Štíty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PattricK, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PattricK

    PattricK User

    Dobry den, mám 15 Elitnych štítov, dal som si 4 študijne body do Energie štitu a mám len 177 tisíc štítov . Prečo mám taku malu kapacitu štítov ak mam 15 SG3N-B02. moje ID: 101661965 .... server : česko 3
     
  2. KRДKEN

    KRДKEN User

    a kolko by si chcel mať prosímťa ?? Level 4Zvýši silu tvojho štítu o 18%. tak si to vypočítaj že je to správne..15*10k=150k+18%(27 000)=177k
     
    Naposledy upraveno: 23/3/14
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pozri si temu: FAQ - Maximální štíty

    Tam mas aj dokument na stiahnutie a vypocitanie hodnoty stitu aku mas mat.Docitas sa v teme aj,co vsetko ovplivnuje hodnotu tvojho stitu.
     
  4. NJN chce to více info, jakou máš loď (leonov má bonusy na generátory a může mít výrazně více) jaký design používáš, jestli používáš seprom do štítů, kde ty štíty máš (v lodi nebo v letounech) a tak, jak už tu psal moderátor, těch věcí co to ovlivňuje je víc, ty tabulky jsou fajn.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.