Srážky uridia

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Gurmán, 16/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Gurmán

    Gurmán User

    Ahoj všem,

    po delší době jsem nakouknul na mapy DO... Ponechám stranou lagy a celkově tristní stav hry, ale zarazila mě jiná věc. Při snaze vydělat si nějaké to uridium na x-7 mapách se mi zhruba po hodině hraní začala snižovat odměna z NPC o cca 10% (např. z malé krysy místo 16 jen 14 uridia apod.)

    Rád bych předešel obviňování a urážkám - nikdy jsem nepoužil nic nepovoleného, nikdy jsem nebotoval (na rozdíl od 98% "hráčů" této hry). NPC poctivě klikám, jejich sestřely prokládám střílením botek a stejně mi systém za hodinu začne snižovat odměnu? Proč? Přitom kolem mě celou dobu létají stále ty stejné automaty...

    Díky komukoliv za rozumné vysvětlení tohoto stupidního systému.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Hraješ hru DarkOrbit, čo si čakal.:rolleyes:
    Ty vážne myslíš, že tie ich "super-duper systémy najnovšej generácie" vedia rozoznať botera a poctivého hráča? To teda nie...:D
    Preto je jedno či aj rok nehraješ. Proste naloguješ na mapu, zabiješ pár NPC a hneď máš zniženú korisť.
     
    pepan70 tohle ocenil(a).
  3. A co chceš vysvětlovat? Je to systém proti používání nedovolených programů. Princip jeho fungování ti tady nikdo neprozradí. Někde výše v tomto vláknu se ozval uživatel (nepíšu kdo konkrétně, nechci také nikoho obviňovat a urážet) s bohatou zkušeností se zakázanými programy. Vyplývá, že systémy proti používání nepovolených programů zkrátka nefungují správně. Prostě to tak je a "pokud se ti to nelíbí, hru nehrej". Nebo si stěžuj na nedodržování smluvních podmínek ze strany BP (což je doloženo), ale tam se ti vysmějí. :) Nebo "se ozvi podpoře hry", to je taky dobrá odpověď. :)
     
    MajkM a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Gurmán

    Gurmán User

    Chtěl jsem vysvětlit, jestli je tohle normální stav, protože to na mě působí jako chyba. "Trestá" mě systém proti nepovoleným programům, ač jsem poctivý a reálný hráč.

    Dlouho jsem nehrál a nečekal jsem, že DO je na tom až tak špatně, jak popisujete... Osobně si myslím, že by to takhle určitě fungovat nemělo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus*

    *brutus* User

    vaše stížnosti mi připadají jako když v kriminále všichni tvrdí že jsou nevinní:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Gurmán

    Gurmán User

    Brutus - podle sebe soudím tebe? :) Já to hraju pro zábavu, mě i baví vydělávat si na výbavu, nepotřebuji být full, ergo nepotřebuji botovat.

    Já se jen zeptal, jestli mi tohle může někdo vysvětlit - co to je, proč to tak je, proč to postihuje poctivé hráče. To mi zatím nikdo kloudně nevysvětlil a obávám se, že asi ani nikdo nevysvětlí... Prostě to beru tak, že ta hra je tak rozbitá, že už téměř nic nedává smysl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Gurmán, Chápu, že je to frustrující, ale nic s tím neuděláš. Ostatně jako vždy.
    Zde máš odpoved moderátora :
    Zde máš ofiko k tomu, aby jsi věděl, že nejsi hráč s ''běžným herním časem- chápej normálním'':rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    A zde máš k tomu debatní vlákno:
    Oznámení - Nová aktualizace „Dminishing Returns“ | DarkOrbit CS & SK

    Na celé věci mne jen stále zaráží, proč premium a další věci ve hře za reálné peníze běží v reálném čase a ne v tom herním, tak proč nám BP brání hrát ''nenormálně''?
    Asi už to chápu, hráčům klesá zisk a BP naopak stoupá. To bude ono.:):eek::oops::cool:
     
    Naposledy upraveno: 18/9/23
    ...BORG a Gurmán tohle ocenili.
  8. Kdyby sis odpustil tenhle jakože sarkasmus, kterej ti uplně nejde, byl tvůj příspěvek dokonalej.

    A postřeh s tím, že některý výhody běží v reálnym čase, ale hra tě omezuje snižováním odměn (a na některejch mapách při některejch úkolech to jde fakt rychle a nemusíš hrát ani dlouho), je přesnej.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  9. Gurmán

    Gurmán User

    Děkuji za vysvětlení, vůbec jsem netušil, že už se to někde řešilo. :)

    I ostatním díky. :)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).