Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Taky si myslím že spojení povede k hrání hráčů co mají především elitní výbavu. Nováčkům to ublíží protože sejmout hráče co to hraje sotva 1 den a nic za opravdový prachy si nekoupil je docela jednoduchý. Chtělo by to server kde by nebyl nákup věcí za pravé peníze tak poznat tím myslím že urko ,elite výbava a balíčky laserů a štítů by nebyli dostupné. Premium tě zas tak moc nepovýší je to jen +500 nákladního prostoru a x2 rychlejší opravy,x2 více odměn z BB by tam taky mohlo zůstat. A jedna ze změn co by měla být provedena je ta že na aukci můžeš až od nějakého výššího lvl , protože lvl 3 která se trefí ve správný čas na dražbu může získat lepší věci než napr. lvl 8. A firmy se dají střídat jak na běžícím pásu zrušil bych to nebo minimálně stížíl protože jen tak přejít k nepříteli je dost nečestné a nenormální. přestavte si že by jste se dali k odboji proti válkám a další den by jste chtěli vyvolat 3. světovou. Nechával bych lidi u firem kde začnou pokud nemají dostatečně dobrý důvod,popřípadě by to mělo jít jen v prvních dnech od registrace.

    A nové servery by jen prospěli. Jak hře tak i její aktivitě. Více nových lidí by hrálo. A bylo by to vyrovnanější protože ne každý si může rozhazovat peníze jen tak.
     
  2. svi1

    svi1 User

    Ano? A jak? Proč si myslíš, že se servery budou spojovat?
    Podle mě by se jako první o nových serverech dověděli hráči, co již hrají a co mají zkušenosti. Začali by na těchto serverech hrát a kdyby došel někdo nový, tak by dopadl tak, že by stejně dostával na zadek od těch, co to již hráli (a to nejsou noví hráči, ale zkušení hráči z jiných serverů) - opět moje domněnka.
    Já si první premko koupil až jsem byl "full" havoc. A to v tu dobu hrálo mnohem více lidí. Jde to i bez nějakých horentních sum. Je potřeba jen vydržet a hrát ..., ale to zde již na fóru bylo psáno mnohokrát.
     
    Mamina71, Cruenta†Ultionem a Korben tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    A kto bude financovať prevádzku nového serveru? :rolleyes:

    V minulosti, keď bolo na serveri hráčov ako múch na ......kocke cukru :D, tak nováčik vyletel na mapu ,pukol a ani nemrkol a to rovno pod základňou na X-1 mape. Oprava kreditovej lode za uridko sa neoplatila, avšak mnoho krát, ani tie kredity neboli a tak hráč musel znova nahodiť phoenixa a ťažko škrabať kredit. Dať kredit do dražby, to mnoho krát končilo stratou kreditu a tak to išlo dookola, kým sa hráč trocha vypracoval.
    Dnes si hráč urobí na dolných mapách základnú výbavu, z jedným prstom pod obličkou a aj tak sa tu stále bude vyplakávať. :rolleyes:

    Bol tu server CZ3, na ktorom mala byť len základná výbava bez noviniek, avšak hráči dosiahli maximum a zrazu chceli novinky a presne tak isto by to dopadlo aj na tom tvojom servery, ovšem ako som už načrtol, kto by ten server financoval?

    A? Kto prv príde, ten prv melie. Ak je hráč šikovný, tak nech má aj level 1.
    Predstav si taký server o rok. Prišiel by tam nováčik a pukal by ako malina. Tak že asi tak.
     
    Alyctro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Warden

    Warden User

    .ufon.1234567890: Jen malá poznámka. Nevím zda jsi zkusil létat na serveru GE1, ale tam je hráčů mnohem více a představ si, paradoxně je tam více slabších hráčů, než na kterémkoliv českém serveru. Takže rozhodně neplatí, že je-li na serveru více hráčů, budou to jen elity, jak jsi naznačil.
     
    Mamina71, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Warden - tak ,tak chvála bohu na GE1 je zaciatocnikov zatial celkom dosť a to je dobre,len ich treba trošku podržať
    -----------------
    Díky Baghi,viem že to cítime všetci rovnako
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    *SATKO* nepiš prosím více příspěvků pod sebe, jsi na fóru dost dlouho abys věděl že existuje tlačítko edit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. kdyz jsem zacinal hrat ja a nez jsem se dostal z mapy1-1 na mapu 1-2 tak jsem byl 300krat sestrelen .dnes zacatecnik muze vyrazit na mapu 1-3 uz z golem full lf3 plne stity atd tak co furt nejake nadrzovani zacatecnikum. proc myslite ze na mapach je tolik autisek prave kvuli temto vyhodam vsecno bych to vratil jak to bylo a verte ze autisek by ubylo pac by to nemelo cenu je vubec zapinat
     
    -FIGHTER-(eic)1 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. UFO2013

    UFO2013 User

    podle mne spojenim serveru nic neresi hodne hracu nehraje proto ze se tu podvadi.A platici a poctivi hraci na to doplati.Hra stoji nemale penize a je nefer kdyz nekdo hraje poctive a nekdo podvadi proto hodne hracu konci.
     
  9. davam priklad na cz cz1 cz2 a cz3 hraje cca 300 lidi tak ted to bude na jednom servru a myslim ze to bude znat a dost akorad se bude vic bojovat nekdo si polepsí a nekdo zas pohorsi v hodnosti a bude se snazit to dohnat.budou se posilovat klany no bude to zajimave
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Pro začátek bude stačit, když při tom spojování alespoň nalogujem. Protože, když se tu dělá nějaká větší změna, a tohle bude velký, hra většinou klekne. Dodnes nevím, jak to bude s mými účty na cz1-3, kde mám stejné tagy, jen se domnívám. A to má v lednu už spojení začít.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  11. Chlapi, ještě nic nezačalo a vy už stahujete kalhoty, i když ani nevidíte brod. Třeba BP překvapí a vše proběhne bez větších problémů. Ale když vezmu ten novoroční kód. :D:cool:
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  12. pepouch

    pepouch User

    Ahoj,já taky nevěřil na slučování serverů,ale přišel mail:
    Čeká nás další rok ve vesmíru DarkOrbit a spolu s ním i spousta velkých změn a několik překvapení...

    Začneme hned jednou z nejoblíbenějších PvP akcí, kterou je „Dominance“, načež se vrhneme do obřího slučování serverů, na které se všichni tak nedočkavě těšíme. Už teď se můžete těšit na zaplněné servery, nový systém žebříčků i upravený systém montáže. Tak ať je ten nadcházející 12. rok tím nejlepším ze všech!!!
    Tak nevím co si teď myslet.Jedno vím určitě,já se na to určitě nedočkavě netěším.Čekám zase mnoho problémů se hrou.
    A protože na tom nic nezměním,jako vždy se přizpůsobím.:(:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Vy tady pořád řešíte jen rank body a PVP a žebříčky a podobné věci.
    Mě by třeba zajímalo jak se to vyřeší v těch malých věcech které očividně zajímají jen mě.
    Třeba GG. Na cz3 mám naklikáno několik desítek dílků do bran. Co s nimi bude ? Propadnou mi ?
    Stejně tak nakoupená / nasbíraná munice - z aukcí, map, bran a akcí - to mi jako seberou xy tisíc bílé, zelené, raket, uber raket atd. ?
    Dále výbava, loďě, letouny a další a další drobnosti.
    Seprom v lodi (mám ho na lodi několik set tisíc !) ten mi taky zmizí ?
    A co Uridium ? Kredity ? Nejsou to zrovna malé částky. To mi všechno seberou ?

    Pokud ano (VOP je jasně dané a RT to udělat může a my s tím nic nenaděláme) tak to bude dost velký podraz.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Nevěřím nějak tomu že by RT spojilo všechno, a dalo mi tak (vpodstatě zadarmo) několik bran a nebo desítky Hardweru z montáže.
    Tomu se mi nějak nechce věřit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    Bezejména*cz: Spojování serverů neznamená spojování účtů z jednotlivých serverů. Příklad, budu mít účet WARDEN a loď na CZ1 a CZ2. Když spojí servery, pravděpodobně to dopadne tak, že budu mít na jednom serveru dva účty. Možná je pojmenují WARDEN_CZ1 a WARDEN_CZ2, Možná to bude tak, že si budu muset vybrat, který zůstane WARDEN a který pojmenují podle serveru. Nevím, jaký bude princip pojmenování, ale rozhodně o nic nepřijdeš, pořád to budeš mít na dvou lodích i když na jednom serveru. Proto nikdo neřeší spojování výbavy.
     
    pepouch a -baghira2- tohle ocenili.
  17. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Pravdeopodobne to bude ako pise Warden, napr na GE serveroch ma dost vela hracov tie iste mena.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Z mé strany celkem se i těším na spojení serveru že příjde mnoho hráčů nových i lepších než je teď.
    Výhodné na nové klany nebo pořadí atd.
    Ale první by BP mělo udělat jeden velký úklid co se týče hráčů co mají programy, dělají opakované ničení jednoho a stejného hráče na mapách tedy pushing, obchází systém, a taky co se týče multiklanů a dalšího. Aby do toho nového spojení šli z čistým štítem a ne s jak kdyby s bordelem ale jak víme tak bordel je všude. Každý nadává na b... hráče ale nikdo nic s tím nedělá ani videa nic aby to posílal na podporu a ti zakročili. Věřím tomu, že já kdybych byl takový hráč a ještě bych posílal do hry prachy tak se mě nic nestane.
    jelikož nejsem cpáč peněz do hry a udělal bych to tak dostanu automaticky ban a bez keců.
     
  19. 123812

    123812 User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ - priorita je momentalne spojenie serverov a az potom sa budu venovat ´´upratovaniu´´ nepoctivcov. Nezalezi, ci niekto do hry dal peniaze alebo nie, BP ma pristup ku kazdemu hracovi rovnaky, bez ohladu na financne dotacie. Tolko na objasnenie a uz sa venovat len spajaniu serverov tu, nech sa tema neubera inym smerom ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.