Spojení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤¤¤Black_Monkey¤¤¤, 20/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj nefunguje mi hra dam start a chvilku se mi načítá spojení a pak mi tam skočí spojení přerušeno. Zkoušel jsem hru vypnout a zapnout a furt nefunguje.

    Děkuju za odpověď
     
  2. Sak to nejde nikomu, proste stale kazdy vikend ta ista pesnicka dokola... vela hracov a 9 rocne servery
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Problemy boli nahlasene vyvojarom hry, zial viac spravit nemozeme, kedze tento problem mozu vyriesit len vyvojari hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher, viem sa nejako domahat vratenia penazi v pripade ze som si kupil double boxy, premium, zlavak a nemozem ich vobec vyuzivat kedze ma to uz 4 hodiny nechce pripojit?
     
  6. Ahoj, mam problém se spojením, pravidelne temeř každy den od cca 19-19:30 do ccca pulnoci problem s pripojením, prakticky nemožnost s pripojením.
    promazana data, cace,cocies. PC mam "nový"- postupne skladany, takže žadna mikrovlna rura :)

    [​IMG]


    EDIT: už jsem přišla na to jak se prihlasit do hry, zmenila jsem lod v hangaru na liberator kde neni žadné vybavení. pote jsem se nalogovala bez problému! ted zaleží na tom, zda to není tím že už je pozdeji, ale ale minutu predtim mi to nešlo. takže teda v čem je problém? vybaveni lodě, munice,rakety,miny,cpučka? :/
     
    Naposledy upraveno: 20/10/18
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Goldarus*** - vratenie penazi za nakup musis riesit s podporou hry. Ale ber do uvahy, ze baliky nejaku dobu vyuzivas. Viem o tom, ze su probemy s pripojenim a lagmi, ale vyvojari uz na vylepseni hratelnosti pracuju, tak dufajme, ze to cim skor uz vyriesia a bude na nas cakat nejaky slusny prihlasovaci bonus.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. [flav]

    [flav] User

    Punisher prepac ale je vikend nikto na tom nepracuje ale az sa pokazi pay pal to je do 10 minut opraveny som znechuteny s s pristupu prevackovatela hry je to strasne a prihlasovaci bonus nak si ho strcia za klobuk prepadute prem a ine balicky znechutenie hracou neviem ako bude po tomto vypadat rank tejto hry ale ja jej davam palec dolu a to az prilis ze asi predam 2x 10rokou namahy a trpezlivosti
     
  9. No je 2 ráno a hra běží jak po másle

    Ovšem během dne se hra laguje...

    Tudíž je jasné když je server prázdný ta hra běží jak má... bez lagů
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Dnes od 14:27 po dodelani poslední hadesky se nemohu přihlásit na server CZ1 ... co s tím mám dělat ? přes tyden pracuji, o vikendu mužu hrát a vlastne nemužu, přes tyden když dojdu z prace tak mam chvilku na hraní a stejně to nejede. vrazila jsem do hry už docela dost penez za poslední 2 mesíce.... ale moc jsem si je neužila....
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  11. asi se to z vysoka vykašlat.. BP odvedl práci tak, že to pohřbili zaživa tuto hru..

    Není možné aby ráno běžela hra ok. následně za 2 hodiny se už nedá hrát..
    To co se dělo ráno ve vortexu je horor. V životě jsem nazažil za 7 let hry takovou zabugovanou hru..

    Mám to smysl opravovat ne.. pokud tam nebude kompenzace...tak zůstanou jen prázdné mapy...

    K čemu 5 serverů když to bude hrát 10 hráčů...
     
    No_Mercy_CZ a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ja jsem si treba koupil boostery, jak distribucaky, tak i doubly, samozrejme na mapu se nenaloguju, takze nemzu vyuzivat veci ktere jsem si koupil, ale hlavne podle spoluhracu jsem online, takze mi i bezi distribucaky... No, doufal jsem, že mi daji nahradu, ale cim dal tim vic si myslim, ze se na nas platice vykaslou.. Stejne by mi napsali, ze to ze se nenaloguju je vinou toho ze mam slaby pocitac... Ona totiz gtx 1080 Ti a i7 8700 nestaci na to abych si zahral nejakou podelanou flashovku, ktera se driv dala hrat prakticky na kalkulacce...
     
  13. Náhrada:
    1 000 000 uridia
    500 klíčů k bednám
    300 obsidánových klíčů

    Nebo na každý účet cyborg..

    At má každý hráč cyborga jak tomu je testu a možná..

    Tohle je komedie

    Nic víc mě neudrží už u hry ....

    Dělal jsem Zetu ve 2 ráno absolutně hladká hra.. následně jsem šel spát.. o 4 hodiny později je už hra totálně zabugovaná...
    Navíc pet místo kami, střílí tohle je fantasmagorie... lod stojí nehýbe se.. UBK mě kilují přes celou mapu..

    Odměna 5 životů v p--- a a nicc...

    EDIT ... nové spojení... banda neschopných lidí nic víc... tohle je ostuda..
    Myslím, že popularita hry jde o 200 procent dolů :mad::mad::mad:
     
    Naposledy upraveno: 21/10/18
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. xDDDD a nechceš k tomu ešte aj 250 k rsb a 1 milion x 4 ? nahodou ?
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  15. Proč ne, myslím že i to.. co chceš hra je nefunkční měsíc cca... :mad::mad::mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial ohladne problemov s logovanim do hry a lagmi musime pockat, az to vyvojari hry opravia. Problem bol nahlaseny a informovali nas, ze na nom pracuju. Nic ine s tym my na fore spravit zial nevieme.
    Kvoli mnoziacim sa duplicitnym temam si dovolim temu uzatvorit a v pripade dalsich dotazov piste do diskusie na to urcenej: Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.