Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruel_CZ, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat uživatelů této lodě na nějaké tipy a triky. Chtěl bych jí používat na sběr paladia, spíše v masku než ručně v mlze. Když sbírám golíkem často mě sundavají na okraji v masku a těžko se utíká přes miny k portu. A proto bych si chtěl koupit tuhle lodičku se kterou to se popřípadě zamaskuju uplně nebo uteču.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruel_CZ - ak mas stity okolo tych 400k aspon na oboch konfi,PP,srdce,tak priam nie je sanca ta sundat v masku,kedze dotycny nevidi,aku mas lod.Zdrhnes prakticky okamzite,ked pojdes do bludiska a tam este ked si po chvile zapnes maskovanie,tak sa im uplne stratis.Tu lod neznasam moc,kedze je asi jedina,co mi dokaze zdrhnut,kedze ma najvyssiu rychlost a samozrejme dalsie super schopnosti.;)
     
  3. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Takže se vyplatí koupit když uteče každému což by řešilo můj problém na paládku ? :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruel_CZ - tak na utek je to asi najlepsia lod.Pripadne este wega s lightning designom dokaze utiect,vdaka tej schopnosti,ale tato ma najvyssiu rychlost a o supermaskovani ani nehovoriac.To ta ani na mape nebudu vidiet ;) A tuto lod vydrazis uz aj za 200 mega tusim.Zalezi od serveru a aktualnom dopyte.
     
  5. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Diky za informace, popřemýšlím o tom a kdyžtak si jí koupím. Můžeš zamknout.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruel_CZ - ta lod je na pld,ci boxikovanie naj bo pri nepriatelovi das maskovanie a nevidi ta ani len na minimape.Je to urcite vyhodna lod.Popremyslaj nad tym teda.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.