štíty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |||EVUL-TURK|||, 25/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím,jak může někdo s citadelou mít 3.263.000 štíty a nebo třeba s sperheadem třeba 1.800.000 štíty? o_O nějak moc ne
     
  2. svi1

    svi1 User

    [​IMG]
    Co je na tom? Já mám 2 748 900 bez Herkulů, bez upgradovaných štítů, bez toho, aniž bych využíval něčí distribučáky, stanici atd ... A to mám Citu jen na prodej surovin .... Takže nic nereálného to není.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    |||EVUL-TURK||| - este by som povedal, ze to je malo :rolleyes: Vzhladom na to, ze citadelka moze mat az 40 generatorov stitov a potom samozrejme double boostre na stity + od spriatelenych lodi navyseny stit + z kappy dalsi stit + profil pilota a samozrejme formacia kruh, ktora zvysi o 120% stit. Ja som mal minule na golikovi vyse 3 mega stity a to este nemal kazdy v skupine double na stity a ani z kappy som nemal ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. aha a jaktože 40? to se dá nějak rozšířit? :O :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. už dobré,děkuju :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.