spustenie hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MaXxXxX*, 18/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MaXxXxX*

    MaXxXxX* User

    zdravím ,dlhšiu dobu som to nehral a teraz keď to chcem znova skúsiť nemám ikonku
    štart ani v opere,chrome ani explorer čiže sa neviem dostať na hernú mapu
    ,stiahol som si aj toho clienta ale po nainštalovaní na to môžem klikať koľko
    chcem a nič sa nespusti aj keď som to preinštaloval viac krát neviem v čom je
    chyba a potreboval by som poradiť ako to znova rozbehnúť, sorry neviem kde to mam písať do ktorej sekcie keď tak tak to presuňte a dakujem za všetky rady
     
  2. mas potrebne požadavky pro stazeni klienta,jinak klient je stejne bida,kazdou chvili zamrza a porad něco,dam ti dobrou radu,odinstaluj to a nevracej se ke hre vůbec,budes mit nervy v klidu
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. MaXxXxX*

    MaXxXxX* User

    Intel(R) Core(TM) i3-6006U CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz nainštalovaná pamäť RAM 6,00 GB,64-bitový operačný systém, procesor typu x64,robil som to podľa tohto návodu ale po nainštalovaní a klikaní na ikonku darkorbit sa nič nedeje ,in
     
    Naposledy upraveno: 18/5/21
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.