Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skitty

    Skitty User

    Ja to čistím všetko cez CCleaner :) A potom vyčistím cez Wise Care 365 :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Duckis

    Duckis User

    ok už to ide :) dakujem za pomoc a ospravedlnujem sa adminom že som obvinoval krivo BP :3
     
  4. Aaadio

    Aaadio User

    třeba to byla chyba BP, dnes to opravili a stačilo cache promazat, protože sem mazal aj včera a nic se nedělo
     
  5. hank55

    hank55 User

    tak já jsem uděla co šlo a pořád nic
     
  6. EnZet

    EnZet User

    No me osobne to uz neblbne, ale me blbl jen hangar a nacitani hry, ale mapa ne, jen nejaky textury se nezobrazovali, ale to uz je taky ok.
     
  7. michal47

    michal47 User

    zdravim vsechny po vikende co tod bylo milion teorii tak se me az ted podarilo prihlasit na mapu,jak bylo nekde uvedeno ze nejdriv v pondeli tak ten dotycne mel pravdu.ale jakmile jsem se prihlasil tak ted me nejde nacist v hangaru vybaveni a v obchode s munici me nejde popojet kurzorem dolu a ani kliknout na munici.tak bych se chtel zeptat jestli to taky dela vsem nebo jen me :D
     
  8. Korben

    Korben User

    michal47 Pripojenie nefungovalo alebo ešte nefunguje len niekomu, tak isto to bude aj s hangárom. Ak ti pripojenie už nabehlo, tak skús prečistiť cache prehliadača , možno ti to potom naskočí.
     
  9. pekne receno i kdyz ja sem jeden z mala vyvolenych kterym hra jde celou tu dobu
     
  10. Zafod

    Zafod User

  11. Korben

    Korben User

    No aj to sú len dohady, bohužiaľ vyjadrenie BP zatiaľ nemáme a tak nič bližšie nevieme.
     
  12. Tak tedy čekám jaký bude závěr 2 dny bez DO jáj to mě zabíjí :D
     
  13. Zdárek lidi mě už to nejde od sobotního rána to neni moc dobrý a nemá cenu někde shánět nejaké prohližeče atd.:) Má to na druhou stranu něco dobrého když nejsem v práci tak udělám o to víc na baráku :D
     
  14. Včera jsem si vzal comp dětí,kde je FP 11 a ejhle,jede to normálně.
     
    SυpεяTεddу♥ tohle ocenil(a).
  15. Takže teda už je chyba ve Flash super alespon že už to vím :)
     
  16. nojono asi to budou must zkusit i na postižěnějším pc nebo můžou dát nastavění graf. nároků do hangáru:pale počkáme si na vyádření :D
     
    Naposledy upraveno: 28/1/14
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Tak jsem se podíval na výsledky tvého testu a byl jsem trochu v šoku.Máš ping 139,což je příliš vysoké,tak se nediv,že ti to nechodí.Měl by ses dostat do 25-30.Doporučuji změnit parametry tvého internetu
     
  18. To je jen cestovní internet po vyčerpání FUP, a jak píši, přes to mi to chodí. Doma mám připojení o trochu lepší.:D
     
  19. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Problém je v tom že niekomu to ide aj na zlom nete a niekomu to nejde ani na tom najlepšom.
    V tomto prípade sa jedná o to, že niekde v sieti môže vypadnúť server, dáta ktoré boli smerované na tento server sa ďalej nedostanú a tak su vracané späť a sú presmerované na iný server, ale na ceste späť narážajú na ďalšie dáta a tak sú zastavené , lebo ostatné dáta ich blokujú, to sú hráči ktorý sa do hry nedostanú. Tie dáta ktorým sa podarí dostať ďalej, sa presmerujú na najbližší voľný server , čo má zas za následok spomalenie toku dát a tak hráči majú v hre zvýšené problémy , aj keď pred tým hra im išla dobre. No a potom sú hráči ktorý problém nemajú, lebo ich dáta sú najďalej od nepriechodného serveru.
    Toto je podstatne osekané vysvetlenie ako môže k chybám na serveroch dochádzať.

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK Nebaví ma po tebe upratovať stále to tvoje OT, tak že si dáš pauzu od fóra.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/14
  20. Hlavni stranka,(obchod,skylab,profil pilota atp..) Funguje,dokazu i prodat surky ale po chvilce hrani mi zcerna obrazovka,flash uploudnuty,ccleaner pouzity a furt je to takovy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.