Spojenie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vzdyttonikdonehraje, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, chcem sa spýtať či je alebo bude niekedy spojenie cz3 a ge3.. Hľadal som aktuálne spojenia ale nenašiel som nič tak ak by ma niekto nasmeroval na ten príspevok. Dik
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Vzdyttonikdonehraje, ale hraje. Parádně obsazený je nově otevřený global. Tento server je PvE, když chceš i PvP. Vůbec nelituji, že jsem tam začal.
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  4. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► a skym tam hraš ja som to mal zapnute 10 krát a real hračov som nestretol čisty automat čest výnimkam ak tam teda su
     
    -baghira2-, Leggynko a *Firefox1* tohle ocenili.
  5. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Global sa mal volat automat:D:D:D:D
     
    -baghira2-, Leggynko a *Firefox1* tohle ocenili.
  6. Včera jsem dělal uber mordory kvůli scrabu do opsidiánových klíčů. Pár hodin jsem tam byl na 4-5 a celou dobu plná skupina, dělali jsme i uber krysy a daší ubery páč nikdo nemá semprom, tak se venomy a cyborgy hodí, k tomu hammerclaw co nás opravoval. Flaxáči i full havoc každej střílel jak o život. Skupina byla plná, ale furt se tam někdo točil o přijetí.
    Jak jsem hledal uber mordory, tak jsem párkrát hodil schopnost venoma nějakému kolegovi, co se lopotil s jiným uberem, a když pomáháš lidem, skupina živých hráčů tě nemine. Jak jsme to drtili, mohlo se zdát, že botujem, ale obuvníkům jsme i brali NPC...
    Mám dva disajny k lodím, co ani nechci, to už je loterie, na venom ani cyborg nic.
    A znovu středa ráno, začal jsem skupinu, za 10 minut byla plná, dělal jsem ubersiby. Opět 4-5.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.