Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Borat Test server som registroval už v piatok 16 marca 2018 vo večerných hodinách.
    Pre úplnú presnosť, v 18:33h. ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/3/18
  2. Borat

    Borat User

    16.3.2018 si mohol vidieť zobrazené test servery, ale reálne spustené boli až v sobotu keďže v piatok prebiehal prenos dát nakoľko bolo toho veľa a vo štvrtok sa to nestihlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Do kedy budu otvorené test servery? Môžeme tm ešte ísť? Nemalo to byť iba cez víkend?
     
  4. Arya

    Arya User

    Budou otevřené do zítřka, takže ještě je čas testovat ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. je zajimave ze se snazim pripojit ale hlasi mi to chyba spojeni..
     
  6. QROME

    QROME User

    mne to isté ..vyzerá to tak ako keby nefungoval komplet server ...no nič, ostáva nám počkat do zajtrajšieho reštartu potom sa to možno umudry :)
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dělá to takhle.
    Screen: https://prnt.sc/ivjr4t

    Pozoruji to od pondělí 19 března co byl ten restart v 17:00h.
    Od tehdy se to děje stejně, den po dni.

    Sprvu sem byl z toho šílený a zuřivý, neboť se vůbec nedalo nijakým spůsobem dostát na mapu.
    Alespoň na jednu věc, to bylo dobré i když to nepustí, hlavní stránka funguje & dá se tam přihlasovat kvůli dennímu bonusu.
    A budovat skylab.
    I když už nic, jiného. :D
     
  8. jaritko

    jaritko User

    Nie je náhodou podmienkou pre získanie denného bonusu práve prihlásenie na hernú mapu?
     
    tomcat8 tohle ocenil(a).
  9. Arya

    Arya User

    jaritko, Ano, je ;)

    Tak, právě jsem se zkusila přihlásit na mapu a spojilo mě to. Je možné, že tam včera nastal nějaký problém, ale už by to mělo být v pořádku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nic není v pořádku.
    Tady je screen, v čase 19:51h. https://prnt.sc/ivu9s7

    Ani po opakovaném klikání na Nové spojení záměrně a úmyslně nepustí.
    Fakt nevím, co si o tom teď a celkově, mám o tom myslet.
    - Trvá to již 6 dní, co hráče vědome nepustí na mapu.

    Můj názor, snad již poznátě. Zrovna kóšer mi to již, vůbec nepřídě.
    Testovací server 2 / Id: 164210075

    P.S.: Vidím to na jasnou blokaci mého a ještě dalších účtů. Bohužel.
     
  11. Borat

    Borat User

    Vieš čo je blbe? Že test2 je offline tak nechápem prečo sa tam snažiš prihlásiť na mapu :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Borat prepáč. Ak je to pravda, že test2 je offline; tak potom, prečo sa zobrazuje v ponuke testovacích serverov? :rolleyes:
    Pýtam sa? o_O
     
  13. Borat

    Borat User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    No už rozumiem, Ďakujem za logické vysvetlenie. Asi mi to malo dôjsť, v podstate omnoho skôr.
    Ešte raz, Vďaka za rozumné upozornenie.

    Odteraz na to zvysoka kašlem. A zostanem radšej pri normálnych serveroch. :)
     
    Naposledy upraveno: 24/3/18
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. Můj názor je ten že ani sloučení serverů nepomůže aby na mapy byli plné a dalo se i lovit.
    BP chcete aby se vám hráči vrátili? Zrušte každotýdenní akce typu 3yMHH a helix typu 350-400% + Oleje k tomu a hned máte zase hráče během pár měsíců na orbitě co budou dělat cuby a VK aby mohl stavět brány.

    K zamyšlení:
    Kdysi dávno kdo pamatuje byla jen MHH ve středu 2-3 hodiny a v neděli nebyla žádná akce typu Helix.
    A bylo dosti hráčů na mapách jak si dělaly cuby a VK.
    Teď? hráčům se nechtějí dělat NPC tak si radši počkají na helix víkend Pa-So-Ne, pošlou nehorázné prachy do hry a dělají jen brány přes víkend a mapy jsou doslova prázdné ani jeden hráče nikde.

    Chcete plné mapy zrušte akce aby si hráči posílaly prachy do hry aby měli i 10.000.000 uri i více a budete mít opět velkou hratelnost na serverech že je nebudete ani muset spojovat.
    Prostě můj názor je ten že hráči jsou s prominutím zdechlý hrát celý den a ničit NPC tak radši čekají na akce kde si pošlou 5mega jednotek uridia a mají klid nakoupí munice, obtočí brány, koupí sleváky, premko a další týden jedou dál.

    Řeknu vám, že s tou Helix jste čím dál více trapní jak to furt dáváte 3 hodiny v kuse že člověk nemůže ani hrát protože furt mu vyskakuje okno. A navíc pak si hráči strašně dovolují že oni jsou všechno ponižují ostatní hráče že hráč co hraje na serveru 4 roky nemá ani full herkules ani spartan ano nemá to protože ten hráč nedává do hry prachy jako on co do toho dal 100.000 kč aby měl do vše do 3 měsíců full (Spartan, Herkules, Havoc a dokonce i vše na level 16).
     
    Naposledy upraveno: 18/5/18
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ Souhlasím. Teď se nedá ani normálně lovit.
    Včera na GE5, mapy nepřátel firmy eic mrtvé, nikde nikoho. Jenom na mmo mapách jeden jediný leonov.
    - Musel sem se spokojit, jenom s ním. A je to dál, čím dál hůř.

    Teď je to každý pátek, den zeuse a helix. Každou neděli dvojnásobky GG. Proto se ptám, nač je to dobré?
    Hráči jsou zalezlí v bránach, nebo se během týdne pŕipravují jenom na ně.
    O ponižování ostatných hráčů FE a UFE ani nemluvě. Celý chat je toho plný, ať už jdu kdekoliv na jiný server.

    Vrátim se však k pointě. GE5 již byla spájaná, a je to s ní mnohem hůř, než předtím a mnoha hráčů odtud
    velice citelně ubudlo.
    Na GE6 sem vůbec rád, když lítají alespoň 2 lodě nepřátel. Mrtvo je zrovna taky tam.
    - Nebo cz1, hráči se ještě před hodinou bavili o tom, jak je na mapách mrtvo, kolik hráčů ubylo a o klanu
    WAR, že si úplně vše uzurpuje jenom pro sebe. Ta samé dělá klan HEJA na GE6. A podobně je tomu kdekoli jinde.

    Hráčů tenhle stav vůbec nebaví a proto odcházejí. Buď jsou urážení na globál chatu, nebo je sestřelují ELITE platící hráči.
    Jak již jindě napsal
    Pucikocour,: "Nic ve zlém, pochybuji, že by zde zůstal někdo kdo do toho neinvestoval, ale přišel jsem
    v životě o víc, než abych tu pár "vyvoleným" dělal NPC.
    " - A budě mít opět pravdu. #314, #319 a #325

    P.S.: I tenhle návrh ať je sebelepší NIKDY neprojde, protože by ukončil selekci málo platících od hodně platících. Bohužel i s mcc.
    Tohle je v podstatě, politika BP. Kterým jde, již jenom o peníze. Jak je z toho vidět, zakaždým ke neprospěchu ostatným hráčům.
     
    Naposledy upraveno: 18/5/18
  17. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    GE5 bola spájaná? To máš odkiaľ?
     
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

  19. -baghira2- Beta test a real slučování jsou dvě odlišné věci ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] máš pravdu.
    Ale na Beta teste bola reč o tom, že sa majú tieto servery GB2 / GE5 fakt spojiť.
    Akurát som si myslel, že za tak dlhý čas; mali dostatok času na to, aby to už fakt spojili.
    Preto som to bral ako hotovú záležitosť.

    Ak som sa zmýlil, tak sa za to ospravedlňujem.
    Nechápem potom len, prečo s tým robili doteraz, až tak veľa okolkov / váhaní ?
    Veď servery DE4 a DE5 vedeli spojiť začiatkom tohto týždňa, takmer okamžite.

    P.S.: Osobne si myslím, že už to mali spojiť veľmi dávno.
     
    Naposledy upraveno: 18/5/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.