Stíhačky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-bobo-), 16/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Ahoj chcem sa pítať či sa aj vám poškodzujú stíhačky lebo ja som mal včera 34% a dnes ma zničili asi 4 krat a mam už len 35% poškodenie či to bolo nejakou akciou alebo poukažkami?
     
  2. Korben

    Korben User

    (-bobo-) Dám ti otázku. Koľko je serverov ?
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  3. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    28
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    No tak sa prosím ťa uráč napísať ten svoj.
     
    Zafod a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  5. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    no prepáč nemusíš sa hned urážať

    GE7
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  6. (-bobo-) To není o urážení, spíš o tom že už tu pravděpodobně nějakou chvíli působíš, a za tu dobu a podle počtu příspěvků bys už měl vědět jaké informace je potřeba při řešení problému poskytnout. Kubino se určitě neurazil, jen může být občas docela unavující pořád omílat dokola ty samé věci- zkus si někdy představit situaci z jejich pohledu.. ;)
    Btw. Vypadá to jako součást akce, kdy se nepoškozují letouny, jako Invaze nebo TDM..
     
    Kubino tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (-bobo-) - ak uvadzas otazky ohladne svojho uctu,tak by malo byt automaticke,ze uvedies aj svoj server+ID.
     
  8. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    no ale ja som este taký problem nemal a chcel som dat aj ID ale nemože byt zneužité?

    [​IMG] 79248400
     
  9. Korben

    Korben User

    (-bobo-) ID nemôže byť zneužité, dokonca odporúčame aby si ho hráči vložili do podpisu a na tomto fóre by som odporúčal aby si hráč svoj profil na fóre uložil medzi záložky.
    Je to identifikačné číslo tvojho účtu a slúži len pre potreby identifikácie a nedá sa nijako zneužiť.
    Čo sa jedná poškodenia tvojich stíhačiek, tak to bude najskôr tak ako napísal
    ❦Čοlεκ❧ . Ak v budúcnosti si všimneš niečo podobné, tak je dobré ak pre istotu resetneš herné okno , prípadne premažeš cache prehliadača.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  11. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    nie dakujem
     
  12. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.