Stavanie brány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Akurát teraz som si nazbierala 402 ks extra zo spaceball-u a šla som si ich vyklikať na zetu. Z tých 402 ee mi dalo len 9 kusov brány....prepáčte nie je to primálo ? ide ma poraziť :( je možné že niekde nastala chyba ?? Ak by som mala takto stavať celú bránu tak to by som musela stavať donekonečna :( myslím že na dokončenie jednej brány by som potrebovala cca 5000 ee. No a to nehovorím o urídiu to by bolo 500.000 ur na jednu bránu.... Dá sa to nejak opraviť ??
     
  2. Gulot

    Gulot User

    Mne dalo dnes poobede za 100 ee 9 časti a teraz 1 časť za 100 ee
     
  3. pokazená pravdepodobnosť :D vcera 240EE 31 dielov dnes 240EE 6 dielov
     
  4. nejak sa mi to celé nezdá...som si istá že je v tom nejaký problém pretože som si všimla že aj hra nejak divne funguje,určite to súvisí s akciou ktorú majú spustiť od 26-teho avšak si počkám ešte na vyjadrenie moderátorov,určite o tom vedia viac,len by som bola rada keby sa to dalo nejak vrátiť spať a vy-klikala by som si ich ked by už všetko fungovalo ako má.....
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Aθηνa*SK - ak klikas branu na zaciatku stavania,tak samozrejme ti da zo 402 uderov viac casti bran ako keby si klikala pri pocte uz najdenych 60 casti a podobne.Lebo mnohe sa potom opakuju,takze je stale tazsie a tazsie nachadzat nove casti na stavbu brany ako sa blizi postavenie brany.Ale nic ine za tym netreba hladat.
     
  6. SauronL

    SauronL User

    No opravdu záleží na tom jestli máš štěstí nebo ne , no a taky po kolika to klikáš
    Jestli klikáš po 100 dostaneš méně než kdybys to vyklikala po 1

    Já stavěl bránu a za 850 EE jsem dostal 5 dílků ...
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No ja som zatial nic podobne nesledoval,zeby mi nechceli padat casti aj z velkeho poctu EE.Priznavam akurat to,ze ked cakam na poslednych par dielikov,tak je to narocnejsie na EE,kedze sa opakuju dieliky a ziskavam viacmenej multiplikator.
     
  8. zeta sa z velkou šancou sa da postavať za 2000 EE
     
  9. Ja som doposial stavala Zetu za cca 1200-1600 ee. Presne ako povedal
    NotDragonCZ do 2000 ee.
    Nevravím že nemáte pravdu,no stalo sa mi to prvý krát a tak okrem toho že som bola sklamaná,som bola aj dosť prekvapená. Nechcem nijak vrtať ale zo 402 ee len 9 kusov? Nech sa na to pozerám ,ako sa pozerám,z prava z lava, (iný uhol pohladu) aj tak mi to príde nefunkčné a nefér . Viem že s tým nič nenarobím,pretože ak povie jeden z vás moderátorov,že je všetko v poriadku ,tak to určite tak bude,avšak ja ,tá ktorá sa do toho až tak nevidí,budem mať svoj názor. Pretože aj ked tomu velmi nerozumiem ,sledujem hru každý deň a po rokoch sa prvý krát stretávam s takýmto problémom osobne.
    dakujem za porozumenie.;)
     
  10. šanca vieš zvišit tim že si viklikaš tie extra hp nano armor alebo ako sa to vola tak šanca sa ti zviši na tie kusky a neviem prečo furt zetu staviate keď je tažka a lepšie su tie zakladne alfa beta gama pripadne delta
     
  11. duogamers

    duogamers User

    Hmm já na spaceball ani nechodím :) Vydělám 150 000 U a postavém zetu jak nic a to jedu jen po 100 EE. Jinak když mám a klikám s lodičkou co má plný nano plášť a také s lodíčkou bez něj, podle mě to na to nemá až tak velký vliv :)
     
  12. koho bavi spaceball jeto nebezpečne ako palatkovanie ja som za zbieranie bonusovich boxov na pvp mapach je to ovela lepšie
     
  13. Bambino

    Bambino User

    Aθηνa*SK 9ks možeš byt ešte rada,mohla si mat ešte menej.len tolko lebo aj to sa da :D No a takže teraz som vyklikal cez 500ee a 5 dielkou tak čo ty na to a to do epsilonky.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/14
  14. Ahoj, chápem rozčarování, ale bohužel je to normální. Pamatuju si, když jsem stavěl gammu a chyběl mi poslední dílek (A + B jsem měl postavené a čekal jen na tu 1 gammu) a měl jsem nasbíraných přes 500 EE a nepadl mi. Padlo mi to až cca o 14 dní později, když jsem klikal jen pár desítek EE, v té době ještě ani paladko nebylo a člověk si to musel nasbírat pomaličku na mapách. Pravidelně se vztekám u poslední 20 dílků kappy, které mě pravidelně skoro tolik co těch předchozích 100 a pak mi ani herkules nepadne ;)
    Osobně by se mi líbilo, kdyby to bylo jako u BSG, kde vždy padá dílek, žádné multiplikátory, ale to nám asi nikdo nezmění :confused:
    Tak holt trpělivost a příště více štěstí.
    PS: klikám na Phoenixovi s plným nanopláštěm, když je den co vidím, že to nepadá, dám to k ledu a zkusím to druhý den, většinou je to lepší. A taky se mi vyplatilo klikat hodně EE po sobě, jsou etapy, kdy to nepadá, ale pak zase přijde etapa, kdy to padá hodně, aspoň mě to tak funguje. Když jsem stavěl zety tak kolem těch 1300 EE a to jsem spíš smolař na stavění. Když jsem stavěl gammu, tak ta mě stála strašně moc EE, hlavně posledních 10 dílků, taky jsem se už zařekl, že ji stavět nebudu. Nebaví mě ji stavět ani lítat.
     
  15. Crystal

    Crystal User

    hmm spaceball vobec nieje nebezpecni ak mate dobry klan, mi na GE7 si tu niekolko klanov z vsetkych firiem obsadime spaceball a tocime si ho pre seba a navzajom si pomahame

    vcera na SB som zarobil skoro 1000 ee :)) je to len o dobrej spolupraci medzi klanmi

    a tie dielky proste to je o nahode, aj mne sa stane ze z 100 ee padne 8 casti a zase potom z dalsich 100 ee iba 1....
    nehladaj v tom chybu

    len dufam ze klikas branu po 1 kliku...lebo ak stavas napr. po 100 tak sa nediv ze ti nic nepada, cim vacsi pocet dielikov tym mensia sanca na dieliky

    ja osobne moc z EE nestavam, je to tazsie ako stavat za ciste U...a ked pouzijem aj 30% zlavu na U brany sa stavaju velmi jednoducho :)
     
  16. SauronL

    SauronL User

    Na spaceball stačí mít spearhead a je to v poho , jediné co mi na sb vadí je že je pořád ve stejný čas a to v čas kdy chodím do práce . Hold se moc často nedočkám mých 32 EE/box.

    Všichni máte neskutečný luck. To já když stavím nějakou bránu tak tam hodím minimálně 4000 EE , ne-li víc . Já měl na stavění vždycky smůlu -.-

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Snad aspoň trochu pomůže :)
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky
    to klikání bran je opravdu o štěstí. Někdy ti těch dílků padá hodně jindy ne. Mimochodem kolik ti z těch 402 ee padlo multiplikátorů? I to počítej, protože dílek padl, ale bohužel stejný.

    Pořád někde čtu, že je lepší některý brány kikat po více ee.To třeba já nikdy nedělám.Prostě klikám po 1 ee a sleduju kdy padají dílky a snažím se aktivovat multiplikátor když má padnou dílek.A poslední dobou (nechci to zakřiknout) ale vychází mi to ;)

    [​IMG]


    Ale je to pár dní zpátky co jsem měla 100 ee a nepadl mi ani dílek ani multiplikátor
    Jo každej den nemůže být posvícení..:D
     
  18. No čo už...snád nabudúce to bude lepšie ;)

    dakujem všetkým za odpovede... aj ked nie som kto vie ako nadšená.pomohli ste mi ukludniť sa a pochopiť ,že raz od času sa to predsa len môže stať. Len aby sa to nestalo zvykom :)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - ja osobne klikam po 10 uderoch,co je myslim si,ze aj rychle a celkom prehladne.Po 100 uz sa straca prehladnost predsa len.A ako nahle mi ostanu posledne dva dieliky do postavenia brany,tak klikam po jednom a ked mi da moznost pouzitia multiplikatora,tak ho ihned pouzijem vzdy,ked viem a takmer vzdy mi da chybajuce dva dieliky,ale raz za cas da len jeden a potom ten posledny vykliknut je neraz pekne narocne na EE,ci ucko ;)
    Aθηνa*SK - ber to tak,ze ked cloveku padne z par klikov prilis vela casti,tak to prehliada,ale ako nahle mu to nechce moc padat,tak uz je zle :)SKus si to odsledovat,ze z kolkych EE padlo kolko casti aj pri dalsich stavaniach bran a uvidis,ze raz to pada a raz nie.
    Beriem temu teda za zodpovedanu.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.