Spectrum, nebo Solace?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TECHNICKER, 15/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

1. Nebo 2.

  1. 1.

    87.5%
  2. 2.

    12.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Ahojte lidi. Tak jsem zase jednou zavítal na fórum(holt bych potřeboval poradit no :D).

    Takže situace se má tak. Chybí mi jedno nano-pouzdro na to abych si mohl postavit Solace, Spectruma, nebo Dimíka. Jak už jsem v jednom starším vlákně zmiňoval jsem hlavně NPCčkař. Takže bych asi ocenil nejvíce Solaceku, ale musím přiznat, že lovení mě taky baví(na to by byl zas skvělej Spectrum). Nechci Dimíka (i když je z nich nejhezčí, narozdíl od Solace) nechci ho z jednoho prostého důvodu ta schopnost by mi byla na nic jak už při Tahání/Točení NPCs tak i při lovu proti zhruba stejně silným hráčům. A důvod je prostý, mám motýla, takže to že mu sundám štíty by nemělo vůbec žádný efekt, protože množství štítů nerozhoduje o jejich hustotě.
    Chtěl bych se vás zeptat který skilldesign byste si vybrali, proč a v čem by pro mě měl výhodu oproti tomu druhému.

    Návod na anketu a vysvětlení:

    1.=Solace
    2.=Spectrum

    Proč jsem to takhle udělal. Je to jednoduché opatření proti chytrákům, kteří vidí nadpis a aniž by si cokoliv dalšího přečetli hlasují.
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    Ja by som na tvojom mieste postavil Solace už len s toho dôvodu, že je dobrý na pvp tiež a pri farmeni ak nemáš HP tak pouzijes schopnosť a farmis ďalej. Osobne tiež keď nemám vybaveneho cyborga tak farmim so Solace.
     
    TECHNICKER a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Solace. A prečo? Tu je nádherný odkaz: jakou-lod-si-mam-vyrobyt-z-montaze

    Solace - Má 15 laserov, 10% viac štítu, schopnosť Nano oprava. Ak hráč nevie točiť npc môže pri npc stať a keď nebude mať HP tak použije schopnosť. Schopnosť ma malý cooldown a preto dokáže hráč stále farmit.

    Diminisher ma schopnosť na účinok na štít a nie na HP takže stačí empa a mask a dimik ma po schopnosti + po štíte z časti.

    Autor témy sa pýtal na taký druh lode; ktorý je dobrý, ako na farmenie npc a rovnako tak, aj na obranu, pred nepriateľmi z iných firiem.
    - Solace, solace a stále solace.

    Warden: "Solace ti pomůže napravit chybu, pokud přepneš pozdě z jedné konfigurace na druhou.
    Hodně hráčů skončí tím, že jim dojde HP a štíty ještě mají."
     
    TECHNICKER tohle ocenil(a).
  4. Karlosray

    Karlosray User

    spectrum budeš hodne snim spokojenej mam ho take a nemužu si stežovat je to nejlepší lod co tu je taky se koukej kolik jich je na mapach
     
  5. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Asi se přikloním k prvním dvěma postům.(Borat, Baghira).
    Jen bych tady ještě rád napsal odpověd na poslední post.
    Spectrum rozhodně není nejlepší(ze skilldesignů). Lepší jsou všestranné lodě, které se hodí dobře na všechno(tzn. že jejich schopnost využiješ jak na NPC tak na PvP). Ze skillů jsou to konkrétně tyhle: Solace, Venom, Diminisher.

    Solace asi nemusím vysvětlovat proč(hp se hodí vždy a všude).

    Venom je dobrý jak na NPCs ta na PvP(dmg ze schopnosti při farmení je paráda). Proč jsem napsal, že i na PvP? Protože stačí nebýt blbej a počkat si až protivník hodí EMPu, pak si dáš v klídku schopnost a hezky mu stáhneš hp. A

    Dimík. V prvním postu jsem o něm něco málo napsal tak sem zase napíšu něco trochu jiného.
    Dimík se hodí když si místo motýla koupíte vrtačku(což nedoporučuju. ano vrtačka je taky super, ale myslím si, že na gg je víc užitečný motýl. Jinak je super je kombinovat) protože mu stáhnete štíty a vrtajdou dáváte zvýšený dmg do štítů, které už prakticky nejsou a do hp. Tahle schopnost se dá i vycountrovat TECHem obnova štítu. Což je podle mě větší problém než EMP u Venoma. Proč? Protože spoustu lidí to vozí jen kvůli countrování Dimíka a tudíž to normálně v boji jen tak nepoužijí. Takže není na co čekat.

    Tohle byly všestranné skilldesigny na goliho. Ty které js3m tu nezmínil (jako Spectrum a Sentinel) jsou dobré hlavně na PvP.

    Spectrum je na PvP podle mě strašně OP. Protože vám na chvíli dá 30% dmg výhodu nad oponentem. Chápete to? 30% to je strašně moc. Díky tomuhle prostě můžete porazit hráče, kterého byste v jiném golíku neporazili. Takže bych byl fakt rád za nerf(tak na 15% max).

    Sentinel ten je podle mě zase strašně nedoceněný. Ale myslím si, že je to král Designů pro PvP.( je to jen můj názor, ok?) Jednoduše proto, že proto, že vám po 20s dá na 10s o 30% nižší obdržované poškození do vlastních štítů. Jen si to představte s krabem, Herkulama a TECHem obnova štítu + transfér energie. No prostě paráda.( skoro nekonečnej štít + 0 dmg do hp)

    A sem samozřejmě patří i Solace. Jak jsem již napsal. HP se hodí vždy a všude.

    Jen můj názor ;)

    TECH
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jasnej solace
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Tak děkuju moc všem za odpovědi, už jsem se rozhodl. Bude to Solace.
    Jinak hodně štěstí na orbitě. ;)

    můžeš LOCK

    TECH
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Na žádost autora uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.