Srážky uridia

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Gurmán, 16/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gurmán

    Gurmán User

    Ahoj všem,

    po delší době jsem nakouknul na mapy DO... Ponechám stranou lagy a celkově tristní stav hry, ale zarazila mě jiná věc. Při snaze vydělat si nějaké to uridium na x-7 mapách se mi zhruba po hodině hraní začala snižovat odměna z NPC o cca 10% (např. z malé krysy místo 16 jen 14 uridia apod.)

    Rád bych předešel obviňování a urážkám - nikdy jsem nepoužil nic nepovoleného, nikdy jsem nebotoval (na rozdíl od 98% "hráčů" této hry). NPC poctivě klikám, jejich sestřely prokládám střílením botek a stejně mi systém za hodinu začne snižovat odměnu? Proč? Přitom kolem mě celou dobu létají stále ty stejné automaty...

    Díky komukoliv za rozumné vysvětlení tohoto stupidního systému.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Hraješ hru DarkOrbit, čo si čakal.:rolleyes:
    Ty vážne myslíš, že tie ich "super-duper systémy najnovšej generácie" vedia rozoznať botera a poctivého hráča? To teda nie...:D
    Preto je jedno či aj rok nehraješ. Proste naloguješ na mapu, zabiješ pár NPC a hneď máš zniženú korisť.
     
    pepan70 tohle ocenil(a).
  3. A co chceš vysvětlovat? Je to systém proti používání nedovolených programů. Princip jeho fungování ti tady nikdo neprozradí. Někde výše v tomto vláknu se ozval uživatel (nepíšu kdo konkrétně, nechci také nikoho obviňovat a urážet) s bohatou zkušeností se zakázanými programy. Vyplývá, že systémy proti používání nepovolených programů zkrátka nefungují správně. Prostě to tak je a "pokud se ti to nelíbí, hru nehrej". Nebo si stěžuj na nedodržování smluvních podmínek ze strany BP (což je doloženo), ale tam se ti vysmějí. :) Nebo "se ozvi podpoře hry", to je taky dobrá odpověď. :)
     
    MajkM a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Gurmán

    Gurmán User

    Chtěl jsem vysvětlit, jestli je tohle normální stav, protože to na mě působí jako chyba. "Trestá" mě systém proti nepovoleným programům, ač jsem poctivý a reálný hráč.

    Dlouho jsem nehrál a nečekal jsem, že DO je na tom až tak špatně, jak popisujete... Osobně si myslím, že by to takhle určitě fungovat nemělo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus*

    *brutus* User

    vaše stížnosti mi připadají jako když v kriminále všichni tvrdí že jsou nevinní:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Gurmán

    Gurmán User

    Brutus - podle sebe soudím tebe? :) Já to hraju pro zábavu, mě i baví vydělávat si na výbavu, nepotřebuji být full, ergo nepotřebuji botovat.

    Já se jen zeptal, jestli mi tohle může někdo vysvětlit - co to je, proč to tak je, proč to postihuje poctivé hráče. To mi zatím nikdo kloudně nevysvětlil a obávám se, že asi ani nikdo nevysvětlí... Prostě to beru tak, že ta hra je tak rozbitá, že už téměř nic nedává smysl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Gurmán, Chápu, že je to frustrující, ale nic s tím neuděláš. Ostatně jako vždy.
    Zde máš odpoved moderátora :
    Zde máš ofiko k tomu, aby jsi věděl, že nejsi hráč s ''běžným herním časem- chápej normálním'':rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    A zde máš k tomu debatní vlákno:
    Oznámení - Nová aktualizace „Dminishing Returns“ | DarkOrbit CS & SK

    Na celé věci mne jen stále zaráží, proč premium a další věci ve hře za reálné peníze běží v reálném čase a ne v tom herním, tak proč nám BP brání hrát ''nenormálně''?
    Asi už to chápu, hráčům klesá zisk a BP naopak stoupá. To bude ono.:):eek::oops::cool:
     
    Naposledy upraveno: 18/9/23
    ...BORG a Gurmán tohle ocenili.
  8. Kdyby sis odpustil tenhle jakože sarkasmus, kterej ti uplně nejde, byl tvůj příspěvek dokonalej.

    A postřeh s tím, že některý výhody běží v reálnym čase, ale hra tě omezuje snižováním odměn (a na některejch mapách při některejch úkolech to jde fakt rychle a nemusíš hrát ani dlouho), je přesnej.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  9. Gurmán

    Gurmán User

    Děkuji za vysvětlení, vůbec jsem netušil, že už se to někde řešilo. :)

    I ostatním díky. :)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.