Špeciálna ponuka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cibi_varga, 15/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cibi_varga

    cibi_varga User

    Zdravím, chcel by som sa spýtať na špeciálne ponuky.
    Začal som hrať DarkOrbit, po registrácií som natrafil na dva kupóny, jeden mi dával prémium na mesiac zadarmo, druhý už ani neviem čo no vždy po prihlásení na účet mi ukazovalo asi tri dni špeciálnu ponuku na premium, stálo cca 1,40€ cez kartu no teraz posledné dva dni tam mám len zľavu na Urídium. Je nejaká možnosť získať tú ponuku na to prémium na mesiac za 1,40€? Alebo koľko to bolo.

    Ďakujem, pekný zbytok dňa i noci.

    [​IMG] 171278596
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Tato ponuka sa zrejme objavuje nahodne,cakam na nu uz roky a uz som to tu tiez riesil.Sú taký ktorý ju majú pravidelne,skoda ze ja to nie som
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Ta nabídka na prémium se ukazuje i mě ale jen kvůli jedné příčině.Pokud mám premium ukazuje se mi nabídka na uridium.Pokud mi premium skončí druhý den při přihlášení tak mi skočí nabídka na premko za 49 kč. Jestli nemáš premium a neukazuje ti tak to udělej jakomuj kamarád.Koupil si premko na měsíc a po skončení mu to vyskočilo.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    dyby to bylo takto jednoduché, tak by všichni měli takto levné premium, ale ve skutečnosti ti nikdo nenapíše, jak takové nabídky dosáhnout. Mám účty, kde tuto nabídku mám, mám účty kde takovou nabídku nemám, kde jsem zakoupil půlroční, roční i několik měsíčních a nabídka na ''levné'' premium nepřichází a nepřichází. Tžeba nám to i blíže vysvětlíš, jak takové nabídky dosáhnout,
    Byl bych ti vděčný za mnoho dalších hráčů, co by toto chtěli.
     
    *SATKO*, PrahaPankrác a pavlaplán119 tohle ocenili.
  5. Drift1

    Drift1 User

    Tak to já sám nevím.Prostě prémium kupuji.Vzhledem k tomu že jej mám každý měsíc a jsem pro B.P. ,,důležitý,, :-D :-D tak mám takový dobrý plus.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.