Podpora spojení přerušeno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Elem3ntik, 18/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Elem3ntik

    Elem3ntik User

    Ahoj,
    hrál jsem normálně klasika potom jsem si dal prostě reset prohlížeče a pak jsem spustil hru všechno proběhlo dobře a pak vyskočí zpráva že nejsem spojen se serverem what minutu před tím jsem byl a ted ne, čekal jsem i 10 minut a stále ten samý problém
    https://ctrlv.cz/ZD8J
     
  2. Nejsi jediný kdo má takové problémy, dělá to každému a nikdo nic neví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial su taketo problemy v hre, osobne sa tiez neviem ani na jeden ucet prihlasit. S tym ale mozu nieco spravit len vyvojari a o tomto case nie. Jedine zajtra.
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Elem3ntik

    Elem3ntik User

    no jo, když jsem před chvíli vytvořil další účet zdá je to u mě problém tak jako připojilo se mi to a mohu hrát ale když se připojím na můj účet který mám dlouho tak se tam nepřipojím
    zkoušel jsem i jiný prohlížeč a problém stále přetrvavá nejde nějakým způsobem restartovat nastavení ve hře? aniž bych se do hry připojil když ani vlastně nemohu
     
  5. 123812

    123812 User

    Super no, zajtra, zajtra. Ale zajtra v době, kdy můžou něco dělat tolik lidí online nebude. A večer se sem zase nedostaneme :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Opravte tu hru :(, to se nedá hrát. Už přemýšlím o tom že budu hrát jen v noci a ráno.. nehratelné

    Hrajte hru od 0:00 do 8:00 bez lagů no... dále nekomentovat

    EDIT: hra nefunguje ! server CZ2

    Pro všechny brány točím v noci, nemám holku jo, jinak asi..
    Sbírám ráno když už tak
    Hraju jen tak už..
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. majkl15

    majkl15 User

    Ahoj, chtěl bych jenom poprosit, zda by jste mi nemohli zpřístupnit účet a aspoň mi umožnit doletět k portu. Jelikož se mi to zase odhlásilo a nejde se přihlasit. Já vím, že to je těžké když spustíte mise akce, které dlouho nebyly, ale čekal bych, že aspoň na to budete trošku připraveni a ne, že hned bude vypadávat server poté co se člověk přihlásí zhruba na minutu. Děkuji za zpětnou vazbu..
     
  9. majkl15

    majkl15 User

    Přesně, kéž by byl aspoň čas hrát v noci či ráno :/
     
  10. Nejlepší na tom vše je, že na testu dělám zetu, skončím ji a chci se přelogovat na hlavní účet tak udělám a pak se dívám na výběr serveru a nemám tam test server, přepnu se tedy sem na CZ3 na forum abych se podíval co zde je nové a pak ani ne během 5 minut se koukám na výběr serveru a vidím tam opět test server.. Tak já nevím BP co vy s tím neděláte místo aby šli klasické servery tak pouštíte furt dokola test server místo toho aby jste opravily chyby co jsou ale to vy ne. Bože se vzpamatujte už konečně nestačí že je hra zalogováná ale že furt pouštíte test server a nic pořádného nezjistíte. Prostě bez komentáře radši.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.