spearhead vs. golííík

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, po 3 dňoch zpierania boxíkov som si našporil 45 000 U a rozmýšĺam či si kúpiť spearhead alebo ostať pri mojej goline (DIMINISHER)
    moja výstroj : 28 LF3
    15 full pohonov
    7 full štítov /25 druhých najlepších
    5 Iris (jeden Herkulák) / 3 Flax
    niejaké to extra samozrejme ;)
    9 bodov výskumu
    aktivita : no takže tak : :) zbieram boxíky asi 2 hod. denne ,( 100 EE za deň) ale niekedy nepovrhnem ani lovu hráčov (samozrejme s rsb,ucb dmg boostre ) zatiaľ ani nelovím NPC niekdy pár krýs a cubikonov s kamošmi :D ,trolím slabších nepriateľov :D
    Škoda je že ja nesledujem často e-mail a prišiel som o šancu mať spirhedka :D
    Takže sa pýtam čo sa mi viacej hodí ? :rolleyes: Ćo by ste mi odporučili pri mojej tedajšiej aktivite :) ???? kašlite na gram. chyby
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DVOG - tak na boxikovanie sa hodi podla mna spearka dokonale kvoli svojej rychlosti a schopnostiam,hlavne ultramaskovaniu,ale zas vyhadzovat ucko zbytocne,ked ju mozes vydrazit hadam aj za 200-300 mega kreditov.Na lov ju sice par hracov pouziva,ale zas menej vydrzi a ma mensi dmg ako taky goliath,ktory ked ma este k tomu dobry design so schopnostou,tak je inak silny.Ak chces speara na zbieranie napriklad,tak ho draz.Isto nekupuj,kedze aj keby 300 mega das na drazbu,tak to nie je tazke behom 2 tyzdnov dat posielanim promerka a predajom(ak si premium) a este k tomu ziskat kredity mozes aj z farmenia,uloh atd...
     
  3. DVOG

    DVOG User

    Áno som prémium, a teraz mam okolo 86 mega dobrý nápad počkám však týždeň +/- ma nezabije ale preto som s teraz rozhodoval pre spírku lebo keď mám gola aj enemy má gola a drbe do mňa 90 000 tak je tažké sa ubrániť :) vlastná skúsenosť . A zo spírkou mu viem zdrhnúť :) . No čo budem musieť zas žobrať s klanu kredity :D
    všetko zodpovedané
     
  4. no punisher má pravdu opravdu je lepsí koupit ve tvem pripade tu lod pres drazbu a dokopit za to urko pro ni hangar:) a pokud mas premko zacal bych uvazovat o petovy a jeho expeni na kami:3 a potom treba i o formaci srdce a zlepsit si obranu kord se tyka stitu a unikovej konfě
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak spearka je dobra lod na zdrhanie,ked si myslis,ze z boja vitazne neodides,tak mas vyssie sance ujst,ak nejde po tebe dalsia spearka,ale na lov sa moc golikovi nemoze vyrovnat,teda zalezi kto ju ovlada,aku ma vybavu,atd....Taktiez pomaha este na zdrhnutie emp+mask :)
    Ak je to teda zodpovedane,tak uzatvaram temu.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.