Sperhedka vs Goli

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučili udělat. Mam Aegisku a v druhem hangaru mam spearhead, ale z aegiskou mam maly DMG takže z cubikona dostavam docela malo, a jelikož šetřim na tlusté lasery (20 Sb mám chybí 4) tak nevim jestli mam tu sperhedu vyměnit za gola a když tak potom koupit 3 hangar a do ni sperhedku. Děkuji
     
  2. DMG se dá zvednout různě, nejjednodušší pokud máš prémko je používat kami, pokud ho nemáš, tak lepší munici. Golík má o 5 laserů víc, což je podstatné až při použití LF4 a lepší munice. S jedničkama a LF3 výbavou je ten rozdíl malý (5 x 150 x 1,6 což je celkem 1200), můžeš to nahonit i použitím petky, můžeš tam mít dalších 10 laserů. Já bych si na tvém místě nachal co máš, časem koupil další hangár a tam dal golíka, pokud koupíš gola teď, tak o spearhedu přijdeš a ta lodička má svoje výhody a je za uri, takže tak jak to zvažuješ, tak bych to neřešil.
    Na farmení je stejně Aegiska nejlepší, tu výhodu oprav těch 5 laserů podle mě nepřeváží.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - urcite by som elitnu lod ako spearhead nenahradzoval golom,ale kupil si dalsi hangar a tam ulozil dalsiu lod.Ono goliath ma sice vacsi dmg oproti aegiske,ale nie zas o moc,ak nemas seprom a strielas len x1 :rolleyes: Navyse si nenapisal,ci mas nejaky dobry skill design na toho gola ako napriklad spektrum,ktory ta moze zachranit,ked po tebe pojdu lovci.Samozrejme aegiska je fajn celkovo na farmenie,pretoze ti doplna stit aj HP a v skupine je tiez neocenitelnou sucastou a s nou nemusis len cuby farmit,ale aj ine NPC a vdaka jej schopnostiam sa nemusis ani nejak chodit opravovat na port,kedze ta lod vydrzi toho dost.;)
     
    Peter_Quincy_Taggert a Respawned tohle ocenili.
  4. Crystal

    Crystal User

    no suhlasim so vsetkym co napisal punisher :)

    kup hangar na gola a spearhead sa nezbavuj....ma neocenitelne vyhody hlavne rychlost ja som vdaka nej naboxoval neviem presne kolko u ale urcite niaky 1 az 2 miliony za par mesiacov, a to hram dost malo

    no pre mna je 5 laserov vela aj na x1 bez sepromu....
    bez kamenov,boostrov a s x1 davam do npc okolo 6000-7500 na golovy....a to nemam ani full havoc ani full lf4 :) aked odratam 5 laserov noje to citit, som skuseny hrac a golo bola vzdy moja lod, ani opravovacie schopnosti tie lasery u mna neprebiju

    s usmevom na tvari spominam na casi pred 4 rokmy ked som s golom mal co robit aby som dal obycajneho krystalona :) vela sa zmenilo, ale vzdy bude ta lod u mna cislo 1 :)

    ale aega je dobra lod, hlavne pre menej skusenych hracov ale aj pre elitu na zdrhanie
     
  5. Oki děkuji. Pokusim se nějak našetřit na ty 4 studiaky a pak koupim 3. hangar na gola. Děkuji vám =)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Crystale, já lítám taky 95 % času v golíkovi, DMG 1kama se sepromem mám nad 10 K. Aegiska má ale neodiskutovatelné výhody při farmení a pokud má 20 SB tak zase tak moc velký rozdíl v DMG mu těch 5 LF3 neudělá.
    Spearhedku jsem koupil relativně nedávno a tu lodičku mám rád, dá se s ní zdrhnout každému, proto jsem mu radil neměnit a koupit další hangár v tom jsem se shodli všichni.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Absolute touto vulgaritou si si zariadil neprístupnosť fóra na dobu neurčitú :) Komplexy si rieš prosím inde, nie na našom fóre. Rovno som to zmazal pretože by som vyhviezdičkoval každé písmeno v poste.
     
  9. Jinak už mužete LOCk. nemam žadne dalši otazky. Děkuji vám
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.