Návrhy Speciální designy pro Vengeance starfighter

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lord_Scorpion, 27/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro, aby i Vega měla možnost mít těch 5 speciálních designů a vlastností, které má teď Goliath?

  1. Souhlasím

    36 hlasy(ů)
    54.5%
  2. Nesouhlasím

    28 hlasy(ů)
    42.4%
  3. Je mi to jedno (neutrální názor)

    2 hlasy(ů)
    3.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dal jsem neutrální názor , protože neříkám že by měla Vega mít vlastnosti přesně ty co golík , ale taky neříkám , že je mít nemůže , plno lidí už tu zmiňuje to , že Vega je tu o rychlosti a že by měla držet trend těchto skillů , ale už i goliath , sice nemá extra schopnost , ale snaží se fušovat Veze do rychlosti (nenápadně - je to věc taktiky) desingem Surgeonu , pokud využijete generátory , a formaci , už vám neuteče ani vega ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Hraju na CZ3 a tam je potkat vegu (a citu) svátek.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. uran33

    uran33 User

    mě se návrh velmi, líbí
    vengeance je dobrá lod, a BP ji znevýhodnilo oproti jiným lodím.
    Líbil by se mi i nové designy, ale tentokrát lépe propracované a méně futuristické jako u pusat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. svi1 uran33 Jen pro upřesnění, aby nedošlo k omylu :) Těchto 5 vlastností by bylo pouze a jen na základní design Vegy ;) Takže kombinace dvou designů tzn pusatka s některou z těchto vlastností dohromady NE, to by bylo neúměrné (na začátku návrhu se o tom mluví jen proto, že tento návrh vycházel původně z jiného návrhu jiného autora, kde právě chtěl zkombinovat pusatku + vlastnost, s čímž nesouhlasím šlo by pak o velice silnou loď) :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. svi1

    svi1 User

    Lord_Scorpion tomu já rozumím. Moje reakce byla na tzv "znevýhodnění" lodě Vengeance, které zmiňuje uran33. A pak jsem Ti zaneřádili vlákno.
    Speciální vlastnosti, které mají možnost mít lodě Goliath, nechť zůstanou těmto lodím. Pro "vegetky" ať jsou jiné, nové, neokoukané ...Toť můj názor (i když pořád tvrdím, že "vegy" jsou na mapách potřeba do úkolů :))

    -baghira2- ono to není o 25%, to zpomalení při použití munice PIB-100 Je to méně. A teď bych kecal z hlavy, zda jen o 5% nebo o 10%.
    FAQ - Akce Invaze parazitů – časté dotazy tady je napsáno že o 10%. nevím, zda neproběhly nějaké úpravy.
     
  6. uran33

    uran33 User

    svi1

    máš pravdu, chtělo by to nové schopnosti , bohužel tich schopností je tolik že ani nevím kterou schopnost nemáme
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    uran33 sa tam vyjadril, že Vengeance je vraj znevýhodnená nie Pusat, nezačínaj Offtopic prosim ťa. zmazané

    Offtopic. zmazane.

    Mimo témy, príspevok zmazaný.

    Celý príspevok je mimo témy a nemáš nič spoločne s návrhom, príspevok zmazaný
    Ak máš svoj nápad prosím vytvor svoju tému.

    mimo temy, zmazane.

    Ak máš svoje nápady je potrebné urobiť vlastný príspevok alebo sa ubezpečiť či už taky neexistuje.

    Chalani zašli ste uplne mimo témy, rozoberaním PUSAT designy ktorý sa v návrhu spomína len tým, že autor nesúhlasi kombinovať 2 designy.
    Dávajte si na to pozor. vyjadrujte sa k téme nech tu neni z toho bordel

    Udelené varovné body
     
  8. uran33

    uran33 User

    Jessie

    promin , nechtěli jsme toto téma nějak zaneřádit
     
    bhagira22, -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.