Spojeni servru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Petr45601238, 5/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Naposledy upraveno: 5/10/18
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše tam hraje málo němců, ktečí umí česky ne? Hrát národní server a neumět jejich jazyk je asi problém a potom nejde komunikovat na úrovni. Třeba se díky lagům toho spojení serverů nakonec i dočkáš při dalším úbytku spokojených hráčů?
     
    siux, -vaghira333- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  3. Arya

    Arya User

    Petr45601238, spojení DE1 a CZ2 na plánu není. A je nepravděpodobné, že by k tomuto spojení došlo. Můžeš si pročíst téma Spojování servrů. ;)
    Jinak dle odkazu to vypadá na zaseklý účet, pokud se jedná o tvůj účet a chtěl bys problém řešit, tak se obrať na podporu hry a požádej o přehození na svůj server.

    Ještě poprosím přečti si Jak správně přispívat na forum a příště zvol název, který se vztahuje k tématu. Ať víme hned, o co kráčí. :) Upraveno.

    Je ještě něco na co by ses chtěl k tématu zeptat?
     
    Naposledy upraveno: 6/10/18
  4. ZOHAN - hrají taky národní server a problém nemám se domluvit na hades brány a další navíc my tam máme i další komunitu cz / sk.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. chattt

    chattt User

    mám otázku pro ty co prošli spojováním serverů - jestli jsem to pochopil z příspěvků někde na foru , tak se někomu smazaly úkoly po spojení , který měli rozehraný ... ???

    díky za odpověď
    --------------
    -baghira2- ocenil bych kdyby jsi odpověděl :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    chattt nepiš prosím více postů pod sebe, od toho tu máme tlačítko Upravit.

    Jinak objevila se u některých chyba s resetováním úkolů, pokud jsi jeden z nich třeba napsat na podporu, nicméně progres bohužel ani podpora vrátit nemůže, ale předá konkrétní případ vývojářům k dispozici.
     
  7. tubera

    tubera User

    Hlavna vec ze my furt vypisuje toto:You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.
    ----------------------------------
    A nik nevie odpovedat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/18
  8. tubera nespamuj. Nepiš příspěvky pod sebe, používej tlačítko upravit. A nevyjadřuj se vulgárně vesnicky.

    Měj se.
     
    bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    chattt a co mám na to odpovědet?
    Mě nebyl smazán postup v úkolech, ani jediný z přijatých úkolu.
    - Proto nemám duvod, se k tomu vyjádřovat. Toť vše.

    P.S.: Spojováním sem prošel. Ale úkoly mi zostali a postup v nich také.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/18
    bhagira222 a bhagira22 tohle ocenili.
  10. Arya

    Arya User

    tubera, v prvé řadě mírni slovník a vyjadřuj se slušně. Jinak netřeba psát dva příspěvky pod sebe, příště prosím použij tlačítko "upravit" a do předešlého postu dopiš, co potřebuješ. Na jakém servru hraješ a jaké je tvoje ID?
     
  11. tubera

    tubera User

    hram na GE2 a id :42337134 a este ktomu jak som sa vyjadroval vas by to nenastvalo iba tolko.
     
  12. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Prosím Vás o info:ktoré servery sa spájali s Ge4,bol som nejaký čas mimo a mám problém to dohľadať. Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

  14. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Dakujem .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. dobry den mam tiez problem s prihlasenim na ucet hral som na Ge4 pise mi https://int11.darkorbit.com/noInactive.php vedeli by ste mi pomoct? meno je «T3®M1NATO®» ID 50253731 vopred dakujem a prajem prijemne prezite vianocnych sviatkov
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Servery uz boli spojene a v pripade problemov musite kontaktovat podporu hry.

    LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.