Stranka mojho profilu pilota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 6/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mám menšiu otázku,v mojom profile bolo niekedy pred týždnom vyše 800-900 navštevnikov no teraz mi ukazuje 1 alebo 2 možte mi povedat čo to je za chybu?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Korben

    Korben User

    Možno sa po 1000 resetoval, inak zmeň si profilový obrázok.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Vubec netusim jak muze tato vec omezovat hrace ve hre?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

  6. precetl sem si tohle vlakno a celkem sem se pobavil. nazval bych to visit huntingom :) osobne ani netusim kolko navstev na profile mam ani ma to moc netankuje.
    ak sa to reloaduje po 1000 navstevach asi na to BP malo adekvatny dovod.. aby sa nestavali hraci visit huntermi
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* - tak niekto zbiera znamky,iny zas likes na FB a niekto zas nasvtevy profilu :)

    Ma autor este nejake otazky k teme?
     
  8. Nie,myslím že ste sa na mne už dost pobavili :)
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak si ešte zmeň ten obrázok v profile.

    Uzavreté, LOCK.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    =Streuner=. - som rad,ze to beries športovo ;) Len je to nezvyk,aby niekomu zalezalo na navstevnosti svojho profilu,kedze za to nie je fakt nic,len cislo navstevnikov :) Ak ti moc na tom zalezi,tak pis hracom na chate,nech ti navstivia profil.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.