Steadfast, Abide

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Býk, 2/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Býk

    Býk User

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde se berou na BL mapách npc Steadfast III a Abide.
    Jsou to velmi otravné npc a žádná odměna z nich není. Skoro se na mapě nedá lítat, když jich máte za sebou 15x.
    Nekde jsem čítal, že se oběvují z npc Strokelight Barrage. Nebo se oběvují náhodně na mape??
    Děkuje Jahoda
     
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Je to kravina. Ale mám dojem, že se někdy na bl objevují a někdy ne. Ale myslím, že když tam jsou, tak se objevují náhodně, ale nevím.
     
  3. Býk

    Býk User

    Je to docela problém, protože už druhý den jsou na té BL mapě přemnožení, a když máš úkol na impulse II tak se nedá moc udělat, protože ty abidi a steadfast jsou prostě všude a během chvilky tě rozstřílejí.. Běžně na mapě vídávám jen impulsy, Attend XVI, a občas se objeví nějakej abide.
     
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

    A taky mají obrovský dosah.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ano je to problém. Vlézt na bl-mapu teď, se rovná rychlé smrti.
    Pokud jsou ty npc: Steadfast a Abide, vo velkém počtu tam. :rolleyes:

    Hledal sem o nich technicko-taktické dáta a nikde nic. Ani na fóru
    anglánů sem nic nenašel i když sem to tam, úplně celé prekutral..
     
  6. bylo mi vysvětleno,že tyhle 2 npc byly BP vytvořeny kvůli boterům,ale mám pocit že spíš otravují poctivé hráče
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Býk - Strokelight Barrage by mal tieto NPC vypustat. Dodnes sice k tymto NPC neprisli ziadne informacie z BP, ale od jedneho hraca mam info, ze cim dlhsie je to NPC na mape, tym viac tych malych Steadfast a Abide vypusti, preto je dobre ho sundat hned ako sa objavi na mape, aby ich nestihol vela povypustat.

    Dalsie otazky smerujte do diskusie na to vytvorenej: Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2-, *Firefox1* a zdarec1234 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.