčov cz1, je podľa Teba očividne v poriadku?
    S tým sa nikdy nezmierim, že úmyselne vyhádzali výbavu, zo všetkých lodí hráčov.
    - Koho chcú tým chrániť: samoletky? Fakt veľmi pekný začiatok.. :eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S.: Keby som Ti strepal všetok riad do kuchynského drezu; som zvedavý, akoby si ho chcel umývať?
    Pretože, presne takto sa zachovali vývojári BP.
    Miesto vrátenia pôvodného stavu hangárov hráčov cz1, ako to bolo pred spájaním serverov.
    A nakoľko, by to nemalo zostať bez následkov.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/18
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  4. Mám to na 4 účtech a co? nic, brzdi, mě se to taky nelíbí..
     
    KILLER11356 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. coroner

    coroner User

    Pay to win game. Takže ?
     
  6. UFO2013

    UFO2013 User

    Tady je to uz o nicem k cemu je psat na forum kdyz to k nicemu neni mne se zda ze se mam poctivim hracum bp smehe do oci.Ale ja taky platim a posilam penize do hry a jak hrani bp mne ?A nakonec ze nemame platit proc platime ale kdyby nebylo hracu co plati tak bp uz davno neni.A za roky co hraji uz dlouho toho bp nasliboval mraky a kolik z toho splnil.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira2 napsal (a) :
    řešíš tu hodnost nebo umístění v topce po spojování serverů? Upřímně si myslím (BP a vývojáři si to asi nemyslí? ), že po spojování serverl si to asi ještě úplně vše nesedlo, jak by mělo. A ano u mne k žádnému úmyslnému snížení hodnosti nedošlo, neboť netuším, co zde vlastně řešíš?
    Aktuálně máš nejvyšší hodnost ve tvé firmě. A mám prý generála? A kolik ranků má šéf generál?
    A tituly taky nemáme? A raději dál pokračovat nebudu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  8. Dobrý večer, zdravím všechny piloty. Možná už to někde zaznělo, ale já bych chtěl stručné a jasné odpovědi na následující otázky.. Proč mám vyházené veškeré vybavení z lodi a jestli mi to vrátí zpátky a proč mám před svým nickem "cz1" a jestli si to můžu smazat (=uvést do původního stavu)? Díky za odpověď.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dovolím si ti jasně a stručně odpovědět na tvé dotazy. Jelikož se spojovaly servery tak platí :
    otázka č.1 ne výbavu ti do lodí nikdo nevrátí
    otázka č.2 ano nick si můžeš změnit, pokud není již obsazen jiným pilotem
    Pokud chceš další informace, tak je najdeš zde ve vláknu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. svi1

    svi1 User

    Stalo se při spojování serverů.
    Ne, konfy si znovu poskládej sám.
    Protože při spojení serverů to mají takto všichni, kdo hráli na jiném serveru, než GE2.
    Ano, běžnou úpravou nicku v profilu pilota.
     
  11. Marrek

    Marrek User

    Piatok večer a na GE2 sa nedá ani hrat :D to je mi ale prekvapenie :D kde urobili súdruhovia z NDR chybu? :D Tešim sa na nedelu :D
     
  12. nič v zlom ale neviete udržať ani 2 servery v kope tak prečo ste ge3 spoliji už s 3 servermi ? skúšate aj hrať na tých serveroch čo spojíte ? som zvedavý kto mi preplatí týždeň zľavy a premka ked takto dlho to nejde pripojím sa do hry a zrazu nevidím ani svoju lod -_- mám návrh admini čo takto preletieť sa po 1-3 2-3 3-3 1-7 2-7 a 3-7 a zabanovať konečne všetké tie botky ? jaj počkať vy radšej servery aby botky mali ako dávať npc a pre normál hráčov neostane... chodte sa pozrieť a uvidíte ani dôkaz netreba ak ich uvidíte
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ja¢k~Şvk. nevím na koho přesně mluvíš, ale admin nebanuje ani botky, ani nespojuje server, pláčeš na špatném hrobě.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    a ty myslíš že tím se všechny problémy jako lusknutím prstu vyřeší? Administrátor nemá povinnost létat po mapě a kontrolovat hráče, to si pleteš pravomoce. A není třeba ani nikam lítat, BP je na botky upozorňovaný pravidelně posledních několik let, a jestli si někdo myslí že provozovatel hry neví o vlastních problémech, tak to jen ukazuje jak málo soudnosti někteří mají. Řešení těch problému je věc druhá, to je už na efektivitě kterou je schopna firma vyvinout, s prostředky které mají. Nic víc nic míň.

    Jinak téma je o spojení serverů, ne o botkách a podvodnících, tak se těmto příspěvkům zase vyvarujte, děkuji.
     
  15. dobre budeme sa baviť o serveroch... taaaak prečo spojili 4 dokopy ked nevedia udržať v pohybe 2 dokopy ?
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  16. =Marvin= nechápu... jak píšu to co se děje dnes a denně je konec spojení serverů..

    Mě je to to fuk..ale jen jsem chtěl upozornit, že se nic neřeší..

    Nemá smysl psát na forum nic.. tu nějaké spojení a lagy se neřeší.

    Pěkný večer..

    Za ostrá slova prominte, chápu že za to nemůžete třeba..ale posunte to nahoru do vyšších pozic..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ja¢k~Şvk. protože to tak zřejmě vedení BP rozhodlo, a mají stanovený plán pro všechny servery dokdy musí být spojení dokončeno. Když se jim do toho objeví nečekaný problém s lagy, musí toho i vývojáři mít plný pecky řešit ještě další problémy, při už tak dost náročném zásahu do hry. A stopnout spojování na neurčito si dovolit nemůžou.

    A pro kolegu shocka naposledy, moderátor, ani administrátor, kterého potkáš tady na fóru nebo chatu, NEMÁ prostředky banovat botery, opravit lagy ve hře, spojovat servery a bůhvíco dalšího ještě. Problémy předáváme dál na BP, to je tak vše co pro chod hry můžeme udělat.
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Cruenta†Ultionem mi napsal aby sem brzdil, tak budu mírnit svoje slova.

    Ale nedá mi to nenapsat na margo spojování serverů, že proč již konečně nevypnou tuhle mrtvou hru
    jednou provždy, vždyť to je úplná tragikomédie a parodie také
    .

    Kdyby se alespoň dalo drobátko zahrát, hráči by si tady pořád nestežovali na to, jak to nejde.
    Nalogovat po každém přeskočení portem není žádna legrace. Vyházení výbavy taktéž.
    A o tom, jak to odrazu všechno nepřirozeně lítá po ukončení lagu, ani nemluvě.


    Proč si již konečně, alespoň Vy moderátori neuvědomíte, že pro hráče, je tohle utrpení a né zábava.
    Pokud není hra hrou, tak o čem pak vlastně je? Nakolik se ještě na to, můžu slušně zeptat.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/18
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  19. Výbavu si zítra naházím zpět, bude čas. A právě pro to, že náš tým, nemůže s lagy a problémy nic udělat, což moc dobře víš, jsem tě žádal o rozvahu. Prosím. Když se nedá hrát, jdu do lesoparku, a viděl jsem výra velkého.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Arya

    Arya User

    -baghira2-, pokud by došlo k vypnutí hry, tak i fora, to by znamenalo, že bys sem nemohl psát. ;) Chod hry ani chyby v ní nedokážeme nijak ovlivnit ani opravit, to přece moc dobře víš. Zlobíš se na ty nesprávný...:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.