Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GĦØS†ЯłĐΞЯ, 6/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,
    Dostal som email s voucherom na lod zadarmo prihlasil som sa na bigpoint a klikol som na global america ale tam nehram,hram na czech 1 a nahodou som ho dal na global america a mam tam tu lod date mi to na czech meno je GĦØS†ЯłĐΞЯ na czech 1.Prosim dlho som nehral pozrel som na email a dostal som voucher chcel som hrat teraz ale pomylil som sa prosim mozete mi to hodit na czech 1 ? Vazne ameriku nehram neviem naco by mi tam bol,hram len na czech.Moje meno na bigpointe je Filip0905. Moj user id je 66616854.
     
  2. Korben

    Korben User

    To sa bohužiaľ nedá.
     
  3. Ahoj prečo mne na email neprišiel ten kód ? Som si 100% istý že prístup na email mám len ja ...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ωααş•19 - email s kodom na spearhead neprisiel kazdemu totizto.Len vybranej skupine hracov.
     
  5. A to sú ? Nebodaj som spravil dáky priestupok
     
  6. Ono je to nefér že to nedošlo každému ten spearhead kód. Ten kód má hodnotu 100,000 U. (Spearhead + hala...)
     
    GrofikCZ tohle ocenil(a).
  7. No veď toto poznám kamoša ktorý to má a zase ludí čo to v emali nemajú tak ja tomu nerozumiem ....
     
  8. Tento kód byl jen pro neaktivní hráče, co se dlouho nepřipojili a samozřejmě mají aktivovaný bulletin
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Chjo,kolikrát se to tu už psalo.

    Loď a hangar je motivační bonus pro hráče,kteří nejsou zrovna moc aktivní.
    Takže pokud jste kod nedostali,asi jste aktivní dostatečně.
     
  10. To viem ale vôbec to nie je fér. Ty makáš niekoľko týždňov / mesiacov aby si mal 2 hangárovu halu + spearhead a oni to majú zadarmo keď sa tam neukázali čo ja viem pol roka..? Nebol by niekto taký ochotný a neposlal mi do spravy ten kód? :(
     
  11. Zaujímavé ... Tak to nás ale pekne BP okašlal
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    -••ÐełteN••- No vidíš a pak že bez práce nejsou koláče :D

    Jak to BP rozhodl tak to je. Prostě kod dostali jen někteří hráči,které BP vybral,jako motivaci pro další hraní.
    Takže je zbytečný o tom diskutovat. Příště třeba kod dostaneš zrovna ty...

    Btw:
    Copak život je fer? :)
     
  13. Dobre život je život ale BP je hra riadená ludmi tak by asi mali prehodnotiť čo znamená "motivácia " akože mne to nevadí ja luďom doprajem , ale ak mám min týždeň makať ( a keď poviem makať tak viem čo to je točiť kubov od rána ) na hangár + spearhead ... A dostať ho len tak jak sa vraví for free ... Predsa je to už dačo hej vegu a gola má teraz každý ale pre normálneho hráča neni lachké dať 50 tisíc len tak na hangár ( samozrejme ak nekupujete U) . Keď si to zarobíš tých 50 tisíc tak si 2 krát rozmyslíš kde ich dáš a taký spearhead + hangár by bol dobrý aj ako odmena pre hráčov , ktorí tú hru robia hrou nie ?
     
  14. Korben

    Korben User

    Tu nieje čo riešiť, nemienim sa opakovať v ďalšej téme.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.