Splněný úkol a nic

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Irenka49•™*, 21/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojky,
    dnes před 15hod jsem dokončila úkol pod vlajkou Marsu na lF4. Když zajela na 3-1 k řídícímu centru, ne a ne se úkol dokončit, asi byl lag. Lognula jsem a úkol zmizel, ale v deníku se nezapsal a když jsem se znovu podívala, je opět v úkolech. Přece ho nebudu dělat znovu:(. Doufám,že se s tím dá něco udělat. Díky

    A ještě, nemohu se normálně dostat sem na fórum a napsat, píše mi to,že nemám oprávnění. jen díky odkazu,který mi poslal Themis na chat jsem se sem dostala.

    [​IMG]91165496
     
  2. Korben

    Korben User

    *Irenka49•™* Ak si neklikla na riadiace centrum, tak sa ti úloha nesplnila.

    Ako sa prihlasuješ na fórum ?
     
  3. *cyndo5*

    *cyndo5* User

    nechem dotoho zasahovat ale tu ulohu musis na x-4 centre dokoncit ak nevies citat
     
  4. Korben

    Korben User


    OT post zmazaný, to nemá nič spoločné s problémom ktorý má hráčka.
     
  5. .Korben klikla jsem na řídící centrum na 3-1, psala jsem to. Ale úkol se tím nedokončil, zkusila jsem to snad 3x, přitom se mi to centrum otevřelo, ale úkol tam pořád visel nedodělaný, pak jsem dala restart a zase nic. Tak jsem šla i ze serveru a nastartovala znovu, klikla znovu na řídící centrum a úkol zmizel ale odměna nikde, tak jsem otevřela úkoly a hledala a našla ten úkol znovu jako neudělaný.

    Nerozumín tomu, jak se přihlašuji, už jsem psala na fórum po jeho úpravě.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Čítala si post #3 ?
     
  7. irenko musíš na 3/4 centrum :)
     
  8. četla jsem Kubino,ale to není důvod proč mi vypadl úkol, jediné co mně napadlo,že vypršel zrovna čas,ale to už nemůžu zjistit
     
  9. *Irenka49•™* Ano,je to důvod,proč jsi úkol nesplnila.
    V tomto úkolu máš letět a kliknout na řídící centrum na mapě x-4 (3-4),nikoli na mapě x-1 (3-1),jak jsi udělala ty...
    Snad se nepletu a existuje jen jeden úkol,kde je odměnou za splnění mimo jiné lf4...
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Vyriešila autorka svoj problém, resp. pochopila čo spravila zle?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autorka sa uz viac neozvala,tak povazujem za vyriesene.Myslim,ze tu padli dost jasne rady a vysvetlenia,preco danu ulohu nesplnila.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.