Chyby Spúšťač misií

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mihalcea38[CAFE], 12/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer prajem.
    Dnes som si zvolil jednu misiu, ktorú som dokončil a išiel som si pre ďalšie. Keď som klikol na ten výkričník, ďalej na novú misiu, ktorú som chcel a pridal som si ju, tak mi hore naskočilo (aj v logu) "Úspešne si dokončil misiu ..." (názov misie bol, ktorú som dokončil naposledyz teda misiu, ktorú už mám hotovú). Potom som si pridal druhú, už to nenaskočilo. Keď som to celé zavrel (to menu s výberom misií) a klikol znovu na výkričník a pridal tretiu misiu, znovu mi napísalo hore, že som dokončil misiu, pridal som štvrtú, už to neukázalo. Potom som skúsil tie misie prerušiť všetky a pridať znovu všetky aby sa mi zaplnili guľôčky (neviem koľko je max. 5 tuším) tak znovu pri prvom pridaní ukázalo, že som dokončil misiu, pri ostatných už nie. Prosto vždy keď prvý krát otvorím to okno s výkričníkom a pridám prvú misiu, tak to ukáže, pri druhej, tretej atď. už nie, pokiaľ to pridávam tak, že okno s výkričníkom úplne nezavriem. Keby že to spravím tak, že to okno s výkričníkom pri každom pridaní misie zavriem a znovu otvorím a vyberiem misiu, tak to naskakuje za každým. Hádam ma chápete... Robil som tie prvé misie, začiatočnícke, lebo ich mám pootvárané. V tom čo stále vyskakovalo sa neukazoval názov misie, ktorú som si akurát v tom momente zvolil, ale názov misie, ktorú už mám hotovú. Nič mi za to nepridáva ani neuberá, len neviem o čo sa jedná či je to nejaký bug, alebo to je chyba čisto len na mojom účte, aby to potom nemalo nejaký dopad. Ďakujem.
     
  2. I mně se to stává, většinou mi tam skáče mise Mimozemské zařízení a jednou to byl Skylab... Je nás víc, komu se to stává, ale v pohodě, nepřičítá to odměnu, jen to tam furt hází tu hlášku o splněné misi. Dopad by to nemělo mít žádný, nic na tom nezískáš :)
     
  3. Weego

    Weego User

    Podle mě to je jen nějaký bug, jelikož mi taky vyskakuje hláška ''Dokončil jsi úkol Mimozemské zařízení'', kterou už mám dokončenou jelikož to je hned mezi prvníma misema ze začátku. Ale není to až tak závažná chyba tak si myslím že BP se o to postará až po těch závažnějších problémech.
     
  4. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Přidám se i já na serveru CZ1, že pokaždé co přijmu denní ukol, tak mi tam vyskočí ta hláška ''Dokončil jsi úkol Mimozemské zařízení''
    Asi je to jen nepodstatná chyba, ale hlásit se to musí:D
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tato chybka vyskakuje kazdemu vratane mna, moc by som to neriesil, nie je to dolezite a hracom to nic nepridava.

    »OLDBOY« Hlasit nieco co kazdy vidi je zbytocne, casom to opravia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.